מוקד עיריית רמת גן


מוקד עיריית רמת גן
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית רמת גן
1900-72-4878

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
זמינות 24/7

שם הארגון: מוקד עיריית רמת גן
עיריית גן אחראית לגבי כל מה שנוגע לרווחת התושב ותשתיות העיר. בין תפקידיה השונים ניתן למצוא טיפול בתשלומי ארנונה מים וביוב, טיפול בהגשת מכרזים, ספורט, תיירות, כתובת לתלונות שונות, טיפול ברווחת הציבור, שיקום תשתיות, חינוך, תרבות, הופעות ועוד. על מנת לייעל את הטיפול בפניות השונות, שירות הלקוחות מנהל מספר ערוצי תקשורת מקבילים, כך שכל אחד יכול לבחור את דרך ההתקשרות העדיפה עליו. בין ערוצי התקשורת השונים נמצא מענה טלפוני ממוחשב ואנושי, שירות שליחת פקסים, תקשורת דרך המייל ושליחת טפסים מקוונים דרך האתר הראשי.

מוקד ראשי של עיריית רמת גן
המוקד העירוני הינו 109 או לחלופין 03-6753495. המוקד זמין בכל יום ובכל שעה. בנוסף ניתן לפנות למוקד גם ע"י פנייה מקוונת דרך אתר האינטרנט http://www.ramat-gan.muni.il, בקטגוריה של "מוקד פניות". באופן שכזה ניתן לעקוב אחר סטטוס הפניה ע"י מייל מעדכן. המוקד הינו כתובת כללית עבור מגוון נושאים, כך שניתן למצוא בו מענה יעיל לשירותי העירייה, מידע על אירועים, מוקד בו ניתן לעדכן על בעיות במרחב הציבורי, כתובת לקבלת סיוע במבחר תחומים וטיפול בכל צורך נוסף שקשור לעירייה.

מוקד עיריית רמת גן – טיפ
על מנת לשלם במהרה דוחות ולהימנע מריבית, ניתן לשלם אותם בקלות באופן מקוון דרך האתר הנ"ל, (עיריית רמת גן), בתחתית האתר מופיעה קטגוריה "עשה זאת בעצמך" והיא מכילה טפסים מקוונים, פשוטים וברורים.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.7/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 3 votes)
מוקד עיריית רמת גן, 8.7 out of 10 based on 3 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

תגובה אחת על מוקד עיריית רמת גן

  • איפה האכיפה אין לנו אוויר ברחוב יואב לאורך כל הרחוב עומדים מערבלי בטון מצפצפים ומרעישים היש סיבה לדבר הזה הם מחכים לעבודה בכלל ברחוב אחר כנראה איתמר מה יהיה ארנונה משלמים איכות חיים אפס

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות