פסגות טלפון שירות לקוחות


פסגות טלפון שירות לקוחות
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
פסגות טלפון שירות לקוחות
1900-72-4786

התקשר לשירות לקוחות

שם החברה: פסגות טלפון שירות לקוחות
פסגות משמשת כבי השקעות גדול עבור לקוחות עסקיים ופרטיים ומעניקה שירות לסוכנים ולקוחות שמנהלים באמצעותה השקעות וחיסכון פנסיוני. פסגות מחזיקה לרשות לקוחותיה אתר אינטרנט שכתובתו https://www.psagot.co.il. באתר האינטרנט של החברה ניתן לקבל מידע על קרנות השתלמות, קופות גמל, קרנות פנסיה, לקבל מידע על ניהול תיקי השקעות, קרנות נאמנות, תעודות סל, ברוקראג' ולהתעדכן בחדשות מומחי פסגות. ניתן לקבל מידע גם על ביטוח חיים למשכנתאות, ביטוח חיים ואובדן כושר עבודה , לאתר טפסים וליצור קשר עם נציגי החברה. באתר ניתן לקרוא מידע כללי על החברה ועל שירותיה ולקבל מידע שיסייע ללקוחות בניהול תיקי ההשקעות שלהם. לאזור האישי ניתן להיכנס על ידי שם משתמש וסיסמה ולקבל מידע בנושאים שונים. ניתן ליצור קשר עם נציגי החברה בנושאים שונים דרך האתר, החל מבקשת הצטרפות, נושאים כספיים, נושאים כלליים, ביצוע פעולות או הרשמה לניוזלטר של החברה. באתר מפורטים נושאים שונים ופעולות שונות שניתן לבצע בצירוף כל הנחיות הרלוונטיות. החברה מחזיקה שני סניפים שבהם מתקיימת קבלת קהל. שלוחת תל אביב נמצאת בכתובת אחד העם 14, תל אביב 6514211. קבלת קהל מתקיימת בימים א'-ה' בשעות 08:00-17:00. שלוחת חיפה נמצאת בכתובת חורב 53, חיפה 343626. קבלת קהל ללקוחות בסניף חיפה תתבצע בתיאום מראש מול שירות לקוחות.

פסגות שירות לקוחות – מספר טלפון
פסגות מעמידה לרשות לקוחותיה מוקד טלפוני מאויש שבו ניתן לקבל מידע במגוון נושאים. לקוחות שמעוניינים להצטרף יכולים לפנות לטלפון 1900-72-7462, גם לקוחות שמעוניינים לקבל שירות במחלקת שירות לקוחות מוזמנים לפנות לטלפון 1900-72-7462. ניתן לפנות גם לפקס: 03-51662757

פסגות שירות לקוחות – טיפ
בית ההשקעות פסגות עושה מאמצים ניכרים כדי לספק ללקוחות מגוון דרכים לקבל מידע ולבצע פעולות במינימום זמן המתנה. כדי לייעל את השירות תוכלו לנצל את אתר האינטרנט של החברה לקבלת מידע כללי ומידע על חשבונכם באמצעות שם משתמש וסיסמה. בשעות העומס מומלץ לפנות למחלקות השונות בכל נושא באמצעות האתר וכך להימנע מהמתנה ארוכה במוקד השירות. לקוחות שמעוניינים להצטרף או לקבל מידע על התכניות השונות יכולים לבצע פנייה מקוונת דרך אתר האינטרנט. בנוסף, בעת פנייה למוקדים הפרונטליים הקפידו לוודא מראש כי פניתם בשעות פעילות של הסניף. אם פניתם לסניף חיפה אנא קבעו מראש פגישה עם נציג כך שתוכלו לקבל מידע מקצועי ומענה על כל שאלה שיש ברשותכם.

פסגות שירות לקוחות – שאלות נפוצות


מהו מספר הטלפון של מוקד המכירות של חברת פסגות?

ניתן ליצור קשר עם מוקד המכירות במספר 5323*, וכך גם להצטרף כלקוח קבוע של החברה.

כיצד ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות של פסגות?

ניתן ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות של פסגות ע''י פניה למספר הטלפון: 6707* או 7968774 073 או במשלוח פקס למספר: 5162757 03. אפשרות נוספת היא ליצור קשר במייל שכתובתו: [email protected]

מהי הכתובת למשלוח מכתבים לחברת פסגות?

הכתובת למשלוח מכתבים לחברה: פסגות, אחד העם 14 תל אביב.

יש לי מגוון שאלות הנוגעות למוצרי פסגות. כיצד אוכל לקבל תשובות?

העולם הפיננסי מעורר שאלות במגוון תחומים. השאלות עשויות להיות בתחומי חסכון פנסיוני, ניהול תיקים, קרנות השתלמות ועוד. אתם מוזמנים להכנס לקישור הזה- https://knowledge.psagot.co.il/faqs?ref=ATARHALAKOACH&BID=34338, לצפות בשאלות נפוצות, ולשלוח בעצמכם שאלה למומחה פסגות ע''י לחיצה על הכפתור הכחול שבצד ימין.

מהן הפעולות שניתן לבצע באזור האישי באתר פסגות ''פסגות דיגיטל''?

לאזור האישי של אתר פסגות ניתן להתחבר הן באמצעות המחשב האישי והן באמצעות הסמארטפון או הטאבלט ולבצע מגוון פעולות שימושיות:

 • שליחת שאלות למומחי פסגות
 • להתחבר לאפליקציית חיסכון בקליק
 • לשוחח עם נציג שירות
 • לצפות בנתונים אישיים
 • לעבור בין מסלולים
 • לעדכן פרטים אישיים
 • ועוד ועוד


מהן האפשרויות שמעמידה פסגות לחסכון פנסיוני?

קיימות כמה תוכניות חסכון פנסיוני שמספקת פסגות: קופת גמל, פנסיה, ופוליסת ביטוח חיים עם חסכון.

אני מעוניין להתחבר למערכת ניהול המסחר של פסגות, ''פסגות טרייד'', מה נדרש ממני לשם כך?

מערכת פסגות טרייד מאפשרת ללקוחות פסגות לנהל את השקעותיהם באופן מקצועי ואיכותי. לפני ההצטרפות, מומלץ לקרוא בעיון את ''מדריך פסגות טרייד'', המופיע בקישור הזה- https://www.psagot.co.il/heb/Finance/Documents/%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A%20%D7%9E%D7%A9%D7%AA%D7%9E%D7%A9%20%D7%A4%D7%A1%D7%92%D7%95%D7%AA%20%D7%98%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%93.pdf, ולאחר מכן להכנס לטופס הרישום בקישור הזה- https://trade.psagot.co.il/#/acquaintance.

אני עצמאי ומעוניין לחשב את הטבות המס המגיעות לי על פי חוק. כיצד אוכל לבצע זאת באתר פסגות?

לנוחיותכם ניתן להכנס לאתר האינטרנט וללחוץ על פסגות דיגיטל ואז מחשבון מס לעצמאיים, למלא את ההכנסה השנתית שלכם ולבדוק את סכום ההפקדה השנתי.

מהו שירות ''חסכון בקליק'' של חברת פסגות?

שירות חיסכון בקליק של פסגות מאפשר הפקדה שוטפת לפוליסת פסגות חיסכון מנוהל בפסגות חברה לביטוח (פ.ב) בע''מ. ההפקדה החד פעמית מדי פעם, עשויה להגדיל את היקף החיסכון לטווח ארוך. להפעלת השירות יש להכנס לחנות האפליקציות, ולהזין את הפרטים האישיים.

אני מעוניין לאתר את תנאי הפוליסה שרכשתי מחברת פסגות. כיצד אוכל לעשות זאת?

לאיתור מהיר של תנאי פוליסה, יש להכנס לקישור הזה- https://www.psagot.co.il/heb/Insurance/Pages/Detectionpolicyterms.aspx, ולבחור בפוליסה המבוקשת.

כיצד אוכל לבחור קרן פנסיה מתאימה עבורי מבין מבחר קרנות הפנסיה של פסגות?

ההחלטה על קרן פנסיה מתאימה היא החלטה מורכבת, ולכן, לפני ההחלטה מומלץ לקרוא את המדריך ''איך בוחרים קרן פנסיה'' המופיע באתר פסגות בכתובת: https://knowledge.psagot.co.il/guides/%D7%90%D7%99%D7%9A-%D7%91%D7%95%D7%97%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%A7%D7%A8%D7%9F-%D7%A4%D7%A0%D7%A1%D7%99%D7%94.

אלו מוצרי ביטוח מציעה פסגות ללקוחותיה?

פסגות מציעה מספר מוצרי ביטוח ללקוחות:

 • ביטוח חיים למשכנתא
 • ביטוח חיים רגיל
 • ביטוחי חיים קבוצתייםאנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.3/10 (12 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -2 (from 4 votes)
פסגות טלפון שירות לקוחות, 6.3 out of 10 based on 12 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

8 תגובות על פסגות טלפון שירות לקוחות

 • אחרי 11 דקות המתנה את/אתה מקבל מוקדנית שרק מקבלת הודעות .הם יחזרו כשלהם יהיה נוח! ממש שרות לקוחות חיובי…..

 • שרות לקוחות -ביזיון …
  מנסה שבועיים להתקשר-מענה מנציג מסירת הודעות .
  עד כה טרם מצאתם זמן להתקשר אליי-צריכה דחוף עזרה
  צרו עימי קשר היום!!!!

 • פשוט הזוי ! מגיעה מס' פעמים לנציגת שירות שמקבלת הודעות בלבד . מבטיחה שיחרו אבל אף אחד לא חוזר !

 • בושה וחרפה חברה שהצליחה באופן יוצא דופן להמאיס את עצמה בשירות לקוחות אפסי. אני כבר יותר משבועיים מנסה יום יום להתקשר ולהגיע למשהו שיתן לי מענה טלפוני- כלום!!! אסור להכנס למקום הזה. אנחנו לוקחים את הכסף ויוצאים מהבזיון הזה
  שגיא

 • שירות לקוחות מעסיקים (רונן) – בושה וחרפה.
  בימים הקרובים התעסק בזה שנעביר קופות גמל וקרנות השתלמות (5אנשים) לחברה אחרת.

 • ניסיתי להתקשר המתנתי חצי שעה על הקו הם כלל לא עונים והשרות שלהם מתחת לכל ביקורת
  לפני חודשים הם הודיעו לנו שיש לנו קרן על שמה של אמי ז"ל, למרות ששלחנו להם את כל
  המסמכים שביקשו עד היום טרם התקבל הכסף פשוט השרות שלהם מזעזע ואין עם מי לדבר

 • גועל נפש אחד גדול!
  חוצפנים שאין כמותם

 • שלום רב.
  התקשרתי מספר פעמים עם המתנה של 10 דקות כל פעם מי שעונה לי הוא מענה קולי להשארת הודעה ומספר טלפון כדי שיחזרו אלי כמובן שלא חוזרים וכך מספר ימים! ביאושי נסיתי מס טלפון שהופיע באינטרנט אחרי המתנה ארוכה עונה לי נציג כשאמרתי שאני מיואשת מרוב ציפיה טרק לי את הטלפון!!!
  האים בשרות כזה אתם מקווים שיצטרפו אליכם עמיתים חדשים??
  זה בזיון גדול לפסגות
  .אנא שפרו את שרותכם למענכם ולמעננו שכבר עמיתים אצלכם!!!

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות