מוקד עיריית בת ים טלפון


מוקד עיריית בת ים טלפון
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית בת ים טלפון
1900-72-4878

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
זמינות 24/7

שם הארגון: מוקד עיריית בת ים טלפון
עירית בת ים אחראית על מגוון נושאים אשר כולם ביחד מייצגים את העיר בכבוד. בין תפקידיה השונים ניתן למצוא דאגה לחינוך, הפקת אירועי תרבות, מתן אישורים בנייה, גביית דוחות ותשלומים, הוצאת מכרזים, דאגה לרווחת התושבים, שיקום פני העיר, שמירה על סביבה ירוקה ועוד. מתוקף תפקידו של שירות הלקוחות, התושב יכול לבחור בין מספר ערוצי פנייה לפי הנוחיות שלו. באופן שכזה הוא מוזמן לבחור בין התקשרות טלפונית, שליחת מסמכים בפקס, העברה בקשה דרך המייל, הגשת טפסים באופן מקוון וכדומה.

און לין
מוקד עירוני לפניות הציבור מופיע מאחורי מספר הטלפון ,107 מתוך העיר, ומחוצה לה יש לחייג 03-5556433. בנוסף ניתן לפנות באופן מקוון ע"י השארת פרטים אישיים ותיאור נושא הפנייה. כמו כן גם על מנת להירשם למוסדות החינוך, (רישום לכיתה א', העברה מבי"ס אחד לשני, רישום לגני ילדים), וגם על מנת להירשם לניוזלטר, (מידע מקיף על חדשות העיר פלוס מידע מקיף על יוזמות, אירועים ותכנונים עתידים), ניתן לנצל את אתר האינטרנט לטובת שליחת פנייה או מילי הטופס המיועד באופן מקוון, קל ומהיר.

ספר טלפונים
הרבה פעמים אזרח מבקש לקבל מספר טלפון של שלוחה ספציפית ובמקביל מבקש להימנע מטרטור מיותר. על כן באתר הרשמי של עיריית בת ים ניתן לבחור בקטגורית "ספר טלפונים" ובאופן פרטני לחפש את המספר המיוחל. ניתן לחפש לפי אגף, מילה ואפילו לפי שם העובד כאשר מספיק רק פרמטר אחד על מנת לקבל את המספר המיחול. התוצאה אינה מסתפקת רק במספר טלפון אלא גם בשם של איש הקשר, בהגדרת תפקידו, ובמספר הפקס וכתובת הדואר שלו.

מספרים חשובים
ריכוז של מספרים יותר פופולאריים ניתן למצוא באתר עיריית בת ים. באתר זה נקבל מידע כגון "נציג שירות ובירורים", (03-5558222 שלוחה 3/2), "תשלומי ושוברים", (במספר 03-5558555 שלוחה 3/1) "מוקד עירוני "במספר 03-5556433, זמין 24 שעות. ו"פניות הציבור" במספר 03-5556435.

טיפ
באתר עיריית בת ים, ניתן לשלם און לין תשלומים שונים של מים וביוב, תשלומי ארנונה, תשלום גני ילדים, ואף אגרת שילוט. בנוסף גם ניתן לדווח על מפגעים שונים, להגיש תלונה או לבקש ייעוץ. כך שאין צורך להרים טלפונים ולחפש אחר המספרים הנחוצים או לחכות שהשעה תחפוף לשעות הפעילות, כיוון שניתן לעשות זאת בזמן הפנוי שלכם, בנחת ובאופן מקוון. בנוסף גם מידע על מכרזים, וקבלת דו"ח לתושב ניתן לבצע דרך האתר הרשמי http://www.bat-yam.muni.il, באופן מקוון בקטגוריה של "שירות ומידע".

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 2 votes)
מוקד עיריית בת ים טלפון, 5.0 out of 10 based on 2 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

תגובה אחת על מוקד עיריית בת ים טלפון

  • שלום רב,
    ברחוב ארלוזורוב, פינת הרצל, ישנו בית כנסת חביב.
    לאחר כל חגיגה ותפילה משמעותית (חג, אירוע) – נשארים לכלוך וזבל רב.
    המתפללים לא דואגים לפנות את האוכל והכלים בהם השתמשו, הכל זרוק ומפוזר ברחוב, מה שלא נעים לתושבי האזור.
    נא לטפל בדחיפות!

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות