שלמה סיקסט טלפון


שלמה סיקסט טלפון
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
שלמה סיקסט טלפון
1900-72-4873

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 8:30 – 19:00
שישי: 8:30 – 13:30

שם החברה: שלמה סיקסט טלפון שירות לקוחות
קבוצת שלמה סיקסט מדורגת בעשיריה הפותחת של חברות השירות המובילות ביותר בישראל. שלמה סיקסט היא למעשה קבוצת חברות בתחום הרכב והליסינג התיפעולי, אשר הוקמה בשנת 1974 על ידי שלמה שמלצר, שמכהן כיום כבעלים וכיושב הראש של הקבוצה. עיקר הפעילות של החברה היא בתחום השכרת רכב בארץ ובחו"ל, אך הקבוצה פעילה גם בתחומים נוספים. כיום קבוצת שלמה סיקסט מתהדרת בצי רכב גדול של כשבעים אלף כלי רכב. קבוצת שלמה סיקסט מורכבת בין השאר גם מהחברות הבאות- אפקון, אשר מתעסקת בתחום של אלקטרו- מכניקה, תדיראן/ טלקום אשר מתעסקת בטלקומוניקציה, ספנות ישראל, גולדבונד קונטרם- בתחום הלוגיסטיקה, שלמה חברה לביטוח וחברת שיר שמתעסקת בנדל"ן. עיקר הפעילות של חברת שלמה סיקסט הינה בישראל, רומניה, רפובליקה צ'כית וברוסיה כאשר מועסקים בחברה מעל לשלושת אלפים עובדים.

חברת השכרת רכב שלמה סיקסט הינה החברה הגדולה ביותר בקבוצה והיא מונה מעל ל25 סניפים ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, מתוכם חמישה סניפים בתל אביב, שלושה ממוקמים בירושלים וסניף אחד שפעיל במשך 24 שעות ביממה, אשר ממוקם בנמל התעופה בן גוריון. החברה מציעה להשכרה מגוון רחב של רכבים בכל הדרגות והמחירים (גם רכבים עירוניים קטנים, רכבים משפחתיים, מיני וואנים, רכבי יוקרה ואפילו רכבים מסחריים כמו רכבי קירור לדוגמא). ברחבי העולם נמצא למעלה משלושת אלפים נקודות השכרה, אשר מפוזרות ברחבי למעלה ממאה מדינות שונות. הכתובת למשלוח דואר לחברה הינה היצירה 22, קרית אריה, פתח תקווה, מיקוד 49512.

שירות לקוחות שלמה סיקסט – מספר טלפון
מספר הטלפון של שירות הלקוחות של חברת שלמה סיקסט הוא 08-9191111 או במספר המקוצר 1900-72-1639.
שעות פעילות במוקד שירות הלקוחות הן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:30 – 19:00 ובימי שישי וערבי חג בין השעות 8:30 – 13:30.
שירות הלקוחות של החברה מעניק מידע בנושאים כמו השכרת רכב בישראל, השכרת רכב בחו"ל, ליסינג תפעולי לעסקים, ביטוח, שירותי דרך ומוסכים ועוד.

טלפון שירות לקוחות שלמה סיקסט – טיפ
טיפ ראשון – חברת שלמה סיקסט היא למעשה קבוצת חברות, אשר מטפלות במגוון רחב של תחומים ונושאים. במידה ואינך מעוניין לחכות יותר מידי זמן על הקו או שתרצה לקבל את הטיפול המדוייק בתחום בו אתה מעוניין לפנות לחברה, מומלץ לפנות באמצעות אתר האינטרנט של החברה. אתר האינטרנט מאפשר לנו לבחור בשירותים של איזו חברה אנחנו מעוניינים ולהעביר את הפנייה ישירות לאותה חברה. באופן הזה נחסוך לעצמנו המתנה על הקו וצורך בבחירה נכונה בנתב השיחות המורכב, כאשר למעשה נציג מטעם החברה הרצויה יחזור אלינו ויעניק לנו מענה.

טיפ שני – במידה ואנו חייבים להתקשר לחברה לצורך בירור פרטים, מומלץ להתקשר לחברת שלמה סיקסט באמצע השבוע ורצוי בשעות הצהריים המאוחרות.

יש לכם טיפים מועילים נוספים להתנהלות מול מוקד שירות הלקוחות של שלמה סיקסט? נשמח אם תשתפו אותנו בתגובה לעמוד!

שלמה סיקסט שירות לקוחות – שאלות נפוצות


מהו מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות המרכזי של שלמה סיקסט?

מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות הינו 6880*.

מהי כתובת הסניף הראשי של שלמה סיקסט ומהן שעות הפעילות?

סניף ראשי - אולם תצוגה ומכירה ומשרדי הנהלה ממוקם בקרית שלמה צריפין. שעות פעילות הסניף הראשי : ימים א' עד ה' בין השעות 8:00 עד 17:00 , בימי שישי וערבי חג עד 12:00.

מהו מספר הטלפון הישיר של מוקד שירות והזמנות שלמה סיקסט השכרת רכב בחו''ל?

מספר הטלפון של מוקד השירות הינו 1700-501-502. שעות פעילות המוקד: בימים א'-ה' בין השעות 08:00 עד 18:00 , בימי ו' וחג עד 12:00.

היכן ממוקמים סניפי שלמה סיקסט, ואיזה שירות ניתן לקבל בכל אחד מהסניפים?

מידע מלא אודות שעות פעילות הסניפים , כתובות ושירותים מופיע בקישור הזה- https://www.shlomo.co.il/car/%D7%A1%D7%A0%D7%99%D7%A4%D7%99%D7%9D.

מהן ההטבות המוענקות למזמינים רכבי שלמה סיקסט באתר?

המזמינים רכבים באתר שלמה סיקסט יכולים להנות מהנחות משמעותיות בתשלום הרכב, ובנוסף בחבילות בונוס המכילות פריטים שימושיים כמו חבילות מיגון לרכב, חיישני רוורס, מנוי למכון שטיפומט, טיפול לרכב למשך שנה ועוד. לפרטים נוספים יש להכנס לאתר האינטרנט של שלמה סיקסט וללחוץ על ''שלמה רכב חדש''.

היכן נמצאת רשימת המוסכים המעודכנת של שלמה סיקסט?

רשימת המוסכים המעודכנת, הכוללת טפסי הפניה למוסך, מופיעה בקישור הזה- https://road.shlomo.co.il/%D7%A8%D7%A9%D7%99%D7%9E%D7%AA_%D7%9E%D7%95%D7%A1%D7%9B%D7%99%D7%9D.

מהו מספר הטלפון של מוקד רשת מוסכי שלמה סיקסט?

ליצירת קשר עם מוקד השירות יש לפנות למספר הטלפון *6448 שלוחה 4 או למספר הפקס 08-6380967/8

מהו מספר הטלפון של מוקד טיפול בתביעות צד ג' של שלמה סיקסט?

מספר הטלפון של מוקד הטיפול בתביעות הינו *6448 שלוחה 5.

האם ניתן להזמין טיפולים לרכבי החדש דרך האתר של שלמה סיקסט?

אכן כן. להזמנת טיפולים, יש להכנס לאתר האינטרנט של שלמה סיקסט, לבחור בלשונית ''מכירת רכב'' ואז ''ליסינג תפעולי'' ואחר כך ''הזמנת טיפולים'' ולהזין את הפרטים האישיים ואת השירות המבוקש.

מה קורה בתום תקופת הליסינג הפרטי בשלמה סיקסט?

בתום תקופת הליסינג (לאחר 36 חודשים), מתקדמים לקניית רכב חדש, או רוכשים משלמה סיקסט את הרכב הנוכחי ב- 15% הנחה ממחיר מחירון לוי יצחק ללא הפחתות.

מה כוללת עסקת ליסינג תפעולי בשלמה סיקסט?

עסקת ליסינג תפעולי בשלמה סיקסט כוללת רכישת רכבים חדישים (משנתון 2012 ואילך לפי מלאי קיים), טיפולים תקופתיים, טסט שנתי, שירותי שינוע, כיסוי ביטוחי, כיסוי נזקים על דרך ביטוח עצמי בכפוף להסכם לנהגים מעל גיל 24 וותק שנתיים לפחות ורכב חליפי במידת הצורך.

אני מעוניין לרכוש מכונית מליסינג פרטי של שלמה סיקסט. כיצד אוכל לדעת שביצעתי את הבחירה הנכונה?

שלמה סיקסט מעמידה לרשותכם ממשק מתוחכם באתר האינטרנט, המאפשר לך להשוות בין סוגי המכוניות מבחינת הביצועים, החיסכון בדלק, המפרט הטכני ועוד. להפעלת השירות ולהשוואה בין מכוניות יש ללחוץ על הקישור הזה- http://www.shlomo.co.il/car/%D7%94%D7%A9%D7%95%D7%95%D7%90%D7%AA_%D7%A8%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%9D.

מהן האפשרויות לעסקת ליסינג בשלמה סיקסט?

בקישור הזה- https://www.shlomo.co.il/car/%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A_%D7%94%D7%9C%D7%99%D7%A1%D7%99%D7%A0%D7%92_%D7%94%D7%A9%D7%9C%D7%9D, מופיעות כל האפשרויות והפרטים הרלוונטיים.


אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.5/10 (11 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -1 (from 3 votes)
שלמה סיקסט טלפון, 6.5 out of 10 based on 11 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

5 תגובות על שלמה סיקסט טלפון

 • 37 דקות לא עונים בשלמה SIXT
  וזה אחרי שהתקשרתי לפני זה בעוד 18 דקות
  פשוט ביזיון של שרות

 • קבלו סיפור, רכב בהשכרה משלמה סיקסט נכנס למוסל על תקלה של דליפת דלק מתחתית הרכב.

  4 פעמים החזרתי אותו על התקלה , נוצרת שלולית של דלק ענקית אחרי כל תדלוק בתחנה והם לא מוצאים דבר.

  בפעם האחרונה השארתי להם את הרכב ולא הייתי מוכן לקחת אותו.

  מה אמרה לי המוקדנית ? אההה לא מוצאים את התקלה אז אני אמכור את הרכב.

  יפה לא ?

 • אני ביטלתי עסקה אחרי שמצאתי בבדיקה שהראש מנוע דפוק… אני כבר מחכה ארבעה חודשים ל 2000 ש"ח שנתתי בטפשותי מקדמה! לא קיבלתי כלום ועדיין מחכה! תזהרו מהם! הם רמאים!

 • לפני חודשיים הגענו לסוכנות של שלמה Sixt בעפולה על מנת לרכוש רכב, שילמנו מקדמה וכאשר הוחתמנו על הזמנת הרכב נמסר לנו שאין ביטוח על המנוע של הרכב שרצינו לרכוש. לכן ביטלנו את העסקה באותו היום, את הכסף של המקדמה עדיין לא ראיתי, אני עדיין רודפת אחריהם כדי שיחזירו לי אותו….. ,תזהרו מהם!!!!!!!!!!

 • רכשתי רכב חדש מסניף רעננה מתחילת הרכישה ועד הסוף וגם אחרי קבלת הרכב , השירות מתחילתו ועד סופו היה ממש לא טוב ומעיק . חווית הרכישה שלי נהרסה ואני לרגע לא נהנה מהרכב .

  קיבלתי צעקות מנציגת המכירות , כשהתקשרתי מהבית לשאול כמה שאלות .

  גם כשפניתי למנהל יצא אותו שירות של התעלמות מוחלטת .

  אני מעוניין לבטל את עסקת הליסינג לשלם את החוב ולהתנתק מהם ועדיין נקלע לקשיים רבים .

  אין עם מי לדבר אן אבא ואמא .

  אני אישית ממש נפגעתי ובטוח שאני לא ממליץ ואפילו לא לאוייבים שלי .

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות