013 נטוויז'ן שירות לקוחות


013 נטוויז'ן שירות לקוחות
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
013 נטוויז'ן שירות לקוחות
1900-72-4726

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 24/7

 013 נטוויז'ן שירות לקוחות

חברת 013 נטוויז'ן היא חברה שמעניקה שירות אינטרנט מהיר ושיחות בינלאומיות הן למגזר הפרטי והם למגזר העסקי. החברה מציעה שורה של חבילות ומבצעים שמותאמים לכל לקוח על פי צרכיו ודרישותיו. כתובת אתר האינטרנט של החברה היא http://www.013netvision.net.il ובו ניתן לבצע מגוון רב של פעולות, כמו למשל איתור טפסים, לערוך צ'אט ישיר עם נציגי השירות של החברה וגם לבצע פנייה מקוונת לנציגי החברה. באמצעות האתר ניתן לבצע גם שליחת פנייה כתובה על ידי sms, פקס או מייל ישירות למוקד השירות. זהו שירות אשר מיועד לקהילת כבדי השמיעה ומטרתו להעביר מסר ע"י המוקד לצד שלישי. בדרך זו ניתן לתאם תורים, להזמין שירותים ושירותי מידע, לזמן תור לצורך קבלת שירות פרונטלי בשפת הסימנים ועוד. לאחר הרישום יכולים הלקוחות הרשומים לשירות לפנות בפקס למספר 073-7085588 או על ידי טופס פנייה או לשלוח דוא"ל לכתובת: [email protected] ניתן לפנות בדואר ישראל לכתובת החברה שהיא 013 נטוויז'ן חיפה- מרכז אומגה מת"מ 3190501

שירות לקוחות 013 נטוויז'ן – מספר טלפון

לרשות הלקוחות עומד מוקד מכירות ותמיכה טכנית במספר הטלפון 1900-72-0011. ניתן לפנות גם בפקס 03-5201960 או במייל [email protected] למעוניינים לפנות למוקד שירות הלקוחות שמיועד ללקוחות פרטיים יש לחייג 1900-72-0011 או לפנות בכתב לפקס 03-5201960. ניתן לבצע פנייה במייל [email protected] . מספר הטלפון של מוקד התמיכה הטכנית הוא 1900-72-0011. מספר הפקס הוא 03-5201960 וניתן לפנות גם במייל [email protected] . מספר הטלפון של המרכזייה של סלקום הבינלאומית הוא 1838. לממונה על פניות הציבור ניתן לפנות לפקס 03-7255858 או למייל [email protected] מחלקת שירות הלקוחות פועלת ומעניקה שירות בימים א' עד ה' בין השעות 07:00 בבוקר ל- 20:00 בערב, וביום ו' בין השעות 08:00-13:00.

שירות לקוחות 013 נטוויז'ן – טיפ

כדי לייעל את השירות ולהבטיח לעצמכם זמן המתנה נמוך כמה שניתן מומלץ להיעזר כמה שניתן בשירותים המקוונים שמוצעים ללקוחות החברה. אתר האינטרנט מאפשר גם לפנות בצ'אט וכך להימנע מהמתנה ממושכת בטלפון. בנוסף, כדי לקצר את שמן הטיפול בכל ]פנייה יש לוודא כי כל הפרטים המזהים נמצאים ברשותכם בעת הפנייה למוקד כמו מספר תעודת הזהות של בעל המנוי וארבע הספרות האחרונות של אמצעי התשלום שדרכו משולם המנוי. בנוסף, מומלץ לוודא שאתם פונים למוקד המתאים לקבלת השירות, כך שתימנעו מהמתנה ארוכה לחינם בטלפון.

נטוויז'ן שירות לקוחות – שאלות נפוצות


כיצד ניתן לקבל מענה מנציג שירות נטוויז'ן ללא המתנה במוקד השירות?

בחלק השמאלי של אתר האינטרנט של נטוויז'ן מופיעה תגית עם הטקסט ''צ'אט''. יש ללחוץ על התגית ולהזין את שאלתכם. במידה ולא מצאתם תשובה מתאימה, ניתן לעבור לשירות צ'אט עם נציג שירות אונליין.

מהן שעות הפעילות של שירות צ'אט אונליין מנציג שירות נטוויז'ן?

שעות הפעילות של צ'אט אונליין בנושאי סלולר: בימים א-ה בין השעות 08:00-21:00 ובימי ו' בין השעות 08:00-12:00, בנושאי אינטרנט וטלפון ביתי שעות הפעילות הן בימים א-ה בין השעות 08:00-20:00 ובימי ו בין השעות 08:00-12:00.

מהו מספר הטלפון של מוקד השירות הטלפוני של נטוויז'ן?

מספרי הטלפון של מוקד השירות: 3031* / 073-7560660 / 1-800-013-013 חינם בחיוג ממספר נייח בארץ . שעות פעילות המוקד: בימים א' -ה' בין השעות 07:00-20:00 ובימי ו' וערבי חג 08:00-13:00.

מהו מספר הטלפון של מוקד התמיכה הטכנית של נטוויז'ן?

מספר הטלפון של מוקד התמיכה הטכנית הינו 1-800-013-013 חינם בחיוג ממספר נייח בארץ. המוקד פעיל 24 שעות ביממה.

מהו מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות של נטוויז'ן סוהו?

מספר הטלפון של מוקד לקוחות סוהו הינו 073-7000077/1800-300-301 חינם בחיוג ממספר נייח בארץ/073-7017718. המוקד פעיל בימים א'-ה' בין השעות 08:00-20:00.

כיצד ניתן ליצור קשר בענייני מכירות וקניית מוצרי נטוויז'ן?

מומלץ ליצור קשר עם מוקד המכירות של נטוויז'ן במספר הטלפון 1-800-013-013 חינם בחיוג ממספר נייח בארץ/ 03-5201960. המוקד פעיל בימים א'-ה' 08:00-20:00, ובימי ו' וערבי חג 08:00-13:00.

מהי כתובת הדואר הרשמית של נטוויז'ן?

כתובת הדואר הרשמית של נטוויז'ן למשלוח מכתבים הינה סלקום ישראל בע''מ (מח' פניות הציבור)
רחוב הגביש 10 נתניה ת.ד 4060.

מהי כתובת הדוא''ל למשלוח פניות לחברת נטוויז'ן?

ניתן לפנות בכל שאלה או בקשה לחברת נטוויז'ן במייל: [email protected]

האינטרנט שלי איטי בזמן האחרון. כיצד ניתן לבדוק את מהירות הגלישה באתר נטוויז'ן?

לבדיקת מהירות הגלישה, ניתן להיכנס לקישור המופיע באתר- https://netvision.cellcom.co.il/support/homeinternet/speed_check/, וללחוץ על ''התחל בדיקה''.

כיצד ניתן לקבל מענה לשאלות בנושאי שיחות בינלאומיות בנטוויז'ן?

ניתן לפנות אל המרכזייה הבינלאומית ולקבל מידע במגוון נושאים: שיחות גוביינא, קישור שיחה מהארץ לחו''ל, שיחות ועידה, איתור מספר טלפון, הפרשי שעות ועוד. לפניה למוקד יש לחייג למספר 03-9001838 או 1838.

כיצד אני מפעיל את הNetbox של נטוויז'ן?

לשימושכם מדריך תפעול מלא להכרת ה- NetBox ואופן חיבורו לכל אמצעי התקשורת בבית באתר האינטרנט של נטוויז'ן. המדריך המלא מופיע בקישור הזה- https://netvision.cellcom.co.il/globalassets/pdf/supportlinephone/netvision_netbox_manual.pdf

כיצד אוכל לצפות בחשבוניות אחרונות של נטוויז'ן?

לצפייה בחשבוניות אחרונות, ולביצוע פעולות אישיות נוספות יש להתחבר לאזור האישי באתר נטוויז'ן ע''י הזנת שם משתמש וסיסמה.

הצטרפתי לשירות הענן האישי של נטוויז'ן. האם ניתן להעלות תכנים לענן מכל מכשיר?

עבור לקוחות סלקום ונטוויז'ן שירות הענן האישי של נטוויז'ן מאפשר להעלות תכנים מכל מכשיר (מחשב, סלולרי וטאבלט). לקוחות נטוויז'ן שאינם לקוחות סלקום יוכלו להעלות תכנים מהמחשב האישי, ולקוחות סלקום שאינם לקוחות נטוויז'ן יוכלו להעלות תכנים מהסלולרי.


אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.1/10 (55 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -15 (from 23 votes)
013 נטוויז'ן שירות לקוחות, 6.1 out of 10 based on 55 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

33 תגובות על 013 נטוויז'ן שירות לקוחות

 • שלום לכל המעניין בשירות של חברת נטוויזן.
  אני אתחיל בכך שאני אומר לכם לחשוב 100 פעמים לפני שאתם מתחברים לחברה זו.
  ההורים שלי ואנוכי ההינו מחוברים לאינטרנט של נטוויזן כמה שנים. בשלב מסוים נציג מהחברה התקשר אליי בשיחה יזומה על מנת להוזיל את העלויות, דבר שהתברר כטעות אחת גדולה!!! כי מרגע זה הוריי חויבו במאות ש"ח על שירותים שלא היה להם צורך בהם, ונאמר לנו שאושרו על ידנו.
  ביקשנו להתנתק מהחברה בשני המנויים. לאחר מכן נגבה תשלום נוסף על ציוד ע"ס 400 ש"ח, בבירור עם החברה נתבקשנו לשלוח את הנתב בדואר רשום, דבר אשר לא מובן.,מדוע הלקוח צריך לשלוח בעצמו את הציוד?, כאשר התחברנו נציג טכני הגיע לביתנו וחיבר את הציוד הנדרש, אז מדוע כשרוצים להתנתק מקשים על הלקוח ומבקשים ממנו לגשת לדואר ולהוציא תשלום נוסף על שליחה בדואר רשום?. הדואר לא הגיע ליעד ובינתיים החברה גבתה שוב תשלום ע"ס 400 ש"ח. הורי שילמו קרוב 1100 ש"ח בחודשיים עבור האינטרנט.
  אני עדיין בתהליכי ברור בטלפונים מתסכלים עם החברה.
  לסיכום אני ממש !!!!! לא ממליצה להתחבר לשירותי החברה.

  • אני פשוט בשוק ממה שאני קוראת כאן, חשבתי שרק אני עוברת את הסיוט הזה.. המתנה של שעות על הקו. יד ימין אינה יודעת מה יד שמאל עושה. שרות גרועעעעעעעעע ביותר . ללא מענה לשאלות ואם כבר עונים אז התשובות מוטעות ולא נכונות . אני בהמתנה על הקו הפעם 52.53 דקות . נציגה עולה מידי פעם על הקו וכל שאלה שנשאלת לא יודעת לענות

 • שלום שמי נעמה בן חמו לקוחה שלכם מספר רב של שנים. הייתי מאוד מרוצה וכשלאחרונה האינטרנט לא עבד בבית מסר רב של ימים החלטתי לנתק את ההתקשרות עימכם.
  מאז 91/13 ועד היוום אתם לא מפסיקים לחייב את כרטיס האשראי שלי. מעבר לעבירה פלילית של שימוש בכספי אדם אחר שלא ברשותו, השרות שלכם מתפרש כלא אמין. לפני פנייתי לייעוץ משפטי אני מבקשת לחסוך ממני ומכם אי נעימות ולהחזיר לי את הכספים שחויבתי ללא שרות וכמובן להפסיק לחייב אותי עתידית
  אשמח לשמוע מיכם נעמה בן חמו טל 05*****51

 • מבקש להגדיל את תא הדואר של המחשב של אשתי

 • השירות חרא בלבן בחיים שלי לא בזבתי יום עבודה שלם אם רוצים להתנתק זה שלוש שעות אני שונאת אותם להיות לקוח של נטוויזן זה להיות קורבן באמא שלי לא כדאי לאף אחד להיות בחברה זו זה חברה עם שירות גרועעעעעעעעעעעעעעעע.

  • זה פשוט סחיטה פנימית של החברה עצמה הם סוחטים אותנו בלי רחמים הם צריכים להתבייש להם.

 • שרות מזעזע. מי שלא התחבר לנטויז'ן – אשראי וטוב לא. שלא תעזו להתחבר. אתם תגיעו למאה הקודמת ואם חלילה תהיה לכם בעיה – לא יהיה לכם למי לפנות. טעות להתחבר לספק הזה.

 • לא להתחבר לנט וויז'ן

 • נטויז'ן חברה מזעזעת! לחכות שעות בסיוט שלא נגמר.
  מעבירים ממקום למקום ללא פתרון.
  וזו טעות להתחבר לאינטרנט דרכם.
  רק לברוח ולהתנתק מהם. בושה של יחס וחוסר מקצועיות.
  להתייבש על הקו שעות….

  • כמה נכון שרות גרוע וחוסר מקצועיות מזל על מי אתה נופל .רוב הנציגים אינם יודעים לתת שרות ואינם מקצועיים.לברוח ומהר רק אני לא יודע אם יש יותר טוב

 • אני ממתין על הקו לשרות לקוחות
  משעה 15:35 ממתין למענה
  ממתין למענה ,,,, ממתין

 • שרות מזעזע. לא להתחבר לנטויז'ן – .גם מנסים למקור לך דברים שאתה לא זקוק.

 • אני מנוי כלקוח עיסקי מעל10 שנים אתמול ושילשום חוויתי שרות גרוע ביותר במשך10 שעות!!! לא הצלחתי להגיע לתמיכה הטכנית של נטויזין ולא יכול לגלוש לאתרים העיסקיים שאיתם אני עובד(חברות ביטוח*) עד לרגע זה המערכת מושבתת וזאת לאחר המתנה של שעות כאשר אני מבקש לשוחח אם התמיכה הטכנית של נטויזן ואני מקבל תמיכה של סלקום!!! מי שעדין חושב להצטרף לחב נטויזן אני מציע לו הצעה ידידותית להתרחק מהחברה הזאת כמה שיותר מהר!!! אני לא חושב שיש חברה שתתן שירות גרוע יותר מח נטויזן.

  • האם תוכל לומר כיצד משיגים את הטופס להתנתקות מהחברה המעצבת הזו

 • חברת נטויז"ן הפכה להיות במקום השני אחרי הוט בלא לענות לטלפונים והכי מצחיק שהם אומרים לי שאני ממתין 4 דקות ובפועל אני על 15 דקות

 • נטויז'ן חברה לא אחראית ואני מצטרף לטענות האמורות לעיל על זמן המתנה ארוך, יד אחת אינה יודעת מה היד השניה עושה ועל הכל חיובים על גבי חיובים תקופה ארוכה אחרי שכבר התנתקת מהם

 • בעבר קבלתי מהם שרות מצוין. היום אני משלמת ואינני יודעת על מה.. כשבקשתי להתנתק כי אין לי צורך בהם יותר, הם בקשו שנשאר לקוחה שלהם וכשנצטרך עזרה יעזרו. וכעת אני בלבד מנסה לעזור לעצמי. אני מעונינת להתנתק אבל בכל פעם שאני מתקשרת אני במס' 40. ממתינה ממתינה ממתינה…………………………………………………………………………………………………………………………….

 • אני לא מאמין מה קורה עם השרות הגרוע הזה ץאני מתנתק זה לא שרות זה פשוט מסכרה.

 • שירות מזעזע. אין מילים.

 • תמיכה טכנית של נטויז"ן מתבזה.

  יש לי טל. של נטויז"ן כאשר התשתית של בזק. יש לי ואין לי. מיומו הראשון הוא מתעתע. יש קו ואין קו. באמצע שיחה מתנתק. משמיע קול של תפוס ואי אפשר להתקשר. בקיצור- מתיש. התמיכה הטכנית שלהם "מתרגלת". הם יבקשו מכם להשאיר מס. טלפון ויחזרו אליכם. אלי חזרו באמצע הלילה ושוב עם תקליט . רציתי לבחון כמה זמן ישאירו אותי על הקו עם המוסיקה הזאת כשהם כבר הגיעו לשלב בו חזרו אלי. ובכן: חצי שעה על הקו אחרי 12 בלילה כשזה כבר הרבה מעבר לזמן שצריכים לשוב ללקוח בשיטה זו. זאת רק דוגמא. מסתבר שיש בין בזק ונטויז"ן "כאסח" ולמעשה לא תזכו שיבוא אליכם טכנאי מנטויז"ן לראות באמת מה קורה.
  החלטתי להתנתק מהם ולעבור חברה. מקווה שלא אתאכזב.

 • אין מילים !!! חשבתי שלהתנתק מהוט זה סיפור מורכב אתם שיכללתם את העניין והגעתם לדרגת אומנות חודשים שאני מנסה להתנתק ואתם שבשלכם
  להלן מגוון התשובות שנתתם לי !!!
  אה זה עיסקי אני מעבירה אותך >>> עברו שלושה ימים ! הגעת לסלקום אתה צריך את נטויז'ן אני מעבירה אותך<<<< עוד שלושה ימים עברו שלח פקס וננתק <<<<עוד שבועיים וכו' שומר נפשו ירחק!!!!!!!

 • איך מגיעים לצ'וטט עם 013??

 • אני מצטער על הרגע שהתחברתי לחברת נטויזין שירות גרוע ביותר כל מי שחושב לתחבר אליהם שלא יעז חבל על הבריאות הם מעבירים אחד לשני זלזול בלקוחות אני מתנתק מהם

 • בעיניי כל חברות התקשורת בארץ גרועות מתישות מזלזלות בלקוח והרגולטור לא עושה דבר כאשר אני אומר חברות התקשורת זה כולל את yes hot סלקום ,אורנג ,פאלפון, נטויזן ,בזק בינ"ל ובזק ויסלחו לי חברות תקשורת ששכחתי לצרפם לרשימה הלא מכובדת הזו
  אבל הים נחשפתי לשיא חדש בנסותי להתקשר לנטויזן במשך שלוש שעות ולא הצלחתי בכל פעם השארתי את המספר הנייד שלי שיחזרו אליי הם לא חזרו רק קיבלתי מסרון שהם לא הצליחו להשיג אותי וזה לא נכון הייתי זמין והחזקתי את הנייד ביד באחת הפעמים הצלחתי להגיע לנציג והוא העביר אותי להמתנה ללא שהחליף איתי מילה
  לעצם הבעייה שבגללה התקשרתי בתאריך 18/5/15 ביקשתי לעבור בנושא תשתית אינטרנט מבזק לנטויזן נציגה בשם חן הבטיחה שהמעבר יושלם תוך שלושה ימים ונציג מטעם נטויזו יגיע אליי במרוצת שלושת הימים היום אנחנו 9 ימים אחרי זה ולא דובים ולא יער
  בקיצור אם תוך יום יומיים העניין לא יוסדר אני אעבור לחברה אחרת
  אבל חברה נטויזן זו טעות חמורה מבחינתי ולהבא אשקול את צעדיי כלפי חברה זו ראו הוזהרתם

 • אני עובד עם נטויז'ן מיום הקמתה בישראל בתחילת שנות ה-90 – אני עוזב אותה בימים אלה כי השירות שלה ירד לשפל לא היה כדוגמתו – עובר לבזק :))))

 • פשוט גועל נפש!!!! אין יותר גרועים ממכם.בשירות,ביחס,בזמני המתנה,ובאיכות.
  ממש מגעילים. מחר אני אשב על הטלפון עד שאתנתק סופית ממכם.

 • אני מציעה לחברה של נטויג'ן לסגור את החברה ודחוף!!!

 • אני מנסה ליצור קשר עם שירות לקוחות מיום שישי לפני 4 ימים, ללא הצלחה. תמיד אני שומעת שהתור שלי מס' 40 , ומבקשים להשאיר מספר לחזרה אלי. לא דובים ולא יער, אני מקבלת SMS ים בלי סוף, אשר מודיעים לי שהיה נסיון לדבר אתי. ללא הצלחה. אני דבוקה לטלפון כמה שעות כבר, ורק פעם אחת קבלתי 2 צלצולים ממספר חסום, ולא היה לי זמן אפילו לחייג 1 על מנת לקבל את השיחה, ושוב, אין מענה. ,
  מה שמעניין, לפני שנכנסים, יש תמיד מישהו שיושב לנו על הווריד עד שנרשמים, אח"כ חפשו את הנציג של נטוויד'ן. זאת התעללות לשמה. אם היום התקליט אומר שיש עומס לקוחות על הקו, אני חושבת שהגלגל יסתובב, וכבר לא יהיו יותר לקוחות, כי נמאס להיות לצחוק לחברות האלה שמסתתרות מאחורי הטלפון.
  אני רוצה לדעת כמה ימים אני צריכה להיות צמודה לטלפון שלי והחשבונית שאני רוצה לברר עליה, כדי לקבל תשובה. די!!!!!!!!!!! להתעללות

 • נט וויזין – 5 ימים ללא אינטנרט , היה טכנאי- פשוט עבד על אשתי (תוך 3 שעות מסר שיהיה ) אין כלום, אין תשובה , אין מענה , מבטיחים לחזור עד שעה 20:00, עכשיו השעה 9:30 בבוקר שמחרת – אין כל תגובה.בקיצור קטסטרופה אחת גדולה ! אין בררה להחליף חברה ולבטל להם את התשלום בכרטיס

 • אוייי. אני לא רואה אפילו הודעה אחת!!! חיובית על החברה הזו :((
  אני איתם כבר 3 חודשים והם עושים בי כרצונם- לא שולחים לי חשבוניות ומחייבים את כרטיס האשראי שלי בסכומים שהם אפילו לא יודעים להסביר לי מה פשרם.
  ההמתנה התארכה והתארכה לאחר שנציגת השירות ביקשה לבדוק משהו- עד שנפלטתי מהמערכת.
  אתם יודעים מה הבעיה? חשבתי שהצטרפתי לטריפל של סלקום ומצאתי את עצמי מחוברת לנטוויזן. קיבלתי אותם בהפוכה.

 • אני ממתינה מהבוקר לקבלת תשובה כדי לברר מדוע פתאום גובים ממני כ-500 ש"ח! החודש. ממתינה וממתינה וממתינה על הבוקר… מוסיקת הפרסום שלהם באוזן שלי וכלום! אין עונה. "מצטערים על ההמתנה" ???"נערכים לשרת אתכם בהקדם"??.. מה כל כך עמוס כבר בבוקר?

 • אני גר בבית אבות ב-ת"א. הקשר היחידי שלי עם העולם החיצון הוא דרך קו הטלפון (על גבי האינטרנט) של
  נטוויז'ן. אתמול 8.6.2016 התקשרתי ל- *3031 וקיבלתי: מיקומך בתור 33 , זמן המתנה משוער 20 דקות,
  היום 9.6.2016 התקשרתי שוב וקיבלתי: מיקומך בתור 30 , זמן המתנה משוער 15 דקות, כנראה שאשאר
  ללא טלפון (באשמת החברה) גם בימים הקרובים (שבת, חג, וכו'); זהו לדעתי שירות דוב ולא שירות טוב !!!

 • כבר יומים אני מנסה להתקשר לשרות לקוחות ואני נענה בערבית לצערי איני שולט בערבית חויבתי ב8 ל9 ב242שח עבור רוטר החזרתי אותו קיבלתי זכוי התקשרתי לנטויזן הפקידה הבטיחה לזקות אותי ונאמר לי שכרטיס האשראי שלחסום בחרת האשראי נאמר לי שהכרטיס שוחרר כבר ב3 9 כחה הם עובדים עלינו

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות