מוקד עיריית בית שמש


מוקד עיריית בית שמש
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד עיריית בית שמש
1900-72-4878

התקשר לשירות לקוחות

שם הארגון: מוקד עיריית בית שמש טלפון
על חורבותיה של העיר המקראית בת למעלה משלושת אלפים שנה, בית שמש העתיקה, נבנתה מחדש בית שמש המוכרת לנו היום. העיר בית שמש מוכרת לציבור הישראלי מהתנ"ך, בה עבר ארון ברית ה' לפי הכתוב: "ובית שמש, קוצרים קציר חיטים בעמק, ויישאו את עיניהם, ויראו את הארון, וישמחו לראות." (שמואל א' פרק ו'). בית שמש נוסדה בחג החנוכה כ"ז בכסלו התשי"א, 6 בדצמבר 1950. לאורך שישים שנות קיומה בית שמש התחדשה ללא הרף ומהווה עד היום עיירת עולים אשר מרביתם מגיעים מרומניה.
במרוצת השנים החלו לפקוד את העיר גם עולים מארצות צפון אפריקה ומרוקו, אשר במשך שנים רבות היוו את רוב מניינה ובניינה של העיר, יחד איתם למעשה נבנתה העיר בית שמש שלב אחרי שלב וצעד אחר צעד. טרם הקמתה של העיר החדשה, בית שמש נודעה והוכרה בקרב הציבור כמעברת "הר טוב" ושימשה כתחנת דרכים עבור באי העיר מן ערי השפלה שביקשו לעלות לירושלים. בשנת 1992 חודש יוני, 25 בית שמש הוכרזה רשמית על ידי ממשלת ישראל כעיר ואם במדינה.

עיריית בית שמש- ערוצי שירות
עיריית בית שמש אחראית על מגוון אגפים ומחלקות שונות כמו אגף החינוך בעל מחויבות להעניק שירות מכוון לתלמיד, להורה, לקהילה ולאנשי החינוך, דוגל ביצירתיות, חדשנות, ייחודיות וחותר ליוזמה ברמת הפרט והארגון כאחד. אגף תרבות וספורט אשר אחראי על הספריות העירוניות ותפעולן, מנהל את רשת המתנסי"ם בית שמש, בריכת שחייה עירונית, קונסרבטוריון ועוד. אגף איכות הסביבה אשר מטרתו למנוע מטרדים ומפגעים סביבתיים המצויים בתחום הרשויות המקומיות, להנחות מגוון גורמים דוגמת יזמים ותעשיינים למניעת היווצרות והישנות של מטרדים סביבתיים, לקדם יוזמות במסגרת שמירה על איכות הסביבה וכיוצא בזה..

עיריית בית שמש- מספר טלפון

מס' הטלפון במוקד – 02-9909999/8/7
למנכ"ל העירייה, מתתיהו חותה יש לחייג לטלפון מספר 02/9909854 או 02/9909983 ובפקס: 02/9909924 פניות לדואר אלקטרוני בכתובת: [email protected] לסמנכ"ל העירייה, דוד סיטבון יש לחייג לטלפון מספר: 02/9909807 ובפקס: 02/9909888 פניות בדואר אלקטרוני בכתובת: [email protected] למנהלת אגף הרווחה, איריס צור יש לחייג לטלפון מספר: 02/9909829 או בפקס: 02/9909706 לפניות בדואר אלקטרוני בכתובת: [email protected]

עיריית בית שמש- טיפ
עיריית בית שמש מעניקה תמיכה במגוון תחומים כמו ספורט, קמחא דפסחא, תנועות נוער וחינוך על פי קריטריונים מסוימים המופיעים באתר הבית. בכל תחומי התמיכות, העירייה מפרסמת מודעה בעיתונות המקומית בדבר המועד האחרון להגשה בתחום האמור, בכל מקרה מועד ההגשה האחרון לא יהיה לפני 31.1.2014

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
מוקד עיריית בית שמש, 9.0 out of 10 based on 2 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

2 תגובות על מוקד עיריית בית שמש

  • שלום

    כאן מנהל המוקד העירוני המשולב בבית שמש

    המספר המופיע בתחילת העמוד אינו נכון ומטעה התושבים

    המספר הנכון -029909999/8/7

    • מס' הטלפון במוקד – 029909999/8/7

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות