HP שירות לקוחות


HP שירות לקוחות
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
HP שירות לקוחות
1900-72-4737

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 9:00 – 17:00

שם החברה: HP שירות לקוחות
HP ישראל הינה חברת הבת המקומית של חברת HP העולמית. חברת HP העולמית הינה חברה ותיקה שנוסדה בשנות ה-30 בארצות הברית על ידי שני חברים שהכירו באוניברסיטה. החברה כיום מהווה את החברה המובילה בשוק מוצרי ההדפסה, המחשבים, הסורקים, המחשבונים והמחשבים הניידים לשוק הצריכה הביתית, ובשוק העסקי מתמחה החברה במתן שירותים של עבודת ברשת, שרתים למקומות עבודה ובתי עסק, טלפוניה, קופות רושמות ואחסון. חברת HP תדע להתאים לכל לקוח את הפתרונות המתאימים בדיוק עבורו עבור הצרכים והדרישות שלו ושל משפחתו או בית העסק שלו.

שירות לקוחות HP – ערוצי שירות
כיאה לחברה המתמחה בתחום המחשוב, כך אתר האינטרנט של חברת HP נותן ללקוח את כל העזרה והתמיכה שהלקוח יכול להזדקק. בנוסף ניתן ליצור קשר עם החברה באמצעות שליחת הודעה דרך אתר האינטרנט, ניתן להתקשר אל מוקדי התמיכה והשירות של החברה וניתן להגיע אל אחת ממעבדות השירות שעובדת עם HP ונותנת שירותי תמיכה ותיקונים למוצרי החברה. מעבדות אלו פזורות בכמה ערים מרכזיות בארץ באופן נוח ונגיש מכל מקום. המשרדים הראשיים של HP בישראל ממוקמים באיזור התעשייה ברעננה ומעבדות ממוקמות בנתניה, רחובות ויהוד.

שירות לקוחות HP – מספר טלפון
מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות עבור הלקוחות הביתיים הוא 1900-72-4737. המוקד פעיל בימים א' עד ה' בין השעות 8:30 בבוקר ועד 18:00 בערב. עבור לקוחות פרטיים המוקד פעיל עד השעה 17:00 אחר הצהריים. בנוסף ישנו מספר טלפון נוסף עבור שירות ותמיכה הדרושים עבור תחום השרתים ו/או לתמיכה עבור רשתות תקשורת מסוגים מסוימים. מספר טלפון זה הינו – 1-809-400-300 ושעות הפעילות הן 8:00 בבוקר עד 17:00 עד אחר הצהריים.

שירות לקוחת HP – טיפ
אתר האינטרנט של חברת HP מציע פורומים שונים הקשורים בתמיכה ששם נענות שאלות הקשורות בתפעול מכשירים, רישיונות ושאילתות שונות הקשורות במוצרי החברה. בפורומים אלה נענות אינספור שאלות ולכן כדאי לבחון את הפורומים בטרם פונים בשאלה או בירור מידע אל מוקד שירות הלקוחות של החברה. בנוסף, ישנו תחום נפוץ מאד שבגיננו פונים לקוחות רבים אל מוקד השירות, והוא קשור ברישום מוצרים או בהורדות מנהלי התקן. על מנת לחסוך מן הלקוח את ההמתנה הכרוכה לעיתים בביצוע פעולה זו, ישנה אפשרות שהלקוח יכול לבצע אותה בעצמו במהירות ובנוחות דרך האתר ובכך לחסוך את ההמתנה והעיכוב בשימוש במוצר.

HP שירות לקוחות – שאלות נפוצות


כיצד ניתן לפנות לתמיכת הלקוחות של HP?

לקבלת תמיכת לקוחות, יש להכנס לקישור הזה- http://support.hp.com/il-he/contact-hp באתר HP ישראל ולבחור בין מציאת הפתרון בעצמכם, או זיהוי הפתרון האידיאלי באופן אוטומטי ע''י המערכת המקוונת.

יש לי שאלה חשובה לפני קניית מוצר HP לעסק שלי. כיצד ניתן ליצור קשר עם נציג שירות ומכירות?

קיימות מגוון דרכים ליצירת קשר עם נציג מכירות ושירות HP:

 • צ'אט באתר האינטרנט עם נציג שירות(תחת קטגורית ''תמיכה''). שעות פעילות הצ'אט: בימים א'-ה' בין השעות 08:00-16:00
 • שליחת פניה למנהל הפניות (תחת קטגורית ''תמיכה'' באתר האינטרנט, יש לבחור באפשרות ''שלח או בדוק מקרה'')
 • שיחת טלפון ישירה לנציג (09-8304848)
 • חיפוש השאלה באחד הפורומים הבינלאומיים של HP בקישור הזה- http://h30434.www3.hp.com/.


כיצד ניתן לקבל תמיכה על מוצרי HP לבית?

ניתן לקבל תמיכה באמצעות פניה למספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות למוצרים הביתיים: 1-700-503-048.

אני מעוניין בתוכנות ומנהלי התקן עבור מוצרי HP. כיצד ניתן להוריד אותם?

להורדת תוכנות ומנהלי התקנים, יש להכנס לקישור הזה- http://support.hp.com/il-he/drivers, ולבחור בין הזנת המוצר בעצמכם או מתן אפשרות למערכת האוטומטית לזהות את המוצר. לתמיכה נוספת בתוכנות ומנהלי התקן, ניתן לגלול לתחתית העמוד ולצפות בסרטוני תמיכה קשורים.

שלחתי את מכשיר ה-HP שלי לתיקון. כיצד ניתן לצפות בסטטוס התיקון הנוכחי?

פשוט וקל. יש להכנס לקישור הזה- https://gncpgslbpro1.houston.hp.com/Cso_Status/CsoStatus.aspx?lc=he&cc=il, ולהקיש את מספר הזיהוי ואת כתובת הדוא''ל.

אני מעוניין לאתר חנויות מקומיות או מקוונות המוכרות מוצרי HP. כיצד אוכל לעשות זאת?

לאיתור חנויות ומשווקים, יש להכנס לקישור הזה- http://www8.hp.com/il/he/store-finder/index.do, ולבחור בין חנויות מקומיות, מקוונות, משווקים ומומחי מכירות או שותפים המספקים פתרונות טכנולוגיים. כמו כן, יש אפשרות לרכוש את המוצרים אונליין או באמצעות נציג שירות טלפוני.

אני מעוניין לקבל תמיכה עבור מוצר HP באופן מקוון. כיצד ניתן לבצע זאת?

לקבלת תמיכה מקוונת, עבור מוצר HP, יש להכנס לקטגורית המוצר בסרגל הכלים העליון (מחשבים ניידים ומחשבי לוח, מחשבים שולחניים, מדפסות וכיו''ב) , לבחור את המוצר המבוקש או לאפשר למערכת האוטומטית לעשות זאת. עבור כל אחד מהמוצרים ניתן למצוא בעיות נפוצות, תוכנה ומנהלי התקן קשורים, פעולות נפוצות, מידע כללי אודות המוצר, סרטוני הדרכה למשתמשים, בדיקת מצב אחריות, רישום המוצר ועוד.

אני מחפש תמיכה למוצר HP, אך גיליתי ששמו לא מופיע ברשימת התמיכה. מה עליי לעשות?

לרוב מפסיקה HP לתמוך ברוב המוצרים לאחר 10 שנים. כדי לבדוק אם המוצר שלכם כבר אינו נתמך, יש עיין ברשימת המוצרים שהוצאו משימוש בקישור הזה- http://support.hp.com/il-he/retired-products.

האם ניתן לרכוש אחד ממוצרי HP דרך האתר?

אין אפשרות לרכוש דרך אתר האינטרנט עצמו, אך מומלץ להיכנס לקישור הזה- http://www8.hp.com/il/he/store-finder/index.do ולנסות לאתר חנויות מקוונות המוכרות את מוצרי החברה לצרכן הפרטי או העסקי.

מהי כתובת הפייסבוק של חברת HP להגשת הצעות ובקשות למוקד שירות הלקוחות?

כתובת הפייסבוק של חברת HP היא http://www.facebook.com/HP.

 HP שירות לקוחות – סרטון הדרכה


אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (10 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 3 votes)
HP שירות לקוחות, 7.0 out of 10 based on 10 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

10 תגובות על HP שירות לקוחות

 • מרכז שירות לקוחות ותמיכה טכנית של חברת HP למי שלא יודע נמצא בכתובת: רח' אפעל 6, קרית אריה, פתח-תקווה. שעות פעילות: ימים א'-ה' בין השעות 8:00-18:00

 • אם רוצים לקבל תמיכה באתר .לא מצליחים להבין הכל בכתב גיבריש.. מוזר ביותר ….

 • HP חברה שלא מכבדת את עצמה , לא יודעת לתת שרות רק לגבות כספים היא אלופה.

  המחשב שלי אחרי תיקון או אחרי שהיה אצלם לתיקון, שלחו אותו לאדם אחר ואת ששלו הביאו לי .
  אחרי מעשה חמור כזה שמסמכים כה חשובים והרי כלנו מאחסנים כמעט את כל חיינו על המחשב וכל זה נמצא בידי אדם זר כפי ששלו נמצא אצלי. ומה שיש לחברה להגיד זה שהם אוספים פעם בשבוע באזור שלו ולכן אני צריכה להמתין……חוצפה

  כל חיי קניתי HP הפעם לא עוד.

 • מזלזלים בלקוח ופרטיו האישיים

 • המדפסת שלי Hp Officejet 8600 התנתקה מהמחשב PC Windows 10 בקווי ובאלחוטי ..אתר התמיכה של Hp מביא אותי שוב ושוב לאחר הזרמת אינסוף נתונים למבוי סגור ומציע לפנות לתמיכה/
  את התמיכה הטלפונית של Hp אי אפשר לקבל כיוון שגם הם דורשים נתונים שאינני יכול להמציא להם. מעגל קסמים נעול והמדפסת האיכותית מושבתת.
  זה לא היה כך בעבר

 • בניגוד למה שכתוב במרבית התגובות, קיבלתי שירות מהיר קשוב וסבלני בתיקון התקלה (הפשוטה יש לציין) במדפסת וליתר דיוק במחסנית הדיו שהתייבשה. מבחינתי, החשוב הוא האמון שאני יכול לתת בשירות hp ישראל!
  תודה לבחור בשם אילן שנתן את שירות התמיכה – מס' פנייה 3031473193 ולבחורה שאת שמה לא קלטתי שקיבלה את השיחה הטלפונית.

  • אתה כותב שנהנת מהשרות. האם אתה מוכן לתת מס. טלפון או כתובת שאפשר לפנות אליה?
   תודה מראש
   תמר

 • למה אין פרסומת גלויה של פקס -בכדי לתאר לכם בעיה שקרה עם החזרת ציוד ששלחתם אחרי תיקון?..?לא מדובר בחומר סודי-זה היה סך הכל מדפסת. החברה שבא לקחת את זה לא עזבו שום פתק-קבלה או זיהוי-הניף של המעבדה סירבה להגיד לנו את שם החברה המביאה את זה–וכאשר סוף כל סוף חגיעו השליח נתן לנו קופסא סגורה –לך תדע מה היה בפנים ומה היה המצב של זה. לא קבלנו שום הודעה או sms-לא אתאר עוד פרטים מאד חמורים ולכן רצוני שבבקשה מכם תשלחו לי פקס בכדי להתקשר אתכם ולנהל את שיחה בדרך כבוד לכולנו–תודה מראש. אשמח לקבל תשובה מכם.–ימים שלמים לא ידענו מי לקח ובידי מי המכונה–הכל כאילו סוד של ה FBI.

 • רכשתי מחשב חדש של HP למשרד שלי לאחר שהתחלתי להשתמש במחשב כחודש ימים רציתי לחבר אותו למסך חיצוני באמצעות כבל HDMI לאחר שחברתי אותי נוצר סוג של קצר במחשב אשר היה גורם לו להיכבות כתוצאה מכך יצרתי קשר עם התמיכה. התמיכה לא הצליחה לפתור את הבעיה ולכן הבטיחה לשלוח שליח לאסוף המחשב המועד מסוים כמובן שהשליח לא הגיע ולא יצר קשר לתאם מועד אחר כעבור מספר ימים התקשר שליח והודיע כי הינו מגיע לאסוף את המחשב.
  לאחר שמסרתי את המחשב לתיקון ולאחר שחלפו יותר מ10 ימים בהם המתנתי להשבת המחשב שלחתי מכתב כעו"ד למחלקת שרות לקוחות מיד ביום למחרת פתאום התקשרו אלי מהמעבדה לשאול את הסיסמא של המחשב למרות שמסרתי אותה קודם מה שמראה שאילו לא הייתי שולח את המכתב לא היו פונים אלי כלל. מאוחר יותר יצרה עמי קשר מנהלת בשם אולגה משרות לקוחות וכל שנותר לה להבטיח שהיא תעשה את המיטב. כמובן שלקח עוד כ10 ימים עד אשר הודיעו לי שהמחשב מתוקן ובכוונתם לשלוח אותו אלי אך סירבתי לקבלו וכתוצאה מכך אני אגיש תביעה כנגד חב' HP ישראל בסה"כ של 15,000 ש"ח בגין כל הנזקים אשר גרמו לי ובגין עוגמת נפש.
  בינתיים רכשתי מחשב חדש ואני מבטיח לכם שהם ישלמו על זה. קשה לי להמליץ לכם לרכוש מוצרי HP אולי פעם כשהשרות יטיב עם הלקוחות.

 • מאד מתוסכלת שאין דרך להגיע לשורת.

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות