מוקד עיריית חדרה


מוקד עיריית חדרה
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית חדרה
1900-72-4878

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
זמינות 24/7

שם הארגון: מוקד עיריית חדרה טלפון
עיר החוף הוותיקה, חדרה, נתונה בשנים האחרונות לתנופה אדירה, עשייה ופיתוח המשתקפים בכל נקודה בעיר. בזכות המבנה הייחודי של העיר חדרה, תושביה נהנים מאיכות חיים גבוהה במיוחד. העיר משתרעת על שטח רחב היקף של כ- 53,000 דונם כאשר שכונותיה נמצאות במרחק מה ממרכז העיר ומן האחת והשנייה. מסביב לעיר חדרה ושכונותיה ניתן למצוא אתרי טבע רבים, פינות חמד ונוי, מסלולי טיול המהווים יעד אטרקטיבי הן עבור תושבי חדרה והן עבור תושבי הערים הנוספות בארץ.
עיריית חדרה עושה את כל המאמצים האפשריים במטרה לשפר את איכות החיים בעיר ומתמקדת לשם כך במגוון נושאים לרבות חינוך, ביטחון אישי ורווחת התושב, תעסוקה, תשתיות איכות הסביבה ועוד. חדרה הינה בעלת עצמאות כלכלית ונחשבת כיום לעיר אטרקטיבית המושכת אליה מדי שנה יותר ויותר צעירים מבוססים ועמידים. בתחום החינוך והפיתוח העירוני בכללו, עיריית חדרה נחשבת למובילה ודואגת באופן שוטף לאוכלוסיות חלשות ואנשים עם צרכים מיוחדים.

עיריית חדרה- ערוצי שירות
עיריית חדרה מפעילה מגוון ערוצי שירות בכל תחומי אחריותה באמצעות הפייסבוק, יו טיוב, שליחת מייל והודעות כתובות דרך אתר הבית של העירייה, באמצעות הפקס או על ידי שליחת מכתבים לכתובת היחידה הרשות. האגף לפניות הציבור אחראי לטיפול במגוון נושאים שונים ובכללם טיפול בפניות תושבי העיר לראש העיר, למנכ"ל העירייה ולנציבות ישירות, חוק חופש המידע, פניות ממשרד מבקר המדינה, מרכזת ועדת שמות, מרכזי וועדי שכונות ומתן סיוע למנכ"ל העירייה במגוון נושאים ותחומים שונים.

עיריית חדרה- מספר טלפון
ליצירת קשר עם היחידה לפניות הציבור בניהולה של יהודית אסולין הממונה בנוסף על חוק החופש והמידע ניתן להתקשר למספרי הטלפון הבאים: 04-6303226/618/285 ובפקס: 04-6303613. לשליחת מייל: [email protected] שעות קבלת קהל בימים א', ב', ד', ה' בשעות: 08:00-13:30 ובימי ג' בשעות 16:00-18:30. עיריית חדרה נמצאת בכתובתL הלל יפה 9 חדרה 38203 טלפון: 04-6303311 ובפקס: 04-6303613.

עיריית חדרה- טיפ
באתר הבית של העירייה נמצאים קישורים לנושאים רלבנטיים המייתרים את הצורך בהתקשרות טלפונית וזמני המתנה ממושכים.ניתן לפנות באמצעות קישורים אלו לרשות האכיפה והגבייה, לעמותה לתרבות הפנאי בחדרה, לאתר טכנודע, לאתר חברת חשמל, למט"י חדרה המרכז לטיפוח יזמות עסקית, לספרייה העירונית בחדרה, לבית פיינברג, איגוד הערים לאיכות הסביבה, שירותי בריאות של קופת חולים מאוחדת, כללית, לאומית ומכבי, קניון לב חדרה, בית האומנים ועוד.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.8/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
מוקד עיריית חדרה, 4.8 out of 10 based on 4 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות