מוקד עיריית חיפה


מוקד עיריית חיפה
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית חיפה
1900-72-4878

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 8:00-14:00

שם הארגון: מוקד עיריית חיפה
עיריית חיפה עושה כל שביכולתה על מנת להיות שם עבור התושב בטיפול עבור מגוון נושאים. היא מטפלת בחינוך, תרבות, תברואה, פיתוח העיר, סיורים, מתן זכאויות שונות, קבלת תשלומים, היתרי בנייה, ארנונה, פרסום שלטים וכדומה. על מנת להקל על הפעולות השונות היא מעמידה בפני התושב מגוון אופציות תקשורת, כך שכל אחד יכול לבחור בין להרים טלפון למספר 1900-72-2233, לשלוח דואר, לשלוח מייל, פקס למספר 04-83556440, לשלוח טופס מקוון, להשאיר הודעה במענה הקולי, להגיע עצמאית את בית העירייה וכדומה.
מרכז השירות לתושב
על מנת לייעל את הטיפולים השונים, ניתן להגיע אל מרכז השירות לתושב שממוקם ברחוב חסן שוקרי 11 בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00-14:00. שם ניתן לקבל שירות מידע והכוונה, סידורי תשלומי מים, ארנונה, הוצאת אישורי טאבו, טיפול בדוחות חניה, שילוט, רישום למוסדות חינוך והוצאת אישורי בנייה. על מנת לברר לפני כן פרטים ספציפיים, כגון באילו טפסים יש להצטייד, ניתן לחייג למספר 1900-72-2233 ולבדוק.

טיפ למוקד עיריית חיפה
הרבה פעמים במשך היום יש מגוון פעילויות שיש לעשות ועל כן אם ניתן לקבל מענה מהיר מבלי להמתין ועוד מנציג שירות אנושי אז מוטב לנצל את ההזדמנות, כך שכל שיש לעשות הוא רק להיות מודעים לאופציה. באופן שכזה ניתן לשלם חשבון מים, (נכון עבור תושבי חיפה ועבור תושבי קריית שמואל), ניתן לשלם תשלום חנייה ואף תשלומי ארנונה. על מנת לנצל אופציה זו כל שיש לעשות הוא רק להיכנס לאתר שירות נט של חיפה ולבחור באופציה שנמצאת בתחתית הדף.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.3/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 4 votes)
מוקד עיריית חיפה, 8.3 out of 10 based on 4 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות