גולן טלקום שירות לקוחות


גולן טלקום שירות לקוחות
גולן טלקום שירות לקוחות
1900-72-7417

התקשר לשירות לקוחות

שם החברה: גולן טלקום שירות לקוחות
חברת גולן טלקום היא חברה מובילה שמספקת שירותי סלולר בישראל ובחו"ל למגזר הפרטי וגם למגזר העסקי בישראל. החברה מעניקה מגוון של חבילות סלולר אטרקטיביות שמותאמות כל לקוח ולקוח על פי צרכיו והעדפותיו. לקוחות החברה יכולים לפנות לנציגי השירות באמצעות הטלפון, דואר ישראל, פקס או באמצעות אתר האינטרנט של החברה. כתובת אתר האינטרנט היא https://www.golantelecom.co.il/web/ ובו ניתן לקבל מידע כללי על מבצעים וחבילות, מידע על דרכי ההצטרפות והשימוש בחבילות, מידע על מכשירים שהחברה מספקת, לקבל מידע על אופן השימוש במכשירים, לדווח על תקלות שונות ועוד. לכל לקוח מופעל אזור אישי שבו ניתן לבצע פעולות שונות עבור חשבון הטלפון כמו צפייה בחשבונית למשל על פי סיסמא ומספר טלפון. כתובת למשלוח דואר היא גולן טלקום בע"מ, ת.ד. 2058ת"א-יפו 61020. החברה מפעילה מרכזי מכירה באזורים רבים בארץ, מהצפון ועד לדרום. מידע על כך ניתן לקבל באתר האינטרנט.

שירות לקוחות גולן טלקום – מספר טלפון
לרשות לקוחות גולן- טלקום מופעל מוקד שירות לקוחות. המוקד פעיל בטלפון 1900-72-7417. בחיוג מחו"ל לשירות הלקוחות יש לחייג 972585555858+. דיווח על תקלות יכול להתבצע ישירות מאתר האינטרנט של החברה. ניתן לפנות לשירות הלקוחות גם במייל [email protected] החברה מפעילה ספר טלפונים אינטרנטי שאליו ניתן להגיע מאתר האינטרנט או באמצעות. מוקד 144. בנוסף, מופעל מוקד מידע לקבלת מספרי טלפון של לקוחות גולן טלקום: 124458. מספר הפקס שבאמצעותו ניתן לפנות לנציגי החברה הוא 072-2220058. לדיווח על מכשיר גנוב או על אובדן מכשיר ניתן לפנות לטלפון 1800016059/ 1700016059.

שירות לקוחות גולן טלקום – טיפ
חברת גולן- טלקום עושה מאמצים נרחבים להעניק ללקוחותיה שירות באיכות גבוהה וללא דופי. כלקוחות החברה וכמצטרפים חדשים תוכלו לייעל את השירות ולהימנע מזמני המתנה ארוכים על ידי ביצוע של כמה פעולות פשוטות. מומלץ להשתמש כמה שניתן בשירותים המקוונים שמציעה החברה, כך שתימנעו מהמתנה ארוכה למוקדי השירות. באזור האישי תוכלו לבצע שורה של פעולות מהמחשב האישי ללא המתנה ומומלץ להשתמש בשירות הזה עד כמה שניתן. פניה דרך אתר האינטרנט גם מוזילה עלויות, כמו למשל שימוש במאגר המודיעין האינטרנטי במקום שיחת טלפון בעלות נוספת למוקד 144. יתר על כן, מומלץ לפנות למוקדי השירות כאשר מצויים בידיכם כל הפרטים של בעל המנוי, לרבות מספר הטלפון שלו, מספר תעודת הזהות וארבע הספרות האחרונות של כרטיס האשראי שבאמצעותו משולם המנוי.

 

גולן טלקום | Golan Telecom שירות לקוחות – עם מעט הומור 🙂

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.4/10 (12 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 3 votes)
גולן טלקום שירות לקוחות, 8.4 out of 10 based on 12 ratings

ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.


12 תגובות על גולן טלקום שירות לקוחות

 • […] גולן טלקום שירות לקוחות […]

  • שירות גרוע . אי אפשר לתפוס אתכם בטלפון…. גרוע יותר מהוט … בושה וחרפה

 • אתם כמו כולם… אי אפשר להגיע לשרות לקוחות… כנראה שאין לכם דבר כזה…

 • עם שירות כזה אנחנו בכל מקרה פראיירים. הם המרוויחים בכל מקרה…

 • לא נכון מה שאתם אומרים, אני מתקשר ותוך דקה הם עונים, דבר זה קרה לי עשרות פעמים והם בסדר גמור

 • אמש 9.7.15 אח"צ פניתי לשירות, לאחר המתנה של כ-20 דק'ענה לי נציג שניסה ככל יכולתו לעזור אך ללא הואיל, לבסוף בקש ממני להמתין מס' דק' ולאחר המתנה של כ-5 דק' ה ש י ח ה נ ו ת ק ה ו…ולצערי עד עכשיו לא חזרו אלי?!?
  על לציין שהנני לקוח מאז הקמת החברה ולשמחתי עד כה לא נזקקתי לעזרה ונראה שעליכם להתאמץ יותר כדי לשמור על מעמדכם ואף להתקדם ולא לחזור על טעויות "החברות המייסדות.."שהן העבירו אותי אליכם.

 • על הפנים אטם לזה קוראים שירות אז באמת עדיף בלי

 • בתאריך 24.9.15 הסתיים המבצע שעיתי עם החברה לפני סיום התאריך ניסתי להקשר לחברה מספר פעמים ולא זכיתי למענה נראה לי שהם עושים את זה בכוונה להטעות לקוחות ואכן צדקתי בחיוב מראש שלקחו החל 24.9 חיוב מלא בסך 198 שח במקום 54 שח ששלמתי כל הודש האם זו לא גניבה לאור היום לא השארתם לי ברירה אלא לפנות להרכאות

 • דווקא הגיעו אבך פתרו הבעיה נשארתי בלי SMS

 • עברתי שבוע שעבר יש לי בעייה ואן עם לדבר זבל של חברה וחברים כסף לא משקר תשלמו זול זה מה שתקבלו

 • שירות גרוע ביותר!!!!!!! אתמול ניסיתי במשך שעתיים רצופות כאשר הפלאפון ברמקול מונח על השיש ולא ענו לי – ייאוש טוטלי אין מתן שירות!! אם משווים להוט שזו המכה של המדינה גולן גרועה במתן השירות באותה המידה.
  לא נותר לי אלא להחזיר את שלושת ילדי לשירות פלאפון שם לוקח זמן עד שעונים אבל לפחות עונים.

 • אני מחכה שעתיים אמרו לי 15 דקות ועדין לא חזרו אלי בושה ןחרפה

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים