סיטיפס טלפון שירות לקוחות


סיטיפס טלפון שירות לקוחות
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
סיטיפס טלפון שירות לקוחות
1900-72-4824

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 19:00 – 7:00
שישי: 12:00 – 7:00

שם החברה: סיטיפס טלפון שירות לקוחות
חברת סיטיפס היא החברה שמפעילה את הרכבת הקלה בירושלים. החברה אמונה על תכנון, הקמה, תפעול ותחזוקת הרכבת הקלה במשך כל תקופת הזיכיון שתימשך 30 שנה. קבוצת סיטיפס מורכבת מחמש חברות מישראל ומחו"ך, בעלות ניסיון עשיר בביצוע פרויקטים מורכבים בתחומים שונים ומגוונים בכלל, כמו פיננסים ותשתיות ובתחום התחבורה הציבורית בפרט. לקוחות הרכבת הקלה יכולים ליצור קשר עם החברה באמצעות מוקד טלפוני, פקס, אתר אינטרנט ודואר ישראל. כתובת אתר האינטרנט של החברה היא http://www.citypass.co.il/ ובו ניתן לקבל מידע כללי, עדכונים שוטפים, חדשות החברה, מסלולים, לוחות זמנים, קווי אוטובוס משלימים, חניונים, סוגי כרטיסים, הנחות לאוכלוסיות מיוחדות ותעריפי הנסיעה. בנוסף ניתן לפנות למחלקת שירות לקוחות באמצעות טופס מקוון באתר האינטרנט. למחלקת פניות הציבור של החברה ניתן לפנות על ידי טופס פנייה באתר, על ידי משלוח פקס למספר 02-5346706 או על ידי משלוח דואר לכתובת דרך ענתות, מרכז הרכבת הקלה, יפו ת.ד 44182 ירושלים 97775 לציין עבור: מחלקת פניות ציבור. בנוסף, החברה מפעילה מרכז שרות מאויש בבניין כלל רחוב יפו 97 בקומת הכניסה. קבלת קהל בימים א'-ה' 17:00 – 09:00 ובימי ו' וערבי חג: 13:00 – 09:00. במרכז ניתן לקבל מידע מפורט על מסלול הקו, שעות פעילות, לוחות זמנים, מידע על תעריפי הנסיעה והנחות לזכאים, לרכוש כרטיסים, לטפל בכרטיסים פגומים, לחדש כרטיסים במקרה של אובדן או גניבה, לטפל באבדות ומציאות ועוד.

סיטיפס שירות לקוחות- מספר טלפון
מוקד שירות הלקוחות של החברה זמין למענה בנושאים שונים ונכון לתת מידע לכל לקוחות החברה. למוקד השירות הטלפוני יש לחייג 1900-72-7501. השירות הטלפוני כולל מערכת מענה קולי וצוות נציגי שירות מיומנים אשר באמצעותם תוכלו לקבל מידע מפורט ושירות במגוון נושאים כמו תוואי המסלול, מיקום התחנות, תעריפי נסיעה, לוחות זמנים, נקודות רכישה והנפקת כרטיסים, עדכונים שוטפים בזמן אמת ועוד. שעות הפעילות של המוקד הן בימים א' – ה' : 19:00 – 7:00 ובימי ו' וערבי חג: 12:00 – 7:00.

סיטיפס שירות לקוחות- טיפ
חברת סיטיפס עושה מאמץ ניכר כדי לשפר ולייעל את מערך השירות של החברה. לטובת שיפור השירות מומלץ להיעזר באתר האינטרנט ולאתר באמצעותו את המידע הדרוש. במקרה הצורך פנו אל שירות הלקוחות של החברה והקפידו להחזיק כלי כתיבה כדי שתוכלו לרשום את המידע שתקבלו. למרכז הפניות הפרונטלי מומלץ לפנות בשעות קבלת הקהל וכדאי לברר טלפונית מהי רמת העומס כדי להימנע מהמתנה ממושכת.

סיטיפס שירות לקוחות – שאלות נפוצות


מהו מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות של סיטיפס?

למוקד השירות הטלפוני יש לחייג לאחד ממספרי הטלפון - 3686* או 0722564333
שעות פעילות המוקד הטלפוני: בימים א' – ה' בין השעות 19:00 – 7:00, ובימי ו' וערבי חג: 13:00 – 7:00
צאת השבת / חג : כשעה לאחר צאת השבת/חג ועד השעה 23:00.

היכן ממוקם מרכז השירות של סיטיפס ואלו שירותים הוא מציע?

מרכז השירות של סיטיפס ממוקם בבנין כלל רחוב יפו 97 ירושלים בקומת הכניסה. המרכז מספק מענה וסיוע בנוגע למסלולי קווים, לוחות זמנים, מידע על תעריפי נסיעה, רכישת כרטיסים, טיפול באבידות ומציאות ועוד. שעות פעילות מרכז השירות המאויש: בימים א'-ה' 17:00 - 09:00, ובימי ו' וערבי חג: 13:00 - 09:00.

מצאתי אבדה ברכבת סיטיפס. כיצד אוכל לדווח עליה?

במידה ומצאתם חפץ במהלך הנסיעה, תוכלו להעבירו לאחד מאנשי הצוות העומדים לשירותכם, או לפנות למוקד השירות בטלפון 3686* לצורך דיווח על אבידה.

מהן שעות הפתיחה של חניוני חנה וסע הצמודים לתחנות רכבת סיטיפס?

שעות הפתיחה של חניוני סיטיפס:
שלושה חניוני חנה וסע הסמוכים לתחנות הרכבת הקלה: בהר הרצל , גבעת התחמושת ופסגת-זאב מרכז פתוחים למשך כל היום. החניון בהר הרצל פתוח החל מ- 04:45 עד 01:15.

כיצד ניתן לפנות למחלקה לפניות הציבור של סיטיפס?

לפניות הציבור לחברת סיטיפס יש לפנות בפקס למספר 15325453055, או לשלוח דואר לכתובת : סיטיפס בע''מ - הרכבת הקלה בי-ם דרך ענתות , דיפו מרכז הרכבת הקלה , ת. ד 44263 ירושלים 9144101 לציין עבור: מחלקת פניות ציבור.

האם חיילים נדרשים לשלם עבור הנסיעה בסיטיפס?

חיילים בשירות סדיר, לוחמים בהצגת תעודת לוחם או לובשי מדים בהצגת תעודת חוגר אינם מחויבים בתשלום עבור הנסיעה. הם גם אינם נדרשים להחזיק כרטיס רב קו או לבצע תיקוף.

מהם סוגי הכרטיסים המאפשרים נסיעה בסיטיפס?

ניתן לבחור לנסוע באמצעות טעינת כרטיס הרב קו, או לחילופין לרכוש כרטיס נסיעה עבור נסיעה בודדת באמצעות עמדות הרכישה המוצבות בתחנות.

מהו חיוב מוגדל בסיטיפס?

לקוח שלא שילם בעבור נסיעתו בסיטיפס וכרטיסו לא עבר תיקוף כראוי, יחויב בחיוב מוגדל בהתאם לפקודת מסילות הברזל. גובה החיוב המוגדל 180 ₪+ דמי הנסיעה.

היכן ניתן להנפיק כרטיס רב קו חדש לנסיעה בסיטיפס?

הנפקת כרטיס רב קו חדש המאפשר נסיעה ברכבת הקלה, מתבצע בבנין כלל רחוב יפו 97, בימים א'-ה' בין השעות 09:00-17:00, וביום ו' בין השעות 09:00-13:00.

כיצד ניתן לקבל מידע על קווי האוטובוסים המשלימים את פעילות סיטיפס?

המפה בקישור הזה- www.citypass.co.il/Jeru-total-map-train-stations.pdf, מכילה את סימון הקווים המאפשרים הגעה פשוטה לתחנות הרכבת להמשך נסיעה. לבירורים נוספים, ניתן לפנות למוקד הטלפוני של משרד התחבורה, בטלפון שמספרו: 8787*.

היכן ניתן לקבל עדכון שוטף על זמני הגעת רכבות סיטיפס?

לנוחיותכם, ניתן לקבל מידע על זמני הגעת הרכבת באתר האינטרנט של סיטיפס, או בלוחות הזמנים האלקטרוניים בכל תחנה.


אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
סיטיפס טלפון שירות לקוחות, 9.0 out of 10 based on 2 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות