פזגז טלפון שירות לקוחות


פזגז טלפון שירות לקוחות
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
פזגז טלפון שירות לקוחות
1900-72-4765

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 08:00 - 15:00
שישי: 08:00 - 12:00

שם החברה: פזגז טלפון שירות לקוחות
פזגז מתמחה באספקת גז ומוצרים נלווים למגוון צרכים, למגזר הפרטי, המסחרי, החקלאי והתעשייתי ונחשבת כיום לחברה הגדולה והמובילה ביותר בתחומה בישראל. החברה מציעה לציבור הרחב אנרגיה ירוקה, חסכונית ויעילה שמקורה הוא בגז, ושמה דגש מרכזי על מתן שירות מקצועי וקשוב בסטנדרטים המחמירים ביותר בנושאי בטיחות. פזגז מאפשרת לנו ליהנות מפתרונות ירוקים יותר, יעילים יותר וחסכוניים יותר.
בתקופה הנוכחית בה ישנה דגש מרכזי על איכות הסביבה, ייעול האנרגיה וניסיון תדיר לצמצם את כמות המזהמים הנפלטים לאוויר, פזגז בהחלט יכולה להתגאות בטכנולוגיות החכמות והמתקדמות שלה, במוצרים מבוססי גז אותם היא מספקת ביעילות מרבית מבלי פליטה של מזהמים. פזגז מתמחה מזה שנים במגוון פרויקטים רחבי היקף במסגרתם בצעה התקנות והפעלות של מערכות מבוססות גז, כמו כן בהסבת תשתיות קיימות מהירה במפעלים גדולים לשימוש בגז.

פזגז שירות לקוחות – ערוצי שירות
פזגז מציעה לקהל הרחב מגוון ערוצי שירות דרך הפעלת מוקד שירות לקוחות ליצירת קשר בעתות חירום. מוקד זה זמין ללקוחותיה לאורך עשרים וארבע שעות ביממה ומעניק מענה בפריסה ארצית. מעבר לכך פזגז מעמידה לרשות הציבור מוקד טלפוני לדיווח אודות תקלות ליקויים ובעיות. ניתן לפנות לאחת מסוכנויות החברה בסמוך לאזור מגוריכם, לאיתור הסוכנות הקרובה ביותר לאזור מגוריכם יש להיכנס לאתר הבית באינטרנט של החברה שם מופיעה רשימת הסוכנויות של פז גז.
ניתן לפנות עם כל בקשה שאלה או בעיה דרך אתר האינטרנט של החברה על ידי מילוי טופס הכולל פרטים אישיים ופירוט נרחב אודות נושא הפנייה. לאחר שליחת הטופס, נציג מטעם החברה ישתדל לחזור אליכם בהקדם האפשרי עם מענה הולם לפנייה.

פזגז שירות לקוחות – מספר טלפון
לדיווחי חירום יש ליצור קשר עם מוקד החירום הארצי הפעיל במשך 24 שעות ביממה בטלפון מספר: 03-7611516. שעות הפעילות של המוקד בימים א'-ה בין השעות 08:00-15:00 ובימי שישי בין השעות 08:00-12:00. למידע נוסף ניתן לפנות לאתר הבית של פזגז באינטרנט. כתובת לשליחת הודעות: דרך המכבים 46 ת.ד. 714 ראשון לציון מיקוד: 75106.

פזגז שירות לקוחות – טיפ
חשוב לזכור שבמקרי חירום לא ניתן להשאיר הודעה באתר האינטרנט של החברה, אלא יש צורך ליצור קשר עם מוקד החירום הארצי לפי הטלפונים שצוינו לעיל, במשך כל שעות היממה.

פזגז טלפון שירות לקוחות – שאלות נפוצות


מהו מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות של חברת פזגז?

מספר הטלפון של מוקד השירות של פזגז הינו: 1800-667788

כיצד ניתן לפנות למחלקה לפניות הציבור של חברת פזגז?

לפניה למחלקה לפניות הציבור של החברה יש לשלוח פקס למספר: 03-9666092.

כיצד ניתן להזמין גז לצובר דרך אתר פזגז?

להזמנת גז לצובר יש להכנס לקישור הזה- https://80.74.121.149/dana-na/auth/url_default/welcome.cgi.

להיכן ניתן לפנות במקרה של תקלה בהפעלת הגז או במקרה של בעיה דחופה במכשירי פזגז?

לתשומת ליבכם, במקרה חירום אין להשאיר הודעה באתר אלא ליצור קשר עם מוקד החירום הארצי, הזמין 24 שעות ביממה, שמספרו 03-9688088 או 2221*. לדיווח על תקלות, ליקויים וכל דבר אחר, ניתן להתקשר לטלפון 1800-667788 (שיחת חינם) בשעות הפעילות: ימים א - ה בין השעות 08:00 - 15:00, וביום ו - 08:00 - 12:00. בנוסף, מומלץ מאוד לקרוא את רשימת ההנחיות המפורטת בקישור הזה- http://www.pazgas.co.il/heb/commonactions/emergencyaccidentally/.

אני מעוניין לאתר סניף פזגז הקרוב לאזור מגוריי. כיצד אוכל לעשות זאת?

לאיתור סניף פזגז הקרוב לאזור המגורים יש להכנס לקישור הזה- http://www.pazgas.co.il/heb/agencies/locating/, בדף ''איתור פזגז סוכנויות'', ולהקיש את שם היישוב.

אלו פעולות ניתן לבצע באזור האישי באתר פזגז?

באזור האישי באתר פזגז ניתן לצפות בקלות בחשבוניות קודמות, הזמנות גז ולבצע פעולות אישיות בחשבון ע''י הקשת שם משתמש.

אני מעוניין לתאם בדיקה תקופתית עם טכנאי פזגז. האם ניתן לעשות זאת דרך האתר?

אכן כן. שירות חדש באתר פזגז מאפשר תיאום בדיקה תקופתית עם טכנאי החברה למערכת הגז. יש למלא את הפרטים בטופס הזה- https://www.pazgas.co.il/heb/commonactions/bdikttkina/, לצורך תיאום.

מהו מחמם המים הביתי של פזגז?

מוצר חדש של חברת פזגז, מחמם מים חסכוני לאספקת מים חמים שלא נגמרים מכל הברזים בבית ובשתי מקלחות בו זמנית . קיימים כמה סוגי מחממים בכמה הספקים, המיועדים להתקנה בכל אחד מחדרי הבית. המחמם מהווה חסכון משמעותי בעלויות החימום הביתיות, זאת משום שהוא מחמם בדיוק את כמות המים הנצרכת, במקום לחמם דוד מים שלם. לפרטים והזמנות, יש להכנס לקישור הזה- http://www.d-say.com/projects/pazgaz/winter2015/heater/minisite/?ref=website&media=banner.

מהם המוצרים המשלימים למוצרי פזגז?

פזגז משווקת מספר מוצרים משלימים לבית ולתעשיה:

 • אבניקס- מכשיר המגן על הצנרת מפני אבנית, פשוט וקל להתקנה
 • ברז בטיחות גז לוק- ברז חכם עם סגירה אוטומטית במקרה של קרע או נתק בצינור הגז, וכיבוי אוטומטי של הזרמת גז לכיריים
 • גלאי גז מתקדם- עם זיהוי אוטומטי של גז או עשן.


כיצד ניתן לקבל את הוראות השימוש עבור כל אחד ממכשירי פזגז?

הוראות השימוש למכשירים השונים מבית פזגז מופיעות בקישור הבא- http://www.pazgas.co.il/heb/technicalinformation/instruction/.

האם יש אפשרות לשלם את חשבון הפזגז דרך אתר האינטרנט?

אכן כן. ניתן לשלם את חשבון פזגז דרך אתר האינטרנט, ע''י לחיצה על לשונית ''פעולות נפוצות'' ואז ''תשלום חשבון''. לאחר מכן, יש להקיש את מספר הצרכן, מספר החשבונית והחשבון לתשלום. ניתן לשלם את חשבונכם גם באמצעות הוראת קבע, או באמצעות פניה למוקד שירות הלקוחות של פזגז.


אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.2/10 (9 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -4 (from 8 votes)
פזגז טלפון שירות לקוחות, 7.2 out of 10 based on 9 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

10 תגובות על פזגז טלפון שירות לקוחות

 • זוועה, מחכב חודש לתאום טכנאי, לצערי הבניין מחובר אליכם ופנתה נציגה שהבטיחה לפני שלושה שבועות כי יחזארו אלי לתום. שלחתי לכם מייל ולא חוזרים אלי. זוועה

 • שרות ממש גרוע, אין דרך לתקשר עמכם

 • השרות מתחת לכל בקרת. כללי השרות משתנים ללא כל התחשבות בצרכי הצרכנים והטלפניות חסרות הכשרה ו/או חסרות אונים ו/או חצופות. אין לטלפניות קשר ישיר עם מחלקי המיכלים (פעם היה) והן מפנות לאיזה מרכזנית (אחת בשם מור, במקרה שלי) שאמורות לחבר בין הצרכן למחלק. המחלק אינו מחויב לשום רמת שרות ומשקר במצח נחושה. המרכזנית הזו (מור) צעקה עלי ממש בטלפון וסרבה להאזין לטענותי, עד שנאלצתי לנתק את השיחה. אין לה שמץ של הבנה לעובדה שאני, הצרכן, מפרנס אותה – ולא להפך. האגרסיה של מור היתה מעל ומעבר. מעוררת תעוב.

 • כול מה רשום אצלם לו נכון,אין אם מי לדבר,לא יודעים מי בעל הדירה,מי שוכר,מי משכיר,בלגן אחד גדול

 • כבר יומיים שאני מנסה להשיג מענה קולי כל המתנה על קו הטלפון יותר מ 35 דקות ממש בושהההההה ועד שסוףףף סוףףף ענתה לי פקידה ביקשה שהשאיר הודעה ומבטיחה שיחזרו אלי היון עד השעה 18:00 וכמו שחשבתי עד עכשיו אף אחד לא חייג אליי בחזרה ממששששש בושה וגועל של שרות אבל אם הייתי צריכה לשלם הייתם חוזרים אלי או תובעים את הלקוח מהר בזה אתם אלופים ….אבל הפעם אני לא מתכוונת לשתוק צילמתי את ותיעדתי את זמן ההמתנה וגם הקלטתי את השיחה שהובטח לי שיחזרו אליי הפעם אני מגישה תלונה כנראה שרק כך תלמדו מהו שירות לצרכן .

 • עוד שיטה מתוחכמת לגזול כספי ציבור. שימו לב, הטכנאי מגיע ללא התראה גם כשהתבקש מפורשות לנהוג כך. ואז מדווח על ביקור סרק שמחויב ב-120 ש"ח .!!!
  בפעם הבאה שיודיעו לכם על איחור טכנאי. תבקשו פיצוי בעד המתנת סרק

  • גם אנחנו מנפגעי פז גז, החל מהבירוקרטיה של העברת חשבונות מהשוכר הקודם, עשרות טלפונים , עשרות הבטחות ומעולם לא חזרו, שירות גרוע!!
   הופתעתי לגלות חיוב של 120 שח על ביקור סרק של טכנאי. על אף שביקשתי מפורשות התראה של חצי שעה מראש. הם מבטיחים שזה ללא תשלום והטכנאי אפילו לא ניסה ליצור קשר.
   אנחנו בידים שלהם והם עושים מה שהם רוצים הכל כשר כדי להרוויח כסף על גב הלקוחות.

 • אני מחכה כבר 10 דקות מוזר

 • תת רמה – שירות מזעזע! לא חוזרים למרות ההבטחות.
  טכנאי שהיה לא עשה כלום ויצאה מהבית בלי לעדכן אותי! לא ענה לטלפונים …
  השארתי 5 פניות שיצרו איתי קשר – לא יצרו.
  ההפך הגמור מהשירות המדהים של סופרגז שקיבלתי

 • תת רמה – שירות מזעזע! לא חוזרים למרות ההבטחות.
  טכנאי שהיה לא עשה כלום ויצאה מהבית בלי לעדכן אותי! לא ענה לטלפונים …
  השארתי 5 פניות שיצרו איתי קשר – לא יצרו.
  ההפך הגמור מהשירות המדהים של סופרגז שקיבלתי

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות