פייפאל ישראל טלפון


פייפאל ישראל טלפון
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
פייפאל ישראל טלפון
1900-72-4739

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 9:00 - 18:00

שם החברה: PayPal שירות לקוחות
PAYPAL היא חברת סליקה שמספקת פתרונות סליקה ואבטחת מידע עבור חברות שונות. החברה מספקת שירות למגזר הפרטי ולמגזר העסקי ומתמחה במתן מענה לשירותי תשלום באינטרנט תוך שמירה על פרטיות הלקוח ואבטחת המידע של אמצעי התשלום. PAYPAL ישראל מבטיחה ללקוחותיה בעזרת חשבון משתמש בחברה קנייה בטוחה שבה פרטי התשלום נותרים חסויים והיא מאפשרת ללקוחות ליהנות מחוויית גלישה בטוחה. החברה מחזיקה אתר אינטרנט שכתובתו https://www.paypal.com ובו יכולים לקוחות פרטיים לקבל מידע על שירותי החברה, לבצע קניות באינטרנט, לשלם במהירות ובקלות באלפי אתרים, לשלם ב-eBay‏, לבצע קניות מאובטחות ב-eBay‏, לשלוח תשלום עבור מוצרים ושירותים, לשלוח תשלום עבור מוצרים ושירותים מ-193 אזורים ברחבי העולם, לשלם במטבע המועדף עליך, לשלם במטבע המקומי שלך וב-24 מטבעות בינלאומיים ולקבל שירותים נוספים. בעלי עסקים שעושים שימוש ב PAYPAL יכולים להגדיל את המכירות על-ידי הוספת פייפאל לאתר, לכבד כרטיסי אשראי במהירות ובקלות, לקבל תשלום בדואר אלקטרוני, לשלוח בקשות תשלום מפורטות ללקוחות בדואר אלקטרוני וקבל תשלום במהירות, לקבל מיד תשלום עבור מוצרים ושירותים שמופיעים ברישומי eBay שלך, לקבל תשלום במספר מטבעות, לקבל תשלום עבור מוצרים ושירותים במטבע המקומי שלך וב-24 מטבעות מרחבי העולם ולקבל שירותים נוספים שיסייעו לבעלי העסקים להגדיל רווחים ומכירות.

PAYPAL ישראל טלפון שירות לקוחות
מחלקת שירות הלקוחות של PAYPAL תשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה. ניתן להפנות שאלה למוקד על ידי אתר האינטרנט בכתובת www.paypal.com. לקוחות של החברה יכולים בעזרת סיסמה ושם משתמש לפנות באופן ישיר על ידי האתר. ניתן לפנות גם לשירות הלקוחות גם בטלפון 1900-72-7414. מענה ניתן בימים ראשון עד חמישי – בין השעות: 9:00 עד 18:00 בחגים ובמועדים עלולים לחול שינויים בשעות הפעילות של המוקד.

טיפ לשירות הלקוחות של PAYPAL ישראל
חברת PAYPAL עושה כל שביכולתה כדי לשפר את השירות ללקוחותיה. כדי לייעל את קבלת השירות תוכלו להשתמש בערוצי ההתקשרות האלקטרוניים שעומדים לרשותכם כמו אתר האינטרנט. בעזרת שם משתמש וסיסמה תוכלו לערוך שינויים במנוי ישירות מהאתר מבלי ליצור קשר עם המוקד הטלפוני. בפנייה למוקד השירות הטלפוני, כדי לייעל את תהליך ההזדהות ולקצר את זמן ההמתנה עבורכם ועבור משתמשים נוספים בכל פנייה לחברה וודאו כי יש ברשותכם אל כל פרטי המנוי לרבות אמצעי הזיהוי כמו ארבע הספרות האחרונות של אמצעי התשלום, מספר תעודת זהות או ח.פ של בעל המנוי ושם מלא.

פייפאל שירות לקוחות – שאלות נפוצות


מהו מספר הטלפון של מוקד שירות פייפאל ללקוחות פרטיים?

ניתן ליצור קשר טלפוני עם מוקד השירות ללקוחות פרטיים בימים א'-ה' בין השעות 09:00-18:00, בטלפון:
1809-477-777. לפני החיוג למוקד הטלפוני, יש להצטייד במספר פניה מאתר האינטרנט של פייפאל ישראל. כמו כן, יש לשים לב לשינויים בשעות הפעילות בחגים.

מהו מספר הטלפון של מוקד שירות פייפאל ללקוחות עסקיים?

מספר הטלפון של מוקד השירות הינו 073-713-7777.

קניתי מוצר לא מתאים דרך פייפאל. האם ישנה דרך לקבל את כספי בחזרה?

אכן כן. ניתן לשלוח בחזרה את המוצר למוכר, ופייפאל תדאג לדמי ההחזרה שלו. להפעלת השירות, יש להיכנס לאזור האישי באתר פייפאל ישראל, למלא את הטופס המופיע בקישור הזה- https://www.paypal-returns.com/hc/he/requests/new , וללחוץ על ''בקש החזר''. לשאלות נוספות בנוגע למדיניות ההחזרים של פייפאל, ניתן לפנות למייל: [email protected]‏.

אלו פתרונות מציעה פייפאל ללקוחות עסקיים?

באתר האינטרנט של פייפאל ישראל תחת קטגורית ''שירותים לעסקים'', תוכלו לקבל פתרונות שיספקו מענה לצרכי העסק: שילוב לחצני פייפאל באתר האינטרנט העסקי, יצירת בקשות תשלום מפורטות, קבלה וניהול של תשלומים, מחשבוני דמי משלוח ומס, שירותי אבטחה מתקדמים לבעלי עסקים ועוד

כיצד ניתן לשלוח מייל לחברת פייפאל?

לשליחה מהירה של מייל, יש להכנס לאזור האישי ע''י הקלדת שם משתמש וסיסמה ולאחר מכן לבחור את נושא הפניה ולרשום את תוכן ההודעה.

כיצד ניתן לחלוק על עסקה שנעשתה בפייפאל?

במרכז יישוב המחלוקות המופיע באתר ניתן לדווח על בעיות עקב קבלת פריט שגוי/אי זיהוי התשלום וכדומה. יש ללחוץ על ''חלוק על עסקה'', ולבדוק בדף את סטטוס המחלוקת.

כיצד ניתן לבקש תשלום מלקוחותיי באמצעות פייפאל?

יש ללחוץ באתר על ''שלח ובקש תשלום'', ולבחור את אופן בקשת התשלום: בקש תשלום, או צור בקשת תשלום מפורטת.

כיצד ניתן לשלם עבור מוצרים או שירותים דרך פייפאל?

יש ללחץ באתר על כפתור ''שלח ובקש תשלום'' ולאחר מכן על ''שלם עבור מוצרים או שירותים''.

היכן אוכל לצפות ביתרת חשבון הפייפאל שלי?

לצפיה ביתרת חשבון הפייפאל יש להכנס בדף הבית, לרובריקת ''ארנק''. ב''ארנק'' ניתן לצפות גם בחשבונות הבנק הנוכחיים ובכרטיסי האשראי.

האם ניתן לבטל תשלום שכבר שלחתי באמצעות פייפאל, ואם כן כיצד?

אם כבר שלחת את התשלום עבור מוצרים ושירותים, תוכל לבטל רק תשלום שלא נדרש. על מנת לבטל תשלום: יש להכנס לחשבון הפייפאל האישי ואז לחץ על ''פעולות'' ואז לחץ על ביטול בעמודת ''מצב הזמנה'' על העסקה המתאימה ואחר כך לחץ על כפתור בטל תשלום.

כיצד להסיר את אחד מחשבונות הבנק מחשבון הפייפאל שלי?

ניתן להסיר את אחד מחשבונות הבנק ע''י כניסה לחשבון הפייפאל שלך ואז לחיצה על ארנק ולאחר מכן לחיצה על חשבון הבנק אותו אתה מעוניין להסיר.

כיצד ניתן למשוך כסף מחשבון הפייפאל שלי?

על מנת למשוך כסף מחשבון הפייפאל:

 • עבור אל paypal.co.il והיכנס לחשבון שלך.
 • לחץ על 'משוך כסף' מתחת ליתרת חשבון ה-PayPal שלך.
 • לחץ על 'משוך כסף לחשבון הבנק שלך'.
 • הזן את הסכום שברצונך למשוך.
 • בחר את החשבון אליו תהיה מעוניין להעביר את המשיכה
 • בדוק את הפרטים ולחץ על כפתור ''שלח''אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.3/10 (25 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -2 (from 8 votes)
פייפאל ישראל טלפון, 5.3 out of 10 based on 25 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

4 תגובות על פייפאל ישראל טלפון

 • אני בשלבי ברור על השרות שפייפל נותנת, ועל הנגישות אליה לברורים. חרשתי את כל דפי האתר של חברה זו, ולצערי מתברר שטענותיהם של רבים מהמגיבים על הנגישות(האפשרות ליצור קשר)די צודקות, בנוסף למתלוננים המתנה ואי קבלת תשובות במשך זמן רב.
  אמנם יתכן שיש ביטחון רב, נוחיות וחיסכון(על פי פרסומי פייפל)בשימוש שרותי החברה, אך מה זה שווה אם ישנו מסך כה עבה המונע קשר שרות לקוחות עם החברה.
  בינתים החלטתי לא להכנס לבוץ הזה.

 • הזמנתי בתאריך 8/7/16 מוצר במחיר של 46.60 ש"ח
  ובתאריך 10/07/16 מוצר במחיר 44.09 ש"ח
  בחשבון הבנק שלי חוייבתי 446 ש"ח בתאריך 8/7/16 מדוע?
  אני מצרף את דף חשבון מפורט לקניות שלי

 • כיצד ניתן לפנות אליכם טלפונית לקבלת עזרה ללא קידומת של 1900?

 • חברים יקרים
  לא ברור לי למה חברות בישראל מתעקשות
  לקבל פרטים בזמן הזמנה של פריט
  אני לא מעוניין לרשום את הפרטים שלי ברשת
  מסיבה של זהירות אני עובד דרך פאיפייל ושם יש את הפרטים הנחוצים
  אני נמנע מלקנות בישראל חבל
  מקווה שתטפלו בבעיה
  תודה יעקב

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות