נביעות שירות לקוחות


נביעות שירות לקוחות
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
נביעות שירות לקוחות
1900-72-4860

התקשר לשירות לקוחות

שם החברה: נביעות שירות לקוחות
חברת נביעות הינה חברה המפיקה ומשווקת מים מינראליים. פעילות החברה החלה בשנת 1989 עם מכירת בקבוקי מים מינראליים, ובשנת 1991 הרחיבה את פעילותה גם לתחום ההפצה הישירה של מים מינראליים טבעיים בכדים ללקוחות פרטיים ועסקיים בכל רחבי הארץ. מפעל החברה ממוקם בסמוך למקור המים באקוות ההר בגליל העליון, כאשר המים המינראליים מוזרמים ישירות מהאקווה באמצעות נקודת קידוח אל מפעל החברה. נביעת טבע הגליל בע"מ נמצאת בבעלות החברה המרכזית לייצור משקאות קלים- CBC.

בין יתר אמצעי ההתקשרות עם החברה תמצאו:
אתר אינטרנט דרכו ניתן ליצור קשר ישיר עם נציג מכירות וירטואלי או מענה אנושי (בשעות הפעילות), כתובת האתר: http://www.neviot.co.il/
פקס: 03-9777787
דואר אלקטרוני: [email protected]
כתובת למשלח דואר ישראל: ת.ד 240 נתב"ג 70100

נביעות שירות לקוחות – מספר טלפון
מוקדי הטלפון של שירות הלקוחות הקיימים זמינים במסגרת מענה אנושי בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00-16:00 , ובימי שישי בין השעות 8:00-12:00.
מוקד המכירות פועל בין הימים א-ה החל מהשעה 8:00 בבוקר ועד לשעה 19:00 בערב. מוקד המכירות פועל בימי שישי בין השעות 8:00-12:00.
באתר האינטרנט של החברה ניתן לקיים שיחת צ'ט במהלך שעות פעילות המוקד (מענה אנושי) או להשאיר הודעה במערכת האוטומאטית של הצ'ט לאחר שעות פעילות המוקד.
בניגוד לחברות מים מינראליים אחרות, חברת נביעות איננה מפעילה עמוד פייסבוק לשירות לקוחות, ועמוד הפייסבוק של החברה מוזן בעדכונים שוטפים אודות פעילות החברה. כמו כן, לא קיימת אפליקציה או אמצעי התקשרת דיגיטלי אחר מלבד האפשרות ליצירת קשר דרך אתר האינטרנט.

נביעות שירות לקוחות – טיפ
הפנייה אל חברת נביעות מתבצעת בעיקר באמצעות מוקד שירות הלקוחות בטלפון 1900-72-1919. שירות זה אומנם מוענק יחסית מהר, אך החברה לוקה בחסר בכל הקשר לאמצעים דיגיטליים להתקשרות עימה, וגם עמוד הפייסבוק של החברה מפנה לדף שליחת פנייה באמצעות טופס פנייה.
על מנת להבטיח לעצמכם שירות מהיר ויעיל, הקפידו לשלוח הודעת SMS בטרם פנייתכם הטלפונית, ציינו את מספר הלקוח ואת נושא הפנייה. כמו כן, מומלץ לנסות את שירות הצ'ט (בשעות פעילות המוקד בלבד) באתר האינטרנט של החברה. את הפנייה למוקד מומלץ לבצע מייד עם פתיחת המוקד, וזאת על מנת שפנייתכם תעבור במהירות האפשרית לטיפול.

נביעות שירות לקוחות – שאלות נפוצות


כיצד ניתן ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות של חברת נביעות?

ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות של נביעות בכמה אופנים:

  • יצירת קשר במספר הטלפון: 8182*
  • באמצעות שליחת הודעה SMS למספר 055-7000882
  • בכתובת הדוא''ל: [email protected]
  • בשליחת פקס למספר: 03-9777787
  • באמצעות האפליקציה של נביעות


כיצד ניתן להצטרף כמנוי לחברת נביעות?

לפרטים והצטרפות כמנוי נביעות, יש לפנות למספר הטלפון: 3080* או לשלוח טופס מקוון לחברה.

אלו תכונות קיימות באפליקציה הסלולרית של נביעות?

אפליקציית נביעות מיועדת ללקוחות החברה המעוניינים בשירות אישי עד הבית. באפליקציה ניתן להזמין בקלות כדי מים, לעדכן פרטים אישיים ואמצעי תשלום, להזמין מוצרים נוספים בשירות עד הבית וכל זאת ללא צורך להמתין לנציג שירות.

היכן ניתן להוריד טפסים שימושיים של חברת נביעות?

ניתן להוריד מגוון טפסים שימושיים של החברה מהקישור הזה- http://www.neviot.co.il/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99%D7%9D/%D7%91%D7%A8_Novia/%D7%9E%D7%99%D7%93%D7%A2_%D7%9C%D7%9C%D7%A7%D7%95%D7%97.

כיצד ניתן להוריד את האפליקציה של נביעות לסמארטפון?

ניתן להכנס לחנות האפליקציות של Apple, או ללחוץ על הקישור המופיע בעמוד הבית של חברת נביעות (''האפליקציה החדשה'')

אלו מבצעים מציעה חברת נביעות למצטרפים חדשים?

חברת נביעות מציעה כמה וכמה מבצעים למצטרפים חדשים (פירוט המבצעים המלא נמצא תחת לשונית ''מבצעים''), כגון: מכונת גלידה במתנה, בר מים מינרליים במחיר משתלם לחודש, מכונת קפה במתנה, חודשיים ראשונים במתנה למצטרפים חדשים ועוד.

אלו סוגים של ברי מים מציעה חברת נביעות?

חברת נביעות מציעה מספר סוגים שימושיים של ברי מים למגוון צרכים:

  • בר מים קרמי עם מעמד עץ
  • בר מים קומפקטי, בטוח לשימוש ע''י ילדים
  • בר מים מעוצב בקו מודרני
  • בר מים מינרליים בעיצוב קלאסי
  • בר מים ייחודי לעסקים

לצפיה בגלרית מתקני המים של נביעות, יש להכנס לקישור הזה- http://bars.neviot.co.il/%D7%92%D7%9C%D7%A8%D7%99%D7%94_%D7%91%D7%A8_%D7%9E%D7%99%D7%9D.אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.3/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 2 votes)
נביעות שירות לקוחות, 7.3 out of 10 based on 4 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות