מוקד מכבי שירותי בריאות טלפון


מוקד מכבי שירותי בריאות טלפון
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד מכבי שירותי בריאות טלפון
1900-72-4753

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 8:00 - 20:00
שישי: 8:00 - 13:00

מוקד מכבי שירותי בריאות טלפון

מכבי שירותי בריאות הינה אחת מארבעת קופות החולים הפועלות כיום במדינת ישראל. הקופה עצמה הוקמה בשנת 1940 והחלה לפעות בשנת 1941. בשנת 1995 התחילה לפעול קופת חולים מכבי מתוקף חוק ביטוח הבריאות הממלכתי, אשר נגבה באמצעות ביטוח לאומי ובכך היא למעשה קופת חולים הממומנת בין השאר על ידי מוסדות המדינה. את הביטוח של מכבי שירותי בריאות נוכל להרחיב ולקבל מגוון שירותי רפואה מתקדמים כחלק מהשירות המוצע לנו. נכון להיום במכבי שירותי בריאות ישנם כשני מיליון חברים והיא נחשבת לאחד המוסדות המשפיעים ביותר על תחומי הרפואה בישראל. הקופה מעניקה ללקוחותיה שירות רפואי מתקדם ומקצועי באמצעות צוות מומחה ומיומן. בין השירותים הניתנים על ידי מכבי שירותי בריאות תמצאו את רפואת הילדים והמשפחה, רפואת מומחים, טיפולי שיניים, טיפולי הריון ופוריות, טיפולי אסתטיקה ועוד. במוקד הטלפוני של מכבי שירותי בריאות תוכלו לשמוע מידע רב אודות הקופה, להצטרף אליה, להזמין תורים, טפסים ואישורים שונים ועוד. סניפי מכבי שירותי בריאות פרוסים ברחבי הארץ, כך שכל אחד יכול להגיע למרכז הקרוב ביותר לאזור מגוריו. הכתובת למשלוח מכתבים בדואר היא מכבי שירותי בריאות, נציבות פניות הציבור, ת.ד 50493, תל אביב מיקוד 68125.

שירות לקוחות מכבי שירותי בריאות – מספר טלפון
מוקד השירות הטלפוני פעיל במספר הטלפון 1900-72-4753. המוקד הטלפוני של מכבי שירותי בריאות זמין במשך 24 שעות ביממה, אך המענה האנושי פעיל בימים ראשון עד חמישי בכל שעות היממה ובימי שישי וערבי חג עד לשעה 13:00 בצהריים. בימי שבת וצאת חג מתחדש המענה כשעה לאחר צאת השבת או החג. בנוסף ישנו מוקד מכבי פארם, אשר מספק מידע על תרופות שונות והוא זמין בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 – 20:00 בערב. ובימי שישי בין השעות 8:00-13:00 בצהריים. שירות הלקוחות פועל במספר שפות כגון עברית, ערבית, רוסית ואנגלית. השירותים הניתנים באמצעות המוקד הטלפוני של מכבי שירותי בריאות הם זימון תורים, מוקד אחיות, מידע על זכויות המבוטחים של הקופה, אפשרות לאתר כתובות וטלפונים של סניפי הקופה בכל רחבי הארץ, אפשרות שדרוג לתכניות הביטוח המורחבות של מכבי שירותי בריאות, למשל מגן זהב, ביטוח סעודי, זימון תורים לפיזיותרפיה ועוד.

שירות לקוחות מכבי שירותי בריאות – טיפ
כחלק מחוק הבריאות הממלכתי אנו זכאים למגוון שירותים, שלעיתים אין אנו מודעים אליהם. מומלץ להתקשר להתייעץ עם המוקד הטלפוני בכל תהייה או שאלה שעולה לגביי טיפול רפואי כלשהו. כיום, כאשר מרבית הלקוחות מבוטחים גם בביטוחים משלימים, לעיתים אנחנו זכאים לשירותים שונים כגון טיפולי שיניים לילדים עד גיל 18 או טיפולי פוריות ובדיקות הריון שונות, אך איננו מודעים לזכאות הזו ואנו משלמים לא פעם סכומי עתק עבור אותם טיפולים באופן פרטי. חשוב ליצור קשר עם המוקד ולברר את זכויותינו באופן פרטני. למוקד שירות הלקוחות של מכבי שירותי בריאות מומלץ לחייג בשעות הצהריים, שכן אז המוקד פנוי והשיחה תיענה במהירות רבה יותר, אך במידה ואתם זקוקים לתור דחוף להיום, מומלץ לחייג מוקדם ככל שניתן.

מכבי שירות לקוחות – שאלות נפוצות


מהו מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות של מכבי?

מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות של מכבי לזימון תורים, לשאלות או לפניות הינו 3555*.

מהן שעות הפעילות של מוקד השירות של מכבי?

מוקד המידע ומוקד האחיות פעילים לאורך כל השנה, 24 שעות ביממה. מוקד זימון תורים פעיל בימים א'-ה' 24 שעות ביממה, בימי ו' עד לשעה 13:00 ובימי שבת מתחדשת פעילותו שעה לאחר צאת השבת.

כיצד ניתן להצטרף לשירותי מכבי שירותי בריאות?

הדרך המהירה ביותר להצטרפות לשירותי מכבי היא לפנות למוקד טלפוני להצטרפות במספר הטלפון למידע על הצטרפות למכבי שירותי בריאות חייגו 4535*.

כיצד ניתן לפנות למחלקה לפניות הציבור של מכבי?

ניתן לפנות למחלקה לפניות הציבור באתר מכבי בטופס מקוון, או לשלוח את הפניה לכתובת למשלוח מכתבים: מכבי שירותי בריאות, נציבות פניות הציבור ת''ד 50493 תל אביב 68125 או למספר הפקס: 03-5143822.

אילו פעולות ניתן לבצע באזור האישי באתר מכבי ''מכבי אונליין''?

באזור האישי באתר מכבי ניתן לבצע מגוון פעולות שימושיות:

 • צפיה בתיק הרפואי האישי
 • שליחת בקשות לרופא
 • קבלת מרשמים ואבחנות רפואיות
 • שירותים מנהליים
 • מערכת זימון תורים כולל אפשרות לתזכורות לתורים שנקבעו
 • רכישת תרופות מרשם/ללא מרשם בבית המרקחת הווירטואלי


כיצד ניתן לאתר רופאים שונים במכבי?

ניתן לבצע חיפוש רופאים חופשי באתר, או לחילופין לבצע חיפוש ממוקד יותר לפי יישוב, ימי קבלה, כתובת, שעות פעילות וכדומה.

האם ניתן לאתר מרכזי שירות או רופאים במכבי לפי המיקום הגאוגרפי שלי?

אכן כן. אפליקציית מכבי המתקדמת מאפשרת לבצע איתור שירותים ללא הזנת סיסמה - חיפוש חכם מבוסס מקום לכל שירותי מכבי ברחבי הארץ. כמו כן, ניתן לנווט בקלות בעזרת אפליקציית וויז או גוגל Maps לנותני שירות או מתקני מכבי.

כיצד ניתן לפנות לשירות מרפאות השיניים של מכבי ''מכבי דנט''?

לקבלת מידע על מרפאות השיניים של מכבי דנט ולזימון תורים, יש לפנות למוקד השירות במספר הטלפון 6300*.

מהו כרטיס מכבי שלי?

מכבי שלי היא תוכנית ביטוח מקיפה מטעם מכבי, המאפשרת מגוון סוגי הטבות ייחודיות ללקוחות:

 • טיפולי שיניים בכל התחומים
 • מינוי למכון כושר
 • אביזרים מושתלים
 • החזר בעבור הסרת שיער
 • הנחות בעבור עדשות מגע
 • הנחות בעבור ניתוחים אסתטיים
 • טיפולי שיניים משמרים בחינם
 • חיסונים במחירים סמליים
 • ועוד ועוד...


כיצד ניתן להצטרף כמבוטח לתוכנית מכבי שלי?

ניתן לשדרג את חשבונכם במכבי דרך אתר האינטרנט של מכבי, או לחילופין לשלוח את הטופס המופיע בקישור הזה- http://www.maccabi4u.co.il/SIP_STORAGE/files/7/7497.pdf, לפקס שמספרו 072-2727117.

כיצד ניתן להזמין תרופות ומוצרי פארם אונליין באתר מכבי?

יש להיכנס למכבי אונליין, להקיש שם משתמש וסיסמה ולבחור את התרופה המבוקשת מבית המרקחת. ניתן להזמין גם תרופות מרשם אונליין, וכשמגיעים לאסוף את התרופות מבית המרקחת להציג את המרשם. תרופות לא ימסרו ללא הצגת מרשם מתאים.

יש לי שאלה בנוגע לתפעול אתר מכבי. למי ניתן לפנות?

לשליחת פניות בנושא אתר מכבי יש להכנס לקישור הזה- http://www.maccabi4u.co.il/5460-he/Maccabi.aspx, ולמלא את פרטיכם האישיים ותוכן הפניה. כמו כן, ניתן להעזר בלשונית ''הדרכה למכבי אונליין'' שנמצאת תחת לשונית ''הדרכה לשירותים מקוונים''.


אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 3 votes)
מוקד מכבי שירותי בריאות טלפון, 6.0 out of 10 based on 4 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

2 תגובות על מוקד מכבי שירותי בריאות טלפון

 • בית מרקחת של מכבי ברמת אביב ג חיקיתי שעה בשביל לקחת תרופה . השרות נורה קיבלתי תרופה לא נכונה . וגם חייבו אותי פעמים ולא יכלו לתקן כוון שלא היה להם כרטיס . ושלושה רוקחים טיפלו בי . זה כל הסגל שיהיה שם . על עשרות אנשים שעמדו בטור . כדי שתבדקו מה קורה שם מרים

 • איך אפשר לעשות הוראת קבע מבנק הדואר?

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות