ישראכרט שירות לקוחות


ישראכרט שירות לקוחות
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
ישראכרט שירות לקוחות
1900-72-4731

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 8:30-17:00

ישראכרט שירות לקוחות

ישראכרט היא חברה שמעניקה שירות וכרטיסי אשראי ללקוחות עסקיים וללקוחות פרטיים. החברה מנפיקה כרטיסי אשראי ומעניקה הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים אטרקטיביים. ישראכרט מפעילה מועדוני לקוחות שמזכים את חבריהם בשורה שלה הנחות ומאפשרת ללקוחותיה ליהנות ממחירי מזון, ביגוד ומופעי תרבות ופנאי במחירים חסרי תקדים. החברה מפעילה אתר אינטרנט שבו ניתן לבצע פעולות ולקבל מידע עדכני על מבצעים וחבילות אטרקטיביים. כתובת האתר היא https://www1.isracard.co.il. בנוסף ניתן לפנות אל ישראכרט בפקס שמספרו 03-6895538 או בדואר ישראל לכתובת חברת ישראכרט בע"מ המסגר 40 ת"ד 62030, תל אביב 6162001. ניתן להפנות פניות גם לדף הפייסבוק של החברה שמופיע באתר האינטרנט. קבלת קהל מתקיימת בימים א' – ה' בין השעות 8:00-16:00 וביום ו' בין השעות 8:00-12:00 במשרדי החברה ברחוב המסגר 40 , תל-אביב.

ישראכרט שירות לקוחות – טיפ

כדי לקבל שירות יעיל ומקצועי מומלץ לפנות אל מוקדי השירות המתאימים לפנייתכם. וודאו שאתם פונים למוקד שיכול לספק לכם מענה הולם ומקצועי לנושא הפנייה כך שתימנעו מהמתנה לחינם. בעת הפנייה לחברת ישראכרט וודאו שיש בידיכם את כל פרטי הכרטיס לרבות אמצעי הזיהוי המתאימים כך שנציגי החברה יוכלו לספק לכם מענה מהיר ויעיל. קיצור תהליך ההזדהות יקצר את זמן ההמתנה עבורכם ועבור לקוחות אחרים וכך ישפר את מערך השירות של החברה. מומלץ בשעות העומס להשתמש באתר האינטרנט ולבצע פניות בנושאים שונים דרכו.

ישראכרט שירות לקוחות – שאלות נפוצות


מהו מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות הכללי של ישראכרט לבירורים אודות נושאים כספיים והטבות?

מספר הטלפון של מוקד השירות הינו 6272*, ושעות הפעילות: בימים א'-ה' בין השעות :-9:00 16:00.

כיצד אוכל להזמין כרטיס ישראכרט חדש?

להזמנת כרטיס חדש, ניתן ליצור קשר עם מוקד הזמנת כרטיס חדש בטלפון 1800-204466, בימים א'-ה' בין השעות 09:00-16:00.

כיצד אוכל להפעיל את כרטיס הישראכרט שקיבלתי?

להפעלת הכרטיס יש ליצור קשר עם מוקד הפעלת הכרטיס, בטלפון: 03-6364432.

כיצד ניתן ליצור קשר באופן מידי עם נציג שירות ישראכרט לקבלת תמיכה טכנית?

קיימות כמה דרכים ליצירת קשר עם נציג שירות:

 1. פניה לנציג הדיגיטלי- ניתן להתחבר לנציג הדיגיטלי באזור האישי באתר
 2. פניה בטופס צור קשר- הטופס מופיע בקישור הזה: https://digital.isracard.co.il/support/.
 3. התכתבות עם נציג- ניתן להתכתב עם נציג בנושאי תמיכה טכנית ע''י שליחת SMS למספר 03-6364333, שעות הפעילות הן בימים א'-ה' בין 09:00-16:00.


כיצד ניתן לפנות לישראכרט במייל?

לפניה במייל, יש לפנות לכתובת: [email protected]

מהי כתובת הדואר של ישראכרט למשלוח מכתבים או פניות הציבור?

כתובת הדואר של ישראכרט הינה חברת ישראכרט בע''מ. המסגר 40 ת''ד 62030, תל אביב 6162001.

אלו פעולות ניתן לבצע בשירות עצמי באתר ישראכרט וכיצד ניתן לבצען?

ניתן לבצע את הפעולות הבאות טלפונית:

 • הזמנת הודעת חיוב 03-6364510
 • העברה לקרדיט 03-6364511
 • שינוי מועד חיוב 03-6364512
 • שיחזור קוד סודי 03-6364513
 • הפעלת כרטיס 03-6364432

כמו כן, ניתן להתחבר לאזור האישי באתר ישראכרט ולצפות אונליין בפרוט החיובים, לקבל שירות במייל, להזמין כרטיסים, לקבל הלוואה מהירה תוך מספר ימים, לברר את סטטוס העסקה הנוכחית בכרטיס האשראי שלך ועוד.


כיצד ניתן להפעיל את ביטוח נסיעות לחו''ל של ישראכרט?

פוליסת ביטוח נסיעות לחו''ל מוענקת ללקוחות ישראכרט ללא הגבלה במספר הנסיעות, לתקופה של 55 יום. להפעלת השירות יש ליצור קשר בטלפון: 03-6381919. שעות פעילות המוקד: בימים א-ה בשעות 08:00-20:00, וביום ו' 08:00-12:30. מספר הטלפון של מוקד החירום לביטוח נסיעות חו''ל: 03-9221088.

נטלתי הלוואה מישראכרט. כיצד אוכל לצפות בסטטוס ההלוואה שלי?

יש להיכנס לעמוד ''הצגת סטטוס מבקש הלוואה'' בקישור הזה- https://service.isracard.co.il/isracard/externals?reqName=CheckLoansRequestStatus_919, להקיש את מספר הטלפון הסלולרי, תעודת הזהות, מספר הדרכון ולאשר.

כיצד ניתן להצטרף לשירות הסליקה של ישראכרט?

לקוחות עסקיים יכולים להירשם בקלות לשירות הסליקה בטלפון: 1800-800-963, או למלא את טופס ההרשמה לסליקה המופיע בדף שירותי הסליקה באתר.

כיצד ניתן להצטרף להסדר תדלוק או להתקן תדלוק של ישראכרט?

ניתן להצטרף להסדר תדלוק, המאפשר בקרה מלאה על הוצאות הדלק של החברה באמצעות הטלפון: 03-6364701 או להשאיר פרטים במייל [email protected]

כיצד ניתן להירשם לשירות הודעת חיוב במייל של ישראכרט?

להרשמה מהירה לשירות הודעת חיוב במייל, יש להיכנס לקישור הזה- https://service.isracard.co.il/isracard/isracardStatement?reqName=MiniSiteRegistration_8003&_ga=1.141342130.1894282068.1458474262, ולהקיש מספר תעודת זהות ו-6 ספרות אחרונות של כרטיס האשראי.

היכן אוכל לקבל מידע על סוגי ההלוואות השונות של ישראכרט ותנאיהן?

באתר האינטרנט תחת ''הלוואות ומוצרי אשראי'' ואז ''מוצרים ושירותים'', ניתן לקבל מידע מקיף על כל אחד מסוגי ההלוואות. לקבלת מידע נוסף, ניתן לחייג לנציג שירות במספר 6660*.


אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.7/10 (27 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -2 (from 10 votes)
ישראכרט שירות לקוחות, 6.7 out of 10 based on 27 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

15 תגובות על ישראכרט שירות לקוחות

 • קשה לדבר אתכם.כמעט אסון.מערכת המשיבון האלקטרוני לא יודעת לענות על כל השאלות כך גם השירות האינטרנטי.ניסתי לטפל בבעיה דחופה ביום שישי וללא הצלחה שכן באף מערכת שהיא לא ניתן היה להשיג אדם חי שיענה.משמעות הדבר הינה לכן או שפור המערכת ההמוכנת או החזרת שירות 24/7 עם מענה אנושי מקצועי

 • אני לקוחה חדשה שלא מצליחה להגיע אליכם, ולאור התלונות לעיל, אוותר עליכם בכיף.

 • שבוע אני מנסה להשיג אתכם. לא עונים גם לפני 17:00

 • כל האוטומציה האינטרנטית אצלכם מיועדת להתחמקות מקשר ישיר ואנושי עם הלקוחות. אומרים להמתין 13 דק' וגם אחרי חצי שעה – נאדה .תודה רבה

 • פשוט זוועה להשיג אותכם …המשיבון לא מובן .
  רוצה לדבר עם נציג!!!!!!!!!!!!!!

 • אם אין קשרים אישיים מבין עובדי ישראכרט, אתה יכול להתייבש ולא עונים לך בכלל. השירות האינטרנטי שווה "לתחת",

  איך חברה מכובדת כמו ישראכרט, מרשה לעצמה לזלזל בלקוחות שלה, ומקום לפרסם את מספר הטלפון שאפשר לדבר עם מישהו אנושי, במקום זה יש מענה ממוחשב, וזה משגע את בני האדם שזקוקים לשירות אנושי.

  האם אין כסף לישראכרט להעסיק מוקדנים/ות שיהיה מענה לבעיות ש"המכונה" לא יכולה לפתור.

  אני מתכוון לפנות לחברי הכנסת שיגמרו את "הפראסה" הזאת, לא ראיתי תגובה חיובית על השירות המחורבן שלכם. אני שוקל לבטל את כל הכרטיסים שלכם. תתחבו את השירות המחורבן של לתחת.

 • ניסיתי במשך יומיים להתקשר ואין מענה, רק מרכזיה אוטומטית לדווח על עסקה שחויבה והמוצר לא נשלח בשבועיים למרות שהאתר מתחייב תוך שבוע. לצערי עברתי בנק והם לא עובדים עם כאל שם היה שירות מצוין

 • אני מנסה להשיג נציג שרות ואין מענה עונה לי משכירה אלקטרונית תתביישו לכם חברה כזאת גדלה ומפורסמת לא יכולה לתת שרות פשוט כדאי שתפרשו אני מבינה שאין לי צורך בכרטיסים הללו אשקול לעבור לחברה נורמאלית אחרת

 • שרות גרוע מחכה מעל חצי על הקו גועל נפש. מה יהיה אם אני אהיה בחו"ל מי יענה לי?
  רוצה לעבור לויזה שם השרות יעיל ומהיר

 • שירות נוראי!אין אפשרות להשיג נציג שרות לעניינים דחופים.
  חייבת להיות התייחסות ללקוחות שצריכים עזרה מישרכרט!

 • מזעזע אני רוצה להגיע לנציג יש בעייה עם חיוב שנעשה בתאריך2/1 מה כל כך קשה רוצה מספר טלפון שרות איום ונורא

 • רפי אסולין. שרות לקוחות בילתי ניתן להשגה .לא משנה השעה שרות -אסון ,

 • שירות מתחת לכל ביקורת!
  ממתין בלי סוף למענה טלפוני. המענה הטלפוני מסורבל ולא נגיש, לא ברור. מענה ברמה של שנות ה 60, אנחנו ב 2017. גם האתר שלכם לא נותן את המענה הנדרש

 • אני מנסה לשוחח עם נציג שירות מזה חודש ימים ובכל פעם המתנה של כחצי שעה עד שאני מוותרת עצוב מאוד מאוד להתנהל בצורה כזו אם היה לי אפשרות לדרג את השירות בשמחה הייתי כותבת 0 מאכזב שחברה כזו גדולה מעניקה שירות לקוי כזה אני אשמח לוותר עליכם במיידי ולהחליף את הכרטיס שלי לחברה אחרת ולא אתם!!!!

 • חברת ישראכרט העלובה והבזויה.
  בושה וכלימה לחברת אישראכרט הבזויה אשר נותנת יחס מביש ללקוחותיה,בהמתנה של שעה וחצי ואף אחד אינו משיב לטלפון.האם חברתיכם אינה יכולה להוסיף עוד מספר עובדים אשר יענו ללקוחות ויתנו להם פתרונות .כיצד חברה שסבורה שהיא חברה מכובדת נוהגת כך.לא יאומן כי יסופר.מבקש להעביר למנהל חברת אישראכרט העלובה והבזויה שיקח את הנושא לידיו ויטפל בדחיפות למתן שרות מהיר ללקוחות האומללים אשר נאלצים להמתין שעות מבלי לקבל משוב לבקשתם.אתם מקיימים את הפסוק וישמן ישורון ויבעט.שמנתם התעשרתם ועתה הלקוחות הינם כמו אוויר עבורכם.אני בוש ונכלם שאני בחברתכם שמזלזלת בלקוחותיה.גרמתם לי לעוגמת נפש ואכזבה.

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות