מייקרוסופט שירות לקוחות


מייקרוסופט שירות לקוחות
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מייקרוסופט שירות לקוחות
1900-72-4751

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 8:00 – 17:00

שם החברה : מייקרוסופט שירות לקוחות
מיקרוסופט ישראל הוקמה בשנת 1989 והינה חברת בת של חברת מיקרוסופט העולמית. בישראל עוסקת החברה במתן תמיכה טכנית, שירות לקוחות, שיווק ומכירות של מוצרי מיקרוסופט ללקוחות הפרטיים, העסקיים והמוסדיים. בנוסף, מפעילה החברה באתר מרכז פיתוח גדול שהינו בין היחידים של החברה הממוקמים מחוץ לגבולות ארצות הברית. חברת מיקרוסופט העולמית מובילה את התעשייה והתרבות של תכונה בקרב מיליוני המשתמשים במוצריה ושוקדת על פיתוח וחידוש מתמידים של המוצרים תוך העמקת חוויית המשתמש, ההתאמה לכל לקוח ולקוח והנגישות של כל אדם למחשב ולתוכנה.

שירות לקוחות מיקרוסופט – ערוצי שירות
כל מי שזקוק לעזרה או תמיכה עבור אחד המוצרים של מיקרוסופט יכול לקבל אותן בקלות באמצעות אתר האינטרנט המושקע והנוח לתפעול. האתר מציע עמוד המוקדש כל כולו לתמיכה טכנית ואישית לכל השירותים והמוצרים של החברה. בנוסף ניתן לפנות אל מספר טלפון של מחלקת שירות הלקוחות בארץ או לאחד ממרכזי השירות ברחבי העולם. משרדי החברה ממוקמים בצומת רעננה אשר בלב איזור השרון ואין ספק שבקלות ניתן לקבל כל סוג של עזרה או תמיכה מבוקשות.

שירות לקוחות מיקרוסופט – מספר טלפון
מספר הטלפון של מרכז שירות הלקוחות עבור לקוחות ישראלים הינו 1900-72-7426 והמוקד פעיל בימים א' עד ה' בין השעות 8:00 בבוקר ל- 18:00 בערב ובימי שישי וערבי חג בין השעות 8:00-13:00. מספר הטלפון מבוסס על מערכת ניתוב שיחות חכמה, מהירה וברורה אשר בזכותה יגיע הלקוח במהירות בדיוק אל הנציג שיוכל לטפל בפנייה שלו באופן הטוב והמקצועי ביותר. באופן זה לקוח פרטי ולקוח עסקי יופנו לשלוחות שונות על מנת לוודא שכל אחד מהם יקבל בדיוק את המענה המתאים עבורו ועבור הצרכים שלו בהקשר למוצרי מיקרוסופט שרשותו.

שירות לקוחות מיקרוסופט – טיפ
כאשר לקוח זקוק לתמיכה או שירות בנוגע לאחד ממוצרי מיקרוסופט, לפני שייפנה אל מוקד שירות הלקוחות מומלץ לו מאד לפנות אל אתר האינטרנט. וסביר מאד להניח ששם הוא ימצא את כל המידע שהוא מחפש. כאשר נכנסים אל עמוד התמיכה והעזרה באתר ישנה חלוקה מהירה ונוחה של סוג לקוח או סוג המוצר שעבורו נדרשת התמיכה. באופן זה האתר בעצמו מפנה את הלקוח בדיוק אל עמוד המידע המבוקש לו עד לרמה של ביצוע פעולות עצמאיות שיוכלו לפתור את הבעיה שיש לו בקלות ובמהירות ובלי שיהיה לו צורך והכרח להמתין על קו הטלפון לנציג תמיכה ושירות של המוקד.

מייקרוסופט – שאלות נפוצות


כיצד ניתן לפנות לחברת מיקרוסופט?

ניתן ליצור קשר עם החברה באופנים הבאים:

 • פניה בכתב- לכתובת: רחוב הפנינה 2 רעננה 43107
 • בטלפון: 09-7625400
 • במספר הפקס: 09-7625200
 • מרכז שירות הלקוחות של מיקרוסופט: 09-7625400.


האם ניתן לנהל את כל מכשירי המיקרוסופט שלי במקום אחד?

אכן כן. באתר האינטרנט של מיקרוסופט ניתן להכנס לאזור האישי ולנהל את חשבון מיקרוסופט במקום אחד. בקישור הזה- https://account.microsoft.com/devices/about, ניתן לנהל את רכישות מוצרי מיקרוסופט, המכשירים, הבטיחות והפרטיות שלכם.

האם ניתן לרכוש מוצרים דרך אתר מיקרוסופט?

בהחלט. ניתן להכנס ללשונית ''חנות'' באתר מיקרוסופט, ולעבור ישירות לחנות החברה. בחנות ניתן לרכוש תוכנות מיקרוסופט, להשוות בין חבילות, לרכוש תוכנות לעסקים, להוריד אפליקציות שימושיות, לקנות את Windows 10 ועוד. כמו כן, כדאי לדעת כי עבור חלק מהמוצרים זכאים סטודנטים להנחות משמעותיות.

הזמנתי מוצר מיקרוסופט באתר. כיצד אוכל לבצע מעקב אחר הזמנתי?

ניתן לבצע בקלות מעקב אחר ההזמנה ע''י כניסה לאזור האישי באתר חנות מיקרוסופט.

כיצד ניתן לפנות למוקד מכירות ותמיכת לקוחות מיקרוסופט?

ניתן ליצור קשר עם מוקד המכירות והתמיכה בטלפון: 1809453214 או לפנות למוקד התמיכה הטכנית: 09-7625400. שעות פעילות המוקד: בימים א-ה בשעות 09:00-18:00.

כיצד אוכל לחדש את המנוי של ל- Office 365 home מבית מיקרוסופט?

כדי לחדש את המנוי, יש לבדוק תחילה את הגדרת החידוש האוטומטי, על-ידי כניסה לדף www.office.com/myaccount. ועיון בסעיף ''תשלום וחיוב''. במידה וחידוש המנוי האוטומטי כבוי, יש להכנס לקישור הזה- https://www.microsoftstore.com/store/msmea/iw_IL/cat/Office-365-renewal/categoryID.68248600, ולבחור את הגרסה אותה ברצונכם לחדש.

כיצד ניתן לקבל תמיכה ועזרה ליישומי Office של מיקרוסופט?

לעזרה ותמיכה ניתן להעזר במוקד שירות הלקוחות, או לבקר בדף התמיכה ''שאלות נפוצות'', בקישור הזה- https://products.office.com/he-IL/microsoft-office-for-home-and-school-faq?legRedir=true&CorrelationId=94f433b5-50ea-43eb-9c8b-3394add629fe.

האם ניתן להחזיר מוצר שרכשתי בחנות של חברת מיקרוסופט?

להחזרת מוצר שנרכש באופן מקוון יש ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות.

כיצד ניתן להוריד תוכנה או מנהל התקנים מאתר מיקרוסופט?

באתר מיקרוסופט מופיעה רשימה מקיפה של תוכנות ומנהלי התקנים. ניתן לבחור את המוצר המבוקש מתוך הרשימה, או להזין אותו לשורת החיפוש, בקישור הזה- https://www.microsoft.com/hardware/he-il/downloads.

כיצד ניתן לקבל תמיכה טכנית מקהילת מיקרוסופט?

לקוחות פרטיים ובעלי עסקים יכולים לשלוח שאלות ולהשתתף בדיונים של קהילת מיקרוסופט. ניתן לחפש בעברית בקהילה שאלה מבוקשת בקישור הזה- http://answers.microsoft.com/he-il/?auth=1, או ללחוץ על כפתור ''הצטרף לקהילה'', ולהתחבר עם חשבון מיקרוסופט האישי.

אני זקוק לעזרה עם Windows 10 של מיקרוסופט. כיצד אוכל לקבלה באתר?

ניתן להכנס לקישור הזה- http://windows.microsoft.com/he-il/windows-10/support, ולאתר בקלות את הנושא של השאלה המבוקשת.

מהו ה- Answer Desk של מיקרוסופט?

ה- Answer Desk הינה אשף תמיכה טכנית המיועד ללקוחות פרטיים, בעלי עסקים ואנשי פיתוח. האשף מסייע בטיפול בתקלות תמיכה טכנית במוצרי מיקרוסופט, מאפשר לקבל עזרה בחשבונות או בחיובים, לקבל עזרה בכל הנוגע לרכישת מוצר בחנות מיקרוסופט, מאפשר לפנות לטכנאים ונציגים בכל רחבי העולם ועוד. להפעלת האשף, יש לעבור לעמוד התמיכה הראשי של מיקרוסופט, ולבחור ב''פנה אל Answer desk''.


אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.3/10 (11 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 4 votes)
מייקרוסופט שירות לקוחות, 6.3 out of 10 based on 11 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

12 תגובות על מייקרוסופט שירות לקוחות

 • זמני ההמתנה מגיעים בקלות ליותר משעה למי שיש סבלנות. מזעזע!!!!!!!!!!!!!!

 • אני המתנתי דקה או שתיים והם ענו לי אבל הם ניתקו לי בפרצוף מדובר על מייקרוסופט

 • שרות זוועה. יש לי בעיה ב-windows live mail. הנציג טוען שלא תומכים בה טכנית למרות שהיא חלק אינטגרלי מ-windows 7 שלה יש תמיכה. הוא לא מסוגל להסביר את הסתירה וסירב לעזור.

  • windows live mail אינו חלק מ windows

   • למה?

 • רכשתי OFFICE 365 , מבקש שירות והמענה מתחת לכל ביקורת, אנשי השירות נשמעים כלא מעוניינים לעזור, אני מציע למיקרוסופט באמת להאזין להקלטות של הלקוחות ולהסיק מסקנות.

  • התקשרת לתמיכה הלא נכונה! התמיכה של office 365 עונים תוך מספר דקות ופותחים קריאה בשבילך לצוות התומכים. העובדה שאתה לא יודע למי לפנות לא עושה את השירות לגרוע

 • איזו חברה של לא יוצלחים בשביל לקבל תמיכה לחשבון מיקרוסופט צריך להגיש את הבקשה דרך חשבון מיקרוסופט שאני לא יכול לגשת אליו כי אני לא זוכר את הסיסמה ואני מבקשה שחזור סיסמה הם אומרים שאין כזה מייל ושאני מנסה לפתוח חשבון חדש הם אומרים שהמייל כבר תפוס

 • התקנתי לפי הצעתכם WINDOW 10 ,הכל עובד אך אין חיבור לרמקולים.מה לעשות?

 • אל תרכשו מוצרים ממיקרוסופט, החברה עם השירות לקוחות הכי נורא שנתקלתי בו, קניתי מהם מחשב ב-2000$ שאפשר לזרוק אותו לפח ואין להם בכלל תמיכה או שירות לקוחות, לא לקנות שום דבר ממיקרוסופט

 • רכשתי מהם WINDOWS 8 עכשיו הם לא כתבו בחבילה שום התראה לגבי קוד ההפעלה הגעתי למצב שהקוד חסום והם זורקים שזה בעיה שלי פשוט חברה זבל

 • שלום רב,
  לאן ואל מי עליי לפנות כדי לדווח על שיבוש חוזר ונשנה שנתקלתי בו אך ורק ב Win.10 החדש שלי ומעולם לא קודם. אם כאן המקום אז להלן תיאור הבעיות שלי (אם לא, אנא תיידעו אותי לאן לפנות):
  1. כאשר אני מכניסה תיקון בטקסט קיים (אינטרנט ו/או מסמך Word) לעתים גם ב"העתק הדבק", האות החדשה רצה ומכפילה את עצמה במהירות ללא סוף מה שמאלץ אותי למהר ולעצור את המירוץ ההיסטרי הזה ואח"כ למחוק. במקרה מסוים שלא עלה בידי לעצור, סגרתי את הקובץ ואח"כ כשפתחתי אותו שוב נוכחתי שהמירוץ נמשך.
  2. נתקלתי גם בבעיה (שחדשה לי) בעת עבודה עם ספריות התמונות שלי. לעתים חל שיבוש בפעולת בחירת מספר תמונות באמצעות Ctrl ו/או Shift, וכן מפעם לפעם מופיעה תיבת דו שיח שמבקשת אישור להעברת התמונה לסל המחזור בלא שהוריתי על מחיקה. פעולת כיבוי והפעלה מחדש של המחשב מתגברת על השיבושים רק באופן זמני.
  האם הבעיות שתיארתי לעיל מוכרות לכם?
  האם יש באפשרותכם לתת לי עצה טובה? (תומך המחשב שלי לא עזר).
  מצפה לתגובתכם. תודה

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות