מוקד עיריית ירושלים


מוקד עיריית ירושלים
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית ירושלים
1900-72-4878

התקשר לשירות לקוחות

שם הארגון: מוקד עיריית ירושלים
עיריית ירושלים אחראית על כל מה שנוגע לשירות האזרח ולתפעול העיר. בין היתר היא הכתובת לטפל בארנונה, לקבל עזרה בנושאים שונים, דואגת לפעילויות חברתיות, תעסוקה, רווחה, כרטיס תושב, הטבות לתושב, חינוך, רישוי ופיקוח, תחבורה, תכנון העיר, סיורים, מוקד מידע מקיף ועוד. על מנת לפנות אליה ולקבל מענה יעיל ניתן לבחור במספר ערוצים. ניתן לפנות אל המוקד העירוני (166*), ניתן לשלוח טפסים מקוונים דרך האתר, ניתן לפנות במייל, להגיע עצמאית אל מוקד שירות הלקוחות, לשלוח פקס, להתחבר ע"י האפליקציה החדשה של העירייה, (ע"י סריקת הברקוד שמופיע באתר) וכדומה.

עיריית ירושלים ערוצי תקשורת
האתר הרשמי של עיריית ירושלים הנו http://www.jerusalem.muni.il ובו ניתן להתעדכן בנעשה בעיר ע"י כניסה לקטגוריה של "מגזין מקוון", ניתן לשלם תשלומים, להתעדכן לגבי מכרזים ולהוריד מגוון טפסים והכתובת למשלוח מייל הינה [email protected] מוקד שירות העירייה יושב בירושלים ברחוב ספרא 1 ואילו הפקס הינו 02-6525544. פתוח בימים ראשון עד חמישי ב8:0-15:30 וביום רביעי בין השעות 16:00-18:00). בנוסף לכל האופציות המוזכרות ניתן גם לדווח על מפגעים ולבקש ייעוץ בנושאים שונים אצל המועצה לצרכנות דרך האתר.

טיפ למוקד עיריית ירושלים
בתור תושב יש גם רשימה של חובות. עיריית ירושלים מגייסת משאבים על מנת להקל על מילוי המשימה ובכך מאפשרת לשלם תשלומים שונים און ליין, להנפיק כרטיס תושב וכדומה. כל שצריך על מנת לנצל זאת זה רק להיכנס לאתר של עיריית ירושלים, (של עיריית ירושלים), ולגלול לסוף העמוד. באופן שכזה ניתן לקבל שירות מהיר של נציג שירות ללא המתנה.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (7 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +7 (from 7 votes)
מוקד עיריית ירושלים, 9.0 out of 10 based on 7 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות