AIG שירות לקוחות


AIG שירות לקוחות
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
AIG שירות לקוחות
1900-72-4794

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 08:00-21:00
שישי: 08:00-13:00

שם החברה: AIG שירות לקוחות
AIG הינה אחת מחברות הביטוח הגדולות והמוכרות בישראל. החברה עוסקת בתחום של ביטוח ישיר, במגוון תחומים שונים החל מביטוחי חיים, רכבים, דירה, נסיעות לחו"ל, ביטוח בריאות, ביטוח מסחרי, ביטוחי משכנתא ועוד. חברת AIG החלה את פעילותה בישראל בשנת 1997, כאשר היתה בבעלות משותפת על עורק ושל קונצרן AIG העולמית. כיום החברה נמצאת בבעלות מלאה של קונצרן AIG. החברה עוסקת ברשיון במגוון רחב של סוגי ביטוחים בענפי ביטוח כללי וביטוחי חיים שונים. הבסיס של חברת AIG נמצא בארה"ב, מכיוון שהיא חלק מקבוצת ביטוח עולמית. הקונצרן AIG הוא החתם הגדול ביותר בביטוח המסחרי והתעשייתי בארה"ב. החברה מעניקה שירותי ביטוח פיננסי במעל למאה ושלושים מדינות ברחבי העולם. בנוסף עוסקת חברת AIG גם במתן שירותים פיננסיים נרחבים כדוגמאת עסקי ניהול השקעות וכו'. חברת AIG בישראל מעניקה שירותי ביטוח שונים לקהל הלקוחות שלה, כאשר היא נושאת על דגלה את תחום מתן השירות הכולל ללקוח שלה. AIG מתאימה לכל לקוח במיוחד את סל הביטוחים הנחוץ לו, כדי שבמקרה הצורך תמיד יהיה לו למי לפנות. כתובת משלוח הדואר לחברת AIG הינה רח' הסיבים 25, קריית מטלון, פתח תקווה. ת.ד 535. מיקוד 49100.

שירות לקוחות AIG – מספר טלפון
הטלפון של מוקד שירות הלקוחות של חברת AIG הינו 1900-72-7470.
שעות הפעילות במוקד משתנות בהתאם לסוג השירות המבוקש. לאחר חיוג למספר הראשי של המוקד נצטרך לבחור באיזה סוג שירות אנחנו מעוניינים ונועבר למחלקה המתאימה.
שעות הפעילות המוקד חידושים הינן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 – 21:00 ובימי שישי בשעות 8:00 – 13:00. מוקד שירות רכב ודירה פעיל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 – 20:00 ובימי שישי בין השעות 8:00 – 13:00. מוקד תביעות רכב פעיל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 – 19:00 ובימי שישי בין השעות 8:00 – 12:00. מומלץ לבדוק באתר האינטרנט של החברה את השעות המדוייקות של פעילות מוקדי שירות הלקוחות השונים.
מוקד שירות הלקוחות של חברת AIG נותן מענה בנושאים, כגון קבלת הצעת מחיר לפוליסה, חידושי פוליסה קיימת, בירור לגביי תביעות ביטוח שונות וסטטוס שלהן ועוד.

שירות לקוחות AIG – טיפ
בטרם תפנו לשירות הלקוחות של AIG מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – בכל הקשור לנושאי ביטוח, חשוב לבצע סקר מחירים נרחב, בטרם נסגור עם חברת הביטוח המתאימה לנו ביותר. כיום התחרות בשוק הביטוחים היא גדולה ובמידה ונכיר את התחום הספציפי שבו אנחנו מתעניינים, נוכל גם לקבל מחיר טוב יותר עבור פוליסת הביטוח שנרכוש. בכל התעניינות בפוליסה מתחום כלשהו, בקשו לקבל למייל את הפוליסה המלאה ועיינו בה לפני שתאשרו את רכישתה. חשוב להשוות בין פוליסות שונות ולא לבחור רק על פי מחיר, מכיוון שכל פוליסה יכולה להיות שונה מאחרת וחשוב לבדוק גם את האותיות הקטנות.

טיפ שני – מומלץ לפנות למוקד שירות הלקוחות של חברת AIG בשעות הצהריים בימי אמצע השבוע, שכן אלה השעות העמוסות פחות במוקד.

יש לכם טיפים מועילים נוספים להתנהלות מול מוקד שירות הלקוחות של AIG? נשמח אם תשתפו אותנו בתגובה לעמוד!

AIG שירות לקוחות – שאלות נפוצות


מהו מספר הטלפון של מוקד השירות הכללי של AIG?

מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות הכללי הינו 03-9272300, שעות פעילות המוקד בימים א׳-ה׳ 8:00-17:00 , ובימי ו' בין השעות 08:00-13:00.

מהו מספר הטלפון של מוקד חידושים של AIG?

מספר הטלפון של מוקד החידושים הינו 03-9272300, ושעות פעילות המוקד: בימים א׳-ה׳ 8:00-20:00, וביום ו׳ 8:00-13:00.

מהי כתובת הדוא''ל למשלוח פניות ל-AIG?

כתובת הדוא''ל למשלוח פניות הינה: [email protected]

מהי כתובת AIG למשלוח מכתבים?

כתובת AIG למשלוח פניות או מכתבים הינה: הסיבים 25 קרית מטלון, ת.ד 535 פתח תקווה 4910001

מהו מספר הפקס של AIG למשלוח פניות?

מספר הפקס של AIG הינו 03-9272424 .

אלו פעולות ניתן לבצע באזור האישי באתר AIG?

באזור האישי באתר AIG ניתן לצפות במידע האישי, ולבצע פעולות שימושיות כגון: קבלת פירוט פוליסות, תשלום חובות, חידוש פוליסת ביטוח הדירה והרכב אונליין, מציאת מסמכים מטעם AIG, הוספת נהגים צעירים לפוליסה ועוד.

מהו מספר הטלפון של מוקד רכב חלופי/שירותי טסט בזק של AIG?

במידה ונגרם נזק לרכב עקב תאונה ניתן לפנות למוקד במספר טלפון: 1-800-430-430 שלוחה 1.

הנני זקוק לרכב חלופי מ-AIG. מתי אוכל לקבלו, וכמה זמן יארך תהליך הטיפול בתביעה?

לאחר פתיחת תביעה במחלקת התביעות של AIG ישראל בטל' 03-9272400 (שלוחה 12), נציג התביעות ייצור קשר עם מוקד שירותי זהב וישלח אליך רכב חליפי כבר למחרת האירוע. במקרה של גניבה, הרכב החליפי יועמד לרשותך במשך 4 שבועות, במקרה של אובדן, הרכב החליפי יעמוד לרשותך במשך 13 יום, ובמקרה של נזק חלקי ניתן יהיה לקבל את הרכב החליפי עד לסיום התיקון במוסך ההסדר.

האם AIG מספקת שירותי גרירת רכבים?

אכן כן. לקוח המעוניין בגרירה יכול לפנות לספק השירות אותו רכש ושפרטיו מופיעים במפרט הפוליסה, ולציין זאת לנציג שיקבל את פנייתו.

האם ביטוח משכנתא של AIG מכסה גם את תכולת הדירה?

לא. ביטוח משכנתא של AIG נועד מלכתחילה לכסות נזקים שעלולים להיגרם למבנה כתוצאה מפגעי מזג אוויר, רעידת אדמה, שריפה, שטפון וכדומה. פוליסת הביטוח של AIG מכסה רק את הנזק למבנה הדירה. כדי לבטח את תכולת הדירה, ניתן לרכוש ב-AIG כיסוי ביטוחי מתאים.

מה כולל ביטוח מקיף לרכב של AIG?

ביטוח מקיף לרכב של AIG כולל מגוון הטבות לרכב, שיבטחו אתכם לחלוטין במקרה של תקלה או גניבה:

 • שירות טסט מהיר
 • כיסוי מלא לאובדן ארנק
 • שירות VIP לטיפול ברכב אחרי תאונה
 • רכב חליפי מלא (במקרה של טוטלוס, גניבה או נזק חלקי)
 • כיסוי שברים לשמשה
 • כיסוי חליפי לרדיו
 • שירותי דרך וגרירה
 • מוסך מלא +דמי נסיעות


מהו מוסך הסדר, וכיצד ניתן למצוא מוסכי הסדר שעובדים עם AIG?

מוסך הסדר הינו מוסך עצמאי שפועל בשיתוף פעולה יחד עם חברת הביטוח, לצורך ביצוע תיקונים לכלי רכב. תיקון הרכב במוסך ההסדר, חוסך ללקוח חלק מתשלום הנזק ומוצע לו בהשתתפות עצמית נמוכה יותר. לאיתור מוסכי הסדר, יש להיכנס ללשונית ''שירות לקוחות'' ואז ''מוסכים'', ולאתר את מוסך ההסדר הקרוב לאזור מגוריכם.


אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.7/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
AIG שירות לקוחות, 5.7 out of 10 based on 3 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

2 תגובות על AIG שירות לקוחות

 • ייתכן בתום לב טעו בכתובת…
  אתה גם מקשקש כי הם שולחים לדואר אלקטרוני את הביטוח חובה.
  נסה שוב וישלחו לך העתק.
  די להשמצות.

 • שלום אשמח לטיפולך לעניין
  יש לי ביטוח רכב בחברת aig. לפני חצי שנה אני נגעתי במישהי אחרת מאחורי הרכב. הנזקים לתאונה הזאת הם רק שריטה בלוחית רישוי של חברה שלי. יש לכם כל המסמכים וכל הנתונים כולל שרטוט. לאחר 9 ימיים הבחורה החליטה לתבועה אותי דרך הביטוח ושלחה תמונות שמישהו נכנס בה מצד שמאל. והיא טוענת שאני נכנסתי בה בצד שמאל. לשנינו יש תמונות איך אתם מתייחסים רק לתמונות שלה. יש גם שרטוט של הפגיעה ששנינו הינו בנתיב הימני מצד ימין וגם התמונות שלי מצולומות במקום שהייתה הפגיעה מאותו רגע רגע מאותה השניה. והתובעת מציגה תמונות במקום אחר לגמרי ולאחר 9 ימיים אחרי שמישהו אחר נכנס בה והיא מחליט " להפעיל את זה עלי. בנוסף ברכב שלי היה אח. ויש לי יעדים מהמקום באירוע עצמו שראו את המקרה. נציגה מהביטוח התקשרה לחברה ושאלה אותה אם אני נותנת אישור לפתוח את התהליך, אני אמרתי שמסכימה וציינתי בשיחת ועידה שאני לא מוכנה לשלם אם התובעת מנסה לעבוד עלינו .קודם כל ביקשתי לראות את כל התמונות שלה. ובביטוח החליטו לשלם לתובעת קרוב ל 5000 שח. ללא הודעה מוקדמת ועכשיו דורשים לשלם השתטפות עצמית. וטוענים שהאישור שלי נתנה לפתיחת תיק זה אישור לתשלום… לא היה מדובר על כסף. אני בפירוש חזרתי בועידה על זה שלא מוכנה לשלם על משהו שלא עשיתי. אם אתם לא תתפלו בעיניין אני דבר ראשון לא יהיה אצלכם דבר שני אספר את זה לכולם דבר שלישי התבע אותכם על עבודה שלכם על אנשים. כנראה שיש לתובעת מישהי שהיא מכירה. שהעבירו לה כסף ללא בדיקה וללא אישורים.

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות