סיבוס שירות לקוחות


סיבוס שירות לקוחות
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
סיבוס שירות לקוחות
1900-72-4798

התקשר לשירות לקוחות

שם החברה: סיבוס שירות לקוחות
סיבוס היא חברה שמאפשרת הזמנת משלוחים למשרד, לבית או לכל יעד אחר. בנוסף ניתן לבדוק באמצעות החברה אילו מסעדות באזור המגורים לכם או באזור שבו אתם שוהים, מבין 3000 מסעדות שפזורות ברחבי הארץ ומכבדות את כרטיסי סיבוס. השירות קל , מהיר ונוח ומאפשר ללקוחות החברה לקבל ארוחות מעולות במחירים נמוכים במיוחד. כתובת אתר האינטרנט של החברה היא http://cibus.co.il. באתר האינטרנט ניתן לקבל מידע על סוגי הכרטיסים השונים, לאתר מסעדות ובתי עסק שמכבדים את הכרטיס על פי אזור המגורים ועוד. לקוחות חדשים שמעוניינים להצטרף לשירות יכולים לעשות זאת באמצעות אתר האינטרנט על ידי מילוי טופס קצר. באמצעות שם משתמש, סיסמה ושם החברה ניתן לקבל את כל המידע הדרוש לכם על הכרטיס שברשותכם. לקוחות החברה יכולים ליצור קשר בכל נושא באמצעות המוקד הטלפוני או על ידי פנייה במייל לכתובת [email protected] כתובת משרדי החברה היא רחוב המחשב 8, נתניה 46733.

סיבוס שירות לקוחות – מספר טלפון
לקוחות החרה יכולים לקבל מענה בנושאים שונים ומגוונים על יי מוקד טלפוני מאויש. מספר הטלפון של המוקד הוא 1700-70-11-30. ניתן לקבל במוקד מענה טלפוני מנציגי השירות המנוסים והמקצועיים בנושאים שונים. יתר על כן פניות בנושאי מכירות ניתן להפנות אל מחלקת המכירות, המחלקה המסחרית ומחלקת ההנהלה בטלפון 09-961000. עוד ניתן לקבל מידע וליצור קשר באמצעות דף הפייסבוק של החברה שכתובתו https://www.facebook.com/cibus.njoy באמצעות גוגל+ בכתובת https://plus.google.com/102085876973520648754/posts או באמצעות רשת לינק – אדין בכתובת http://www.linkedin.com/company/99985.

סיבוס שירות לקוחות – טיפ
חברת סיבוס מאפשרת ללקוחותיה לקבל מענה במגוון דרכים. לשפם שיפור השירות מומלץ להצטייד בכל פנייה למחלקת השירות בכל פרטי המנוי, לרבות שם המנוי, שפם המשתמש והסיסמה. הקפידו לפנות למחלקה הרלוונטית לטיפול בפנייתכם על פי רשימת הנושאים שמצוינים בתפריט הראשי. בשעות העומס מומלץ ליצור קשר עם מחלקות החברה השונות באמצעות המייל וכך תוכלו להימנע מהמתנה ממושכת בקו הטלפון. נציגי החברה יספקו לכם מענה מהיר וללא המתנה ברגע שיתפנו. מומלץ להשתמש בשירותים שמוצעים ללקוחות החברה באתר האינטרנט כמו למשל איתור מסעדה על פי אזור המגורים או אזור השהייה שלכם ובמקרה שהחלטתם להצטרף לשירות מומלץ לעשות זאת באמצעות האתר ללא המתנה. הקפידו למלא את כל הפרטים על פי טופס הפנייה כך שבקשתכם תטופל בהקדם האפשרי ותוכלו להצטרף לאלפי הלקוחות המרוצים של חברת סיבוס.

סיבוס שירות לקוחות – שאלות נפוצות


כיצד ניתן להצטרף כמנוי בחברת סיבוס?

ניתן להצטרף כלקוח של החברה ע''י מילוי הטופס המופיע בקישור הזה- http://mysodexo.co.il/joinPage.aspx, ושליחתו לחברה.

מהו מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות של חברת סיבוס?

מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות הינו 1-700-07-11-30, שעות פעילות המוקד: בימים א'-ה' בין השעות 08:30-20:30 וביום ו' בין השעות 09:00-13:00.

מהי כתובת המייל ליצירת קשר עם חברת סיבוס?

כתובת המייל למשלוח פניות לחברת סיבוס הינה [email protected]

כיצד ניתן ליצור קשר עם חברת Sodexo Benefits & Rewards Services Israel מפעילת שירות סיבוס?

ניתן ליצור קשר עם שלוחת החברה בישראל באמצעות הכתובת למשלוח מכתבים: רח' המחשב 8, ת.ד. 8406, א.ת. פולג, נתניה מיקוד: 42507, או באמצעות הטלפון: 09-9610600 או באמצעות מספר הפקס: 09-9500751 או באמצעות כתובת הדוא''ל למשלוח פניות: [email protected]

כיצד ניתן ליצור קשר עם המחלקה המסחרית האמונה על מסעדות שע''י חברת סיבוס?

ניתן לפנות למחלקה המסחרית בטלפון: 09-9610600, שלוחה 4 , במספר הפקס: 09-9500751 או באמצעות טופס יצירת קשר באתר.

מהו שירות RestroPass של סיבוס עבור חברות?

שירות זה הינו מערכת כרטוס חכמה להזמנת כרטיסים לארוחת צהריים, המאפשרת משלוח ישיר של הארוחה לעובדי המשרד. השירות מכובד בכל רחבי הארץ - מקרית שמונה ועד אילת, בלמעלה מ- 4,000 מסעדות שנבחרו בקפידה. השירות כולל פיצ'רים ייחודיים עבור עובדי החברה כגון:

  • ניהול מודולרי במערכת מבוססת Web
  • מגוון גדול של הנחות ומבצעים לארוחות צהריים
  • דיווח אונליין ומעקב בזמן אמת אחר כל כרטיס בנפרד
  • הוצאת דו''חות תשלום והזמנה בזמן אמת והתממשקות לממשק השכר של הארגון
  • ניהול מתוחכם של ממשקי הכרטיסים
  • ועוד ועוד

לפרטים נוספים אודות השירות, ולתמיכה ע''י נציג שירות ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות במספר 1-700-07-11-30.


האם ניתן להעזר בשירות RestroPass של סיבוס גם מחוץ לשעות העבודה?

בהחלט כן. ניתן לצרף את מספר כרטיס האשראי האישי ולהמשיך להנות מארוחות בזמנים נוספים. להצטרפות לשירות האשראי האישי, יש להכנס לקישור הזה- https://cibus.co.il/creditCard.aspx.

אלו פונקציות ניתן לבצע באמצעות אתר ההזמנות של סיבוס MySodexo או אפליקציית MySodexo?

אתר ההזמנות והאפליקציה בכתובת: http://www.mysodexo.co.il/, מספקים מענה אישי לכל עובד לכל אחד משירותי חברת Sodexo, ומאפשרים הזמנת משלוחים מהירה, איתור מסעדות בסמוך למקום העבודה, הזמנת חברים לשירות, ניהול תקציב השירות ב- RestroPass ועוד. להצטרפות לאזור האישי, יש להקליק על הקישור המצורף, ולהצטרף לשירות באמצעות שם משתמש וסיסמה.

כיצד ניתן להצטרף לשירות ניהול האירועים של סיבוס, שירות EventPass?

חטיבת האירועים של סיבוס מעניקה שירות ניהול אירועים מקיף עבור הארגון: להזמין חדרים פרטיים עבור הארגון, לדאוג להסעדה, ליצירת קשר עם ספקים ועוד. על מנת להצטרף לשירות יש ליצור קשר באמצעות אתר EventPass (בכתובת: http://sodexo.co.il/events/ ) או באמצעות פניה לחטיבת האירועים בטלפון: 073-2649931 או בכתובת הדוא''ל: [email protected] צוות נציגי השירות עומד לרשותכם בימים א'-ה' בין השעות 08:00-18:00 במטרה לספק לכם מענה יעיל ומהיר.


אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.2/10 (10 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
סיבוס שירות לקוחות, 6.2 out of 10 based on 10 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות