קווי זהב שירות לקוחות


קווי זהב שירות לקוחות
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
קווי זהב שירות לקוחות
1900-72-4746

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 7:00 – 20:00
שישי: 8:00 – 13:00

קווי זהב שירות לקוחות

חברת קווי זהב היא חברה שמספקת שירותי סלולר, אינטרנט ושיחות בינלאומיות למגזר העסקי והפרטי. החברה מציעה מגוון חבילות במחירים חסרי תקדים ומעניקה לכלל לקוחותיה מגוון של אפשרויות לקבלת שירות וליצירת קשר. באתר האינטרנט של החברה שכתובתו http://www.012.net ניתן לבצע שורה של פעולות, החל מהצטרפות לשירותי הטלפון והאינטרנט של קווי זהב, המשך בפניה מקוונת לשירות הלקוחות על ידי צ'אט או על ידי טופס אלקטרוני וכלה בפעולות אישיות כמו צפייה בנתוני החשבונית, התאמת המכשיר לנסיעה לחו"ל, לבצע מעבר מתכנית לתכנית, עדכון חבילת הגלישה בתכנית הקיימת ועוד. להפסקה או ניתוק של השירותים או חבילות הסלולר של 012 סמייל ניתן לפנות בכתב באמצעות פקס: 072-2766802. ניתן לבצע פנייה מקוונת באתר וגם לפנות בדוא"ל [email protected] פנייה באמצעות דואר ישראל ניתן לבצע בכתובת: 012mobile מבית חברת פרטנר תקשורת בע"מ, רחוב עמל 8, פארק תעשיות אפק, ת.ד. 435, ראש העין 4810302. יתר על כן ניתן לפנות לטלפון 1900-72-7421.
האתר של קווי זהב מאפשר צפייה בחשבוניות, כניסה לדואר האלקטרוני, לנהל צ'אט עם נציגי החברה, לקבל מידע בנושא תמיכה טכנית על ידי מגוון של סרטוני הדרכה, לנהל את קו הטלפון ועוד. באזור האישי ניתן לשלוח פקס, לנתב שיחות, לקבל ולשלוח דואר אלקטרוני, לבדוק את מהירות הגלישה ועוד שירותים נוספים שנועדו לסייע ללקוחות החברה בניהול אמצעי התקשורת שלהם.

שירות לקוחות קווי זהב – מספר טלפון

מוקד טלפוני עומד רשות לקוחות החברה בטלפון 1900-72-7421. המוקד פעיל בימים א'-ה' בין השעות 07:00 עד 20:00. במקרה של תלונה על אודות שירותים, חשבונות או הסכם ההתקשרות ניתן לפנות בכתב לנציב תלונות הציבור באמצעות פניה מקוונת דרך האתר, בדוא"ל [email protected], בפקס 0722001001 או בדואר לכתובת: רחוב העמל 8, פארק תעשיות אפק, ת.ד. 435 ראש העין 48103.

שירות לקוחות קווי זהב – טיפ

פנייה לשירות הלקוחות יכולה להתבצע במגוון ערוצים. מומלץ לנצל כמה שניתן את השירותים המקוונים שמציעה החברה ולהיעזר במקרה הצורך בצ'אט און ליין שחוסך המתנה ממושכת בטלפון. יתר על כן, בעת פניה לחברה יש להצטייד בכל הפרטים המזהים של הלקוח, לרבות מספרי תעודת הזהות עבור לקוח פרטי ומספר ח.פ עבור לקוח עסקי. בנוסף כאמצעי זיהוי יש למסור גם את ארבע הספרות האחרונות שך כרטיס האשראי שדרכו מבוצע התשלום. בדרך זו ניתן לייעל את השירות, לקצר את זמני ההמתנה ולקבל מענה הולם לכל הצרכים שלכם.

קווי זהב שירות לקוחות – שאלות נפוצות


מהו מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות של קווי זהב?

מספרי הטלפון של מוקד שירות הלקוחות של קווי זהב הינם 3012* או 1-800-200-300. שעות הפעילות של מוקד השירות: בימים א'-ה' בין השעות 07:00-20:00, ובימי ו' בין השעות 07:00-12:00.

האם יש אפשרות לשוחח עם נציג שירות קווי זהב בצ'ט אונליין?

אכן כן. נציג שירות של קווי זהב עומד לרשותכם בנושאים הקשורים לקו הטלפון או האינטרנט. יש להכנס לאתר ואז ללחוץ על ''שירות ותמיכה'' ולאחר מכן צ'אט עם נציג

מהי כתובת הפייסבוק של קווי זהב למשלוח פניות?

כתובת הפייסבוק של קווי זהב למשלוח פניות הינה http://www.facebook.com/012Smile?v=app_4949752878 .

האם ניתן לקבל תמיכה באינטרנט של קווי זהב גם מרחוק?

כן. קווי זהב מאפשרת ללקוחותיה ליהנות משירות תמיכה מרחוק לתקלות ברשת האינטרנט. בזמן הטיפול, ניתן לשוחח עם נציג שירות תומך שיוכל לראות את תוכן מחשבך ולסייע לך לטפל בתקלה. להפעלת השירות, יש להכניס את הקוד בן 6 הספרות שקיבלת מהתומך.

כיצד ניתן לפתור תקלות שונות באינטרנט או בטלפון של קווי זהב?

קווי זהב מעמידה לרשותכם מערך שירות מקיף, עם מדריכי תמיכה טכנית בנושאי טלפון, אינטרנט וקווי זהב בינלאומי. להורדה וצפיה במדריכים, יש להכנס לרובריקת ''תמיכה'' באתר האינטרנט, ולבחור את הסיוע הרצוי.

כיצד ניתן לחייג מקווי זהב לחו''ל?

פשוט וקל. ראשית יש להקיש את הקידומת 012, את מספר הגישה של המדינה, מספר הגישה של העיר ולבסוף את מספר הטלפון המבוקש.

כיצד ניתן ליצור קשר עם המנהל לפניות הציבור של קווי זהב?

במקרה של תלונה אודות שירותים, חשבונות או הסכם התקשרות, ניתן לפנות בכתב לנציב תלונות הציבור באמצעות פניה מקוונת דרך האתר, בדוא''ל: [email protected], בפקס: 0722002080 או בדואר לכתובת: רחוב האצל 53 ראשל''צ 75706.

כיצד ניתן להצטרף לשירות חשבונית במייל של קווי זהב?

להצטרפות לשירות יש להכנס לאזור האישי באתר קווי זהב, וללחוץ על חשבונית במייל. להמשך התהליך יש להקיש את מספר הנייד או המייל.

כיצד ניתן לשפר בקלות את מהירות הגלישה בקווי זהב?

לשדרוג מהירות הגלישה ניתן להכנס לאזור האישי שבאתר, או לפנות למוקד השירות בטלפון 3012*. יש לדעת שלעיתים יהיה צורך לשדרג גם את תשתית התקשורת שברשותך.

כיצד ניתן לאתר בקלות מספרי טלפון של מנויי קווי זהב?

ניתן לאתר מספרי טלפון של לקוחות קווי זהב ע''י כניסה לחיפוש מספרי טלפון, המופיע ברובריקת ''שירות ותמיכה''. יש להקיש פרטים אישיים של המנוי וללחוץ על ''חפש'', או לחילופין לפנות למוקדי מודיעין חינם.

אלו שירותי אינטרנט משלימים אתם מציעים בקווי זהב?

קווי זהב מציעים במסגרת שירותי האינטרנט מגוון שירותים משלימים לשיפור חווית הגלישה כגון: שירות בקרת גלישה לילדים, שירות הגנת אנטי וירוס, שירותי פקס לדוא''ל, שירות גיבוי בענן ועוד. לפרטים נוספים, מומלץ לפנות למוקד שירות הלקוחות המרכזי.

מה הוא שירות תמיכה Extra?אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (8 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 2 votes)
קווי זהב שירות לקוחות, 6.0 out of 10 based on 8 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות