מוקד עיריית תל אביב


מוקד עיריית תל אביב
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית תל אביב
1900-72-4878

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 18:00-08:00 (חמישי עד 16:00)

שם הארגון: מוקד עיריית תל אביב
מוקד התמיכה של עיריית תל אביב בנוי באופן שמאפשר לתושב להתמצא בקלות ולהגיע באופן מהיר ויעיל אל עבר המענה הרצוי. שירות הלקוחות מטפל בכול תלונה, שאלה, הצעה, בקשה, צורך במידע ואמירת תודה אשר קשורים לתחומי העשייה השונים בעיר. על מנת לקבל מענה ניתן לבחור בין האופציות השונות. ניתן לשלוח טופס מקוון דרך האתר הראשי www.tel-aviv.gov.il, ניתן לחייג למספר 1900-72-2233 בימים א'- ד' בשעות 18:00-08:00 וביום ה' בשעות 16:00-08:00 וכמובן שגם ניתן להגיע ישירות אל לשכת ראש העירייה בימים א'-ד' בשעות 18:00-08:00 וביום יום ה' בשעות 16:00-08:00.

טיפול און-ליין
כיוון שיש מגוון נושאים שמצריכים מענה, טיפול או הכוונה, ניתן לייעל את הפנייה לפי בחירה ממוקדת בערוצים הבאים: המחלקה לפניות ותלונות הציבור, פנייה ישירה לראש העירייה רון חולדאי ופנייה ליחידות העירייה. כמו כן יש נושאים עיקריים בהם ניתן לקבל מענה ממוקד והם ארנונה ומים, דוחות חניה, תכנון ובנייה, בריאות ורווחה, חינוך ומידע עירוני. ברוב הנושאים ניתן לטפל במהירות ע"י גלישה באתר כאשר כל שצריך הוא להיכנס למערכת, לשלוח טופס בקשה, או לצרף מספר מסמכים.

טיפ לשיחה עם מוקד עיריית תל אביב
עיריית תל אביב ערוכה על מנת לעזור לתושב באופן יעיל ומהיר. על מנת לנצל את שירותיה באופן המוצלח ביותר יש לנתב את השאלה לערוץ הנכון. על כן כאשר עולה שאלה בנוגע לשירותי תברואה, אין טעם לחייג למוקד הכללי אלא ניתן לחייג ישירות למספר 03-5218666לשלוחה 8 ולהגיע באופן מהיר אל המומחים לנושא. על מנת למקד את החיפוש כל שיש לעשות הוא להיכנס לאתר http://www.tel-aviv.gov.il/ ולבחור בקטגוריה של "מוקדי שירות לקוחות" על מנת למצוא את פרטיי ההתקשרות. כמו כן בשעת עומסים מומלץ להימנע מאחזקת הקו ולנצל את האפשרות להשאיר הודעה, כך שנותני השירות יחזרו אליכם וימנעו מכם המתנה מיותרת.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.6/10 (5 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 4 votes)
מוקד עיריית תל אביב, 8.6 out of 10 based on 5 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות