מוקד עיריית חולון


מוקד עיריית חולון
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית חולון
1900-72-4878

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
זמינות 24/7

שם הארגון: מוקד עיריית חולון טלפון
עיריית חולון היא הגוף האחראי על מגוון פעולות אשר קשורות הן לרמת חיי התושב והן לחזות ותשתית העיר. בין מוקדי האחריות שלה נמצאים נושאים הקשורים לתשלומי ארנונה ומים, חינוך והשכלה, מופעי תרבות, מכרזים, תעשייה מקומית ועוד. עיריית חולון ממשיכה להשקיע בתושביה וכחלק ממאמציה היא מייעלת את מערך שירות הלקוחות ועל כן תושב אשר מבקש לקבל היענות כזו או אחרת יכול לבחור בין פנייה טלפונית, שליחת פקס, פנייה במייל, הגעה עצמאית אל בית העירייה, (ויצמן 58), מילוי טופס מקוון וכדומה.
מוקד 106 הינו המוקד המרכזי של העיר חולון ובמקביל גם ניתן לפנות גם למספר 03-5011111, (פתוח 24 שעות ביממה). באתר הרשמי של העירייה, (http://www.holon.muni.il) ניתן לעוקב אחר התפתחות הפנייה, ניתן לתת חוות דעת לגבי הטיפול לטובת שיפור השירות, ואף לפנות באופן מקוון לטובת פנייה חדשה.

תשלומים און לין
תשלומים הינם חלק בלתי נפרד מחיי התושב ועל כן עיריית חולון מאפשרת לתושב לנהל את התשלומים השונים באופן יעיל ונוח וזאת ע"י מילוי טפסים מקוונים. בין התשלומים השונים שניתן לטפל בהם ניתן למצוא תשלומי מים, ארנונה, ביוב, דוחות חניה, מקדמה לצהרון, ואגרת חיסון לכלבים.

מספרים חשובים
באתר עיריית חולון ניתן למצוא ריכוז של מספרים חשובים לטובת נוחיות התמצאות האזרח. בין המספרים השונים נמצא את המספר של נציג השירות. (03-5027222 שלוחה 8). שילום דוחות חניה ע"י נציג שירות במספר 03-5027222 שלוחה 6/1/1, (שעות הפעילות הן א'-ה' 6:30-22:00, ו' 7:00-17:00). מספר של פניות הציבור, (03-5027444), מספר של המוקד העירוני, (03-5011111 פעיל 24/7). מספר של נציג שירות המים, (03-9411208), של לשכת ראש העיר, (03-527222 שלוחה 3), של הנהלת המנהל, (03-5027481), של מוקדנית אגף פיתוח וביטחון, (03-5027222) ושל מזכירות אגף הביטחון, (03-5027222 לשוחה 6/8).

טפסים
על מנת להקל על התנהלות האזרח המבקש לשלוח טפסים, עיריית חולון ריכזה מבחר של טפסים באר הרשמי שלה. כך שבקטגוריה של "טפסים ומסמכים" ניתן למצוא טפסים בנושאים של ארנונה ומים, ביטוח, דרושים, מכרזים, הנדסה, השבחה, פיקוח על בנייה, רישוי בניה, שילוט, ועד שמות, חינוך והשכלה, חינוך לגיל הרך, רישוי עסקים, מתנדבי תחבורה, שירותים וטרינרים וכדומה.

טיפ
כידוע חולון היא עיר של עיצוב ואירועים צבעונים ועל כן גם לאנשים שאינם תושבי העיר מומלץ להתעדכן בנעשה בעיר ובאירועים החווייתיים. על כן כל שיש לעשות הוא להיכנס מידי פעם לאתר הרשמי של העירייה, (http://www.holon.muni.il), להיכנס לקטגוריה של "עיר העיצוב" ולהתעדכן בכל הפרויקטים האחרונים.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
מוקד עיריית חולון, 8.0 out of 10 based on 1 rating
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

2 תגובות על מוקד עיריית חולון

  • שלום
    שמי משה.תושב העיר חולון מזה שנים רבות
    ברצוני לשתף את תושבי העיר ביחס וזלזול שקיבלנו תושבי הבניין שבו אני מתגורר..מזה זמן רב עובדי התברואה שמפנים את האשפה.מחזירים את עגלות האשפה לחדר האשפה עם מכסים פתוחים.הדבר גורם לסירחון..יתושים..זבובים..חתולים..ומה לא.
    פנינו פעמים רבות למוקד העירה.פנינו למחלקת פניות הציבור..שוחחתי טלפונית עם אבי מנהל התברואה..וכלום לא נעשה..הדבר חוזר על עצמו
    שוב ושוב.התשובות שאני מקבל"העניין יטופל" בפועל לא מטופל כלום.אם גם אתם תושבי העיר שנתקלים באותה תופעה.אנא העלו את זה לפיסבוק אולי מישהו בעיריה יתעורר ויבין שאנו תושבי העיר שמשלמים מיסים מגיע לנו לחיות ללא סירחון של אשפה מתחת לחלון חדר השינה

  • שלום משה. אתה לא לבד. אני גר ברחוב טשרניחובסקי ומספר רב של פעמים, כולל היום, לא מוציאים את פח הזבל מהתא שלו ולא מרוקנים אותו. לעיתים אנחנו מוציאים את הפח לבדנו מהערב וגם אז מרוקנים את רוב הפחים ואת שלנו לא מרוקנים. התקשרתי מספר פעמים למוקד העירוני ובקשתי לשלוח ניידת לפינוי הפח כי הוא מלא וזה לא מזיז לאף אחד. אני עכשיו אתקשר אליהם ונראה מה יהיה בגורלה של בקשתי

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות