ישראל היום שירות לקוחות


ישראל היום שירות לקוחות
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
ישראל היום שירות לקוחות
1900-72-4789

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 07:00-17:00
שישי: 07:00-13:00

שם החברה: ישראל היום שירות לקוחות
בשנת 2007 בחודש יולי הופיע הגיליון הראשון של ישראל היום והודפס במשך חמישה ימים בשבוע מיום ראשון ועד יום חמישי. החל מחודש נובמבר שנת 2009 החלו להדפיס גיליון סוף שבוע נוסף לעיתון ובו שלושה חלקים: חדשות, מגזין תרבות ומוסף פוליטי. העיתון ישראל היום מופץ בכל בית שני ברחבי מדינת ישראל, במקומות עבודה, במוסדות לימוד, בתחבורה ציבורית וכיוצא באלו. העיתון הוקם על בסיס האמונה שלציבור הישראלי בהחלט מגיע ליהנות מעיתונות טובה ואיכותית יותר, מאוזנת ומדויקת.
המוניטין הגבוה של העיתון לצד האמינות שלו, החלו למשוך אליו יותר ויותר כותבים צעירים ומוכשרים ביותר אשר היו מסוגלים בקלות לבחור במדיום עיתונאי אחר, אולם בחרו דווקא להשתלב במסגרת המערכת של העיתון ישראל היום. ישראל היום נמנה עם עיתונות מסוג אחר, כזו שמדברת ולא צועקת, כל זאת ועוד ניתן בחינם ללא תשלום. צוות הכותבים המוכשר של העיתון נמנה עם עיתונאים מהשורה הראשונה, פובליציסטים, אנשי תקשורת מובילים עם ניסיון עשיר בעולם העיתונאות וכישרון כתיבה ייחודי.

ישראל היום שירות לקוחות – ערוצי תקשורת
העיתון ישראל היום מעמיד לרשות הציבור הרחב כמה ערוצי שירות נוחים ויעילים. דרך אתר הבית של העיתון ניתן להגיש טופס ובו תכני הפנייה או הבקשה, אשר יענה על ידי אחד מנציגי השירות של העיתון בהקדם האפשרי. בנוסף ניתן לפנות באופן ישיר למערכת ישראל היום בכתובת רחוב השלושה 2, בניין B1 תל אביב או לשלוח מכתבים למען זה. באתר ניתן בנוסף לבצע הרשמה לקבלת ניוזלטר יומי למייל, הרשמה לקבלת העיתון ישירות לתיבת הדואר האלקטרונית והרשמה לקבלת הקריקטורה היומית.

ישראל היום שירות לקוחות – מספר טלפון
מוקד שירות הלקוחות של מערכת ישראל היום פועל בימים א'-ה' בין השעות 07:00-17:00 ובימי שישי בין השעות 07:00-13:00. מספר הטלפון של המוקד: 1900-72-7465. ניתן לשלוח מייל לכתובת: [email protected] כתובת אתר הבית של ישראל היום: www.israelhayom.co.il.

ישראל היום שירות לקוחות – טיפ
מומלץ ליצור קשר עם מערכת העיתון ישראל היום דרך אתר האינטר על ידי מילוי הפרטים האישיים שלכם בטופס המופיע באתר. בטופס זו תוכלו להביע את עצמכם ולפרט אחר נושא ותוכן הפנייה שלכם, וזאת מבלי להמתין ממושכות לנציג טלפוני שיתפנה אליכם. כידוע ישנו עומס רב על מוקדי שירות הטלפוני ועל כן מומלץ תמיד לשלוח את הבקשה דרך האינטרנט ולהמתין שנציג שירות יענה לפנייתכם בנינוחות ולא על קו הטלפון.

ישראל היום שירות לקוחות – שאלות נפוצות


כיצד ניתן להצטרף כמנוי לעיתון ישראל היום?

ניתן להצטרף כמנוי לעיתון ישראל היום ע''י כניסה לקישור הזה- https://delivery.israelhayom.co.il/ באתר האינטרנט של ישראל היום, ובחירה של שירות המשלוחים הרצוי.

מהו מספר הטלפון של מרכז שירות הלקוחות של ישראל היום?

מספר הטלפון של מרכז שירות הלקוחות של ישראל היום הינו: 8444*. שעות פעילות המוקד: בימים א'-ה' בין השעות 07:00-17:00, ובימי ו' בין השעות 07:00-13:00.

מהי הכתובת למשלוח מכתבים למערכת ישראל היום?

כתובת למשלוח מכתבים למערכת ישראל היום הינה: ישראל היום, רח' השלושה 2, בניין B1 תל אביב.

מהי כתובת המייל למשלוח פניות למערכת ישראל היום?

כתובת המייל למשלוח פניות למערכת ישראל היום: [email protected]

האם ניתן להירשם באתר ישראל היום לקבלת העיתון לתיבת הדוא''ל האישית שלי?

אכן כן. יש ללחוץ על לשונית ''צור קשר'' באתר ולבחור באפשרות ''הרשמה לקבלת העיתון לתיבת הדואר האלקטרונית''.

כיצד ניתן לקבל רשימה מפורטת של נקודות חלוקת עיתון ישראל היום ללא תשלום?

לאיתור נקודות הפצה, יש להכנס לקישור הזה- http://www.israelhayom.co.il/site/hafatsa.php, להזין את כתובת אזור המגורים, ולאתר בקלות את 15 נקודות ההפצה הקרובות אליכם.

כיצד ניתן לפרסם בעיתון ישראל היום?

המעוניינים לפרסם בעיתון ישראל היום יכולים לעשות זאת ע''י כניסה לקישור הזה- http://www.israelhayom.co.il/advertise, ומילוי הפרטים בטופס יצירת הקשר.

אלו פעולות ניתן לבצע באמצעות דף הפייסבוק של ישראל היום?

בדף הפייסבוק של ישראל היום ניתן לצפות באייטמים מעניינים, להירשם לרשימת הדיוור של ישראל היום, להזמין פרסום בעיתון, לאתר נקודות הפצה הקרובות לאזור המגורים ועוד.

כיצד ניתן להתחבר לאפליקציה החכמה לסלולר של ישראל היום?

להורדת האפליקציה למכשיר החכם, יש להכנס לעמוד הבית של ישראל היום, וללחוץ על הכפתור האדום בצד ימין של המסך ''הורידו את אפליקציית ישראל היום''. האפליקציה מבוססת על המהדורה המודפסת של העיתון. באמצעות האפליקציה ניתן לשמור אייטמים וכתבות במועדפים, ולשתף כתבות ברשתות החברתיות: פייסבוק, לינקדאין וטוויטר.

כיצד ניתן לקבל מידע על הצוות הניהולי של ישראל היום ועל צוות הכותבים?

למידע על האנשים העומדים מאחורי עיתון ישראל היום, יש להכנס לאתר האינטרנט לדף האודות, וללחוץ למידע על ''הצוות הניהולי'' או ''צוות הכותבים''.

כיצד ניתן לצפות בכתבות ותיקות של עיתון ישראל היום (כתבות ארכיון)?

לצפייה בכתבות ישנות שפורסמו בעבר בעיתון ישראל היום, יש להכנס למדור ''ארכיון'', ולסנן את תוצאות החיפוש לפי מדור מבוקש או לפי תאריך. ניתן לאתר הן כתבות והן אייטמים ודעות.

אינני מבין כיצד ניתן להשתמש במהדורה הדיגיטלית של ישראל היום. כיצד אוכל לקבל תמיכה או הדרכה?

לתמיכה או הדרכה בשימוש במהדורה הדיגיטלית של העיתון באתר האינטרנט, יש להכנס לעיתון הדיגיטלי המבוקש, וללחוץ על כפתור ''עזרה'' בצד שמאל של המסך. במידה ואינכם מצליחים לראות היטב את המהדורה הדיגיטלית של העיתון, בדקו האם ברשותכם דפדפן מעודכן. לכל שאלה נוספת יש לפנות למוקד שירות הלקוחות במספר: 8444*.


אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (7 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
ישראל היום שירות לקוחות, 6.0 out of 10 based on 7 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

2 תגובות על ישראל היום שירות לקוחות

 • שלום רב,
  הנני עובדת הדסה, ואת פנייתי זו אליכם אני כותבת בשם עובדים רבים, ישראלים/אורחים שאיכפת להם מ"ישראל היום", קוראים נאמנים המעריכים מאוד את העיתון ושמחים לראות את תפוצתו במקום אצלנו!
  ובכן, לאחרונה, מאז שמשום מה, לצערנו הרב(!), הוחלף העובד המסור והנפלא שלכם בשם "יגאל", תפוצת העיתון לוקה מאוד בחסר בביה"ח!
  העובד הנוכחי מסיים את עבודתו מוקדם, באופן שרבים מאיתנו לא מצליחים לקבלו בהגיענו לביה"ח.
  אבל הדבר החשוב ביותר שבגינו נכתבת פנייה זו: העובד הנוכחי אינו דואג להפצת העיתון במקומות העסקיים החשובים, כגון:" קפה הילל", "ארומה" וכו' – ליבנו נחמץ לראות בכל בוקר כיצד כל באי בתי הקפה הרבים, גומעים, מחוסר אלטרנטיבה, את עתון "ידיעות האחרונות" שמגיע בהקפדה כל בוקר בתפוצה ענקית,בשעה שהעיתון "ישראל היום" לא בשטח כלל! (אפילו לא עותק אחד!) לשאלתי, עובדי בתי הקפה הביעו תמיהה אף הם ש"משום מה העובד הנוכחי אינו מגיע לבתי הקפה"..
  אני בטוחה שהינכם מבינים ב"מיקרו" כמוני לאיזה נזק הדבר מביא, בשעה שקהל הלקוחות במשך יום ארוך נחשף ל"ידיעות" שעסוק 24 שעות בהשמצות, כשלעם ישראל במקום עיתונכם נעדר ממקומות חשובים אלה! (ביחוד ערב בחירות…). גם ב"שאטל" המוביל חולים ועובדים לביה"ח, לעתים בלבד אנו נתקלים בעיתונכם, בהשוואה ל"ידיעות" שעושה "עבודתו נאמנה". לנו זה איכפת ואנו רואים בכך החמצה וחוסר מודעות של תפוצת העיתון!
  את העובד המסור יגאל לא נשכח! הוא חיבק את העיתון, כ"כ הזדהה איתו, ולימד הרבה אנשים לאהוב אותו, בהתנהלותו ובאיכפתיות שלו! (ממרומי המדרגות הנעות היינו מחפשים את יגאל…). בקיצור "מה שרואים מפה לא רואים משם"!
  הביקורת כאן היא בונה לחלוטין ועדיין לא מאוחר!! העיתון חשוב לנו כישראלים בראש ובראשונה!
  תודה על תשומת הלב, ונשמח לראות את עובדכם המסור יגאל שחיבק ממש את העיתון בגאוווה ודאג לנוכחותו בכל מקום חיוני שוב!
  תודה על תשומת הלב!

 • כעס רב קיים על הזלזול של מפיץ עיתון יום ששי. הרבה פעמים ממתינים שעה ומעלה והמפיץ אינו מגיע, התופעה קיימת זמן רב, אך לנו נמאס מזלזול זה.מרבית תושבי הישוב חוזרים הביתה במפח נפש.
  כ"כ יש להפיץ את העיתון במרכז הישוב ליד הדאר ולא בקצה הכי מרוחק הקדומים.
  הנכם מתבקשים לטפל בדחיפות בזלזול זה והעברת ההפצה למישהו יותר אחראי, כ"כ לפרסם את מס הנייד שלו ע"מ שלא להטריח ולנרגיז את הקוראים הנאמנים.

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות