מוקד כללית שירותי בריאות


מוקד כללית שירותי בריאות
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מוקד כללית שירותי בריאות
1900-72-4758

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 7:00 - 20:00
שישי: 7:00 - 13:00

מוקד כללית שירותי בריאות

כללית היא למעשה קופת החולים הגדולה בישראל, אך מעבר להיותה קופת חולים היא בעצם ארגון בריאות גדול, אשר מעניק שירותים רפואיים לכמעט ארבעה מיליון לקוחות. כללית היא ארגון ותיק בישראל, אשר מעניק שירותים בהיקף ארצי. כללית מתחזקת מעל ל1300 מרפאות, 14 בתי חולים, 400 בתי מרקחת, מכונים ומעבדות שונים, צוות מקצועי של רופאים, אחיות, רוקחים ועוד. במרכזי הבריאות של הכללית נוכל לקבל שירותי רפואה שונים החל מרפואת ילדים ומשפחה וכלה ברפואה מקצועית ורופאים מומחים בתחומים שונים. בין המרכזים השונים של קופת החולים כללית נמצא מרכזים לבריאות הילד, בריאות האישה, מרפאות ספורט מיוחדות, מרפאות לבני נוער, רפואה משלימה, מרפאות שיניים בשם כללית סמייל ואפילו מרפאות בתחום האסתטיקה. באמצעות המוקד הטלפוני תוכלו לקבל מידע נרחב אודות השירותים השונים שכללית מציעה ללקוחותיה, להזמין תורים, לקבל ייעוץ רפואי בזמן חירום ועוד. את הסניפים הראשיים של הכללית נמצא בערים הגדולות ביניהן חיפה, תל אביב, ירושלים, באר שבע ועוד.

מוקד כללית שירותי בריאות – מספר טלפון

מוקד כללית שירותי בריאות זמין בטלפון 1900-72-4758 והוא זמין 24 שעות ביממה. מוקד כללית שמספק מענה אנושי זמין בין השעות 7:00- 1:00 בלילה בימים ראשון עד חמישי. בימי שישי וערבי חג מ7:00-13:00 בצהריים. המוקד הטלפוני הוא נוח למשתמש. ראשית תתבקשו לבחור שפה שבה תתנהל השיחה, לאחר מכן תבחרו שירות מתוך מגוון השירותים המוצעים, לאחר מכן תתבקשו להקיש תעודת זהות ואז תועברו לנציג הטלפוני. הנציג יוכל לסייע לכם לקבל מידע אודות השירותים השונים אותם מעניקה הכללית ללקוחותיה, להזמין תור לרופא משפחה או ילדים, לקבל מידע אודות המרכזים השונים וטלפונים נדרשים, או להזמין תור לרפואת מומחים, שיניים מרפאות אסתטיקה ועוד. בנוסף תוכלו להתעניין לגביי הרחבת השירותים לכללית מושלם או להתעניין לגביי כללית חו"ל, שמעניקה לכם כיסוי ביטוחי מושלם בנסיעה לחו"ל.

מוקד כללית שירותי בריאות  – טיפ

כיום בעידן הטכנולוגי גם קופת החולים כללית מתחזקת אתר אינטרנט נוח וקל לתפעול, אשר בו תוכלו לזמן תורים ללא צורך סיסמא ולקבל מידע אישי. אך למרות זאת, לעתים לא נדע בדיוק לאיזה רופא אנחנו מעוניינים להגיע, או את כל ההתמחויות של הרופא אותו אנחנו מחפשים. בדיוק לשם כך קיים השירות הטלפוני. נציגי השירות של הכללית הוכשרו לצורך איתור הרופא המתאים לכם ביותר, כך שבמידה ואתם זקוקים לרופא בעל התמחות ספציפית, כמו לדוגמה ילדים, או תחום מסוים של רופא מומחה, מומלץ להתקשר למוקד הטלפוני של הכללית לצורך זימון תור ממוקד ומדויק יותר. מומלץ להתקשר למוקד שירות הלקוחות מוקדם ככל הניתן, במיוחד במקרה של זימון תורים, שכן במידה ונרצה להזמין תור לאותו היום, רוב הסיכויים שככל שנתקשר מוקדם בבוקר יהיו יותר תורים זמינים.

כללית שירותי בריאות – שאלות נפוצות


מהו מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות של כללית?

במוקד שירות הלקוחות של כללית ניתן לזמן תור לרופאים מומחים, לקבל מידע כללי על רופאים מכונים או מרפאות, לקבל תמיכה בשירותי האינטרנט ועוד. מספר הטלפון של המוקד: 2700* מכל טלפון, או 03-9405350. לקוחות כללית השוהים בחו''ל יחייגו למספר: 972-3-6333333 (או 03-6333333).

מהן שעות הפעילות של מוקד שירות הלקוחות של כללית?

שעות הפעילות של מוקד זימון תורים ומידע שירות (המוקד הכללי פעיל 24 שעות ביממה):

 • ימים א' עד ה' - 07:00 עד 20:00
 • יום ו' - 07:00 עד 13:00

שעות פעילות מוקד התמיכה בענף האינטרנט:

 • ימים א' עד ה' - 07:00 עד 01:00
 • יום ו' - 07:00 עד 13:00
 • יום שבת - כשעה לאחר צאת השבת ועד 01:00


כיצד ניתן לפנות לשירותי בריאות כללית במייל?

כתובת המייל לפניות לשירותי בריאות כללית הינה [email protected]

אלו פעולות ניתן לבצע באזור האישי באתר כללית ''כללית אונליין''?

באזור האישי באתר כללית ניתן לזמן תורים לרופאים ואחיות, לצפות בתוצאות של בדיקות מעבדה, לעקוב אחר תשלומים ותרופות, להוריד טפסים רפואיים שימושיים, לקבל המלצות רפואיות אישיות, לקבל אישורי מחלה ועוד. לכניסה לאזור האישי יש ללחוץ על ''כללית אונליין- לתיק הרפואי האישי שלך'', ולהזין שם משתמש, סיסמה ומספר ת.ז.

כיצד ניתן לפנות לממונה על פניות הציבור של כללית?

ניתן לפנות לנציבות לפניות הציבור בהנהלה הראשית של כללית בפקס: 03-7605773 או לת.ד 16250, תל אביב 62098, או לחילופין לפנות ליחידות פניות הציבור במוסדות כללית, בקישור הזה- http://www.clalit.co.il/he/info/pages/list_of_aumbdsmn.aspx/.

האם ניתן לקבוע באתר הכללית תור ללא סיסמה?

אכן כן. לזימון תור ללא סיסמה באתר יש להכנס ללשונית ''תור ללא סיסמה'', ולהקיש את תעודת הזהות שלך או של ילדך ואת שנת הלידה.

אלו שירותי אונליין מציעה כללית?

פרט לצפיה בנתונים הרפואיים האישיים, כללית מאפשרת ללקוחותיה להתייעץ עם רופא משפחה ורופא ילדים אונליין, השירות אינו כרוך בתשלום. שעות פעילות השירות: בימים א' עד ה': מ-20:00 ועד 06:00 שלמחרת, בסופי השבוע ובערבי חג: מ-13:00 ועד 06:00 ביום ראשון שאחריו . להזמנת רופא אונליין, יש להכנס לקישור הזה- https://e-services.clalit.org.il/onlinecommunity/main.aspx.

מהן שעות הפעילות של מוקד האחיות של כללית?

מוקד האחיות פעיל 24 שעות ביממה, ומספק מענה לכל בעיה בריאותית המטרידה את שלוותכם.

כיצד אוכל לאתר רופא כללית במהירות?

לאיתור רופאים יש להכנס לדף ''חיפוש נותני שירות'' ואז ''חיפוש רופאים'', ולאחר מכן לסנן את תוצאות החיפוש לפי מין הרופא, שפת שירות, סוג התמחות וכדומה.

מהו שירות מעבדה עד הבית של כללית?

שירות מעבדה עד הבית מאפשר ללקוחות כללית לקבל את כל שירותי המעבדה החיוניים בביתם הפרטי. ניתן להזמין בדיקת מעבדה עד הבית במספר הטלפון 1-700-500-616 או לחילופין בקישור הזה- http://www.clalit.co.il/HE-IL/contactus/inflow/Laboratory_test_form. השירות בתשלום של 45 ש''ח בלבד ללקוחות כללית מושלם וכללית פלטינום. העלות ללקוחות כללית - 150 ש''ח.

כיצד ניתן להצטרף לכללית מושלם?

ניתן להצטרף באופנים הבאים:

 • טופס הצטרפות לשליחה און ליין
 • באמצעות הורדת טופס ההצטרפות מהאתר ושליחה בדואר או בפקס, לכתובת: כללית, ת.ד. 16250 תל אביב, מיקוד: 6116201 לידי מחלקת גבייה מלקוחות. לשליחה בפקס: 03-6948181
 • באמצעות מרפאות הכללית
 • באמצעות המוקד הטלפוני 2700*אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (8 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +5 (from 5 votes)
מוקד כללית שירותי בריאות, 8.0 out of 10 based on 8 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

2 תגובות על מוקד כללית שירותי בריאות

 • שלום כל משפחתנו בוטחת בכללית כיום מתברר שבכל איזור חיפה אין רופוא המתמחה בסרטן הערמונית-נסענו לת"א להתייעצות שלנו 120 ש"ח, וכעת אנחנו רוצים לקבוע עם רופא מחיפה שנמצא ברשימת ההסדר והעלות 1000 ש"ח. איך יתכן שבחיפה, שלפי הפרסומים יש בה את אחוז חולי הסרטן הגבוה ביותר אים רופא מטעם כללית?

  פ

  • מדוע אין בחיפה רופא מומחה בתחום סרטן הערמונית? מדוע נאלצים לנסוע לתל אביב? לא יאומן מאחר ובחיפה יש את אחוז חולי הסרטן הגבוה ביותר בארץ

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות