ישראייר טלפון שירות לקוחות


ישראייר טלפון שירות לקוחות
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
ישראייר טלפון שירות לקוחות
1900-72-4777

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 10.00-14.00

שם החברה: ישראייר טלפון שירות לקוחות
ישראייר היא חברה מובילה מספק שירותי תעופה ונופש למגוון יעדים בישראל ובעולם כולו. החברה מציעה ללקוחותיה טיסות ליעדים שונים, חבילות נופש אטרקטיביות בארץ ובחו"ל וגם טיולים מאורגנים. לקוחות החברה יכולים ליצור קשר עם מוקדי השירות של החברה בכמה וכמה דרכים. לרשות הלקוחות עומד ופעיל מוקד טלפוני, וניתן להעביר פניות גם באמצעות הדואר, הפקס וכמובן בעזרת אתר האינטרנט של החברה. כתובת האתר היא http://www.israir.co.il/ ובו ניתן לקבל מידע כללי על טיסות וחבילות בארץ ובחו"ל, לפנות למחלקת שירות הלקוחות, לרכוש כרטיסי טיסה ועוד. ניתן לאתר באתר האינטרנט חבילות נופש וטיסות ברגע האחרון במחירים מוזלים. ניתן לפנות לנציגי החברה גם באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת [email protected] או לדואר ישראל לכתובת ישראייר תעופה ותיירות בע"מ, רח' המלאכה 3 בית ויקטוריה, ת.ד 51315, תל אביב 6721503.

ישראייר שירות לקוחות – מספר טלפון
מערך השירות של חברת ישראייר מעניק שירות יוצא מן הכלל. במסגרת השירות ניתן לפנות באמצעות דואר ישראל לכתובת ישראייר תעופה ותיירות בע"מ, רח' המלאכה 3 בית ויקטוריה, ת.ד 51315, תל אביב 6721503. ניתן להעביר פניות גם לפקס: 03-7969213. החברה מפעילה מוקד טלפוני שפעיל בימים א' עד ה' בין השעות 10.00-14.00. במוקד ניתן לברר מצב תביעה קיימת ומספר הטלפון שלו הוא 1900-72-7453. בימי חג המוקד סגור. מוקד ההזמנות של החברה פועל בטלפון 072-256-5297 . פניות כלליות ניתן להפנות לטלפון 03-7955888 או לפקס: 03-7955830.

ישראייר שירות לקוחות – טיפ
כדי לאפשר לחברת ישראייר להעניק לכם את השירות המעולה והטוב ביותר מומלץ להקפיד לפנות לקבלת שירות כאשר כל פרטי הפנייה מצויים בידיכם. פרטים חשובים בעת פנייה הם שם, מספר דרכון, מספר טיסה ופירוט התלונה או השאלה. חשוב להקפיד ולפנות למוקדי השירות כאשר בידיכם כלי כתיבה כל שתוכלו לתעד את מה שנאמר לכם במוקד. יתר על כן וודאו מראש את שעות הפעילות של המוקד ובמקרה של עומס נסו להיעזר עד כמה שניתן באתר האינטרנט כדי לקבל את המידע הדרוש. חשוב לזכור כי רכישת כרטיסי טיסה באתר מוזילה את עלות הכרטיס וגם מקצרת את תהליך ההזמנה ולכן מומלץ להשתמש בשירות זה באתר המאובטח של החברה. כדי לאפשר לעצמכם לקבל את המבצעים הכי חמים הקפידו להירשם לשירות ההודעות כך שתקבלו מידע על טיסות מוזלות במחרים אטרקטיביים.

ישראייר שירות לקוחות – שאלות נפוצות


מהו מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות המרכזי של ישראייר?

מוקד שירות הלקוחות זמין לרשות הלקוחות במספר הטלפון 1-700-700-186. ניתן לפנות גם באמצעות טופס מקוון באתר.

מהי כתובת דף הפייסבוק של ישראייר למשלוח פניות ושירות לקוחות?

כתובת דף הפייסבוק של ישראייר הינה www.facebook.com/Israir.

מה עליי לעשות במקרה של אובדן כבודה בטיסה בינלאומית של ישראייר?

במקרה של אובדן כבודה בטיסה בינלאומית על הנוסע לדווח על כך באופן מידי לאחר הנחיתה במחלקת אבידות ומציאות , עוד לפני צאתו משדה התעופה ולמלא דוח בנושא. בשדה התעופה בן גוריון ימולא הדוח במחלקת אבידות ומציאות של חברת לאופר ובשאר יעדי ישראייר בעולם ימולא הדוח במחלקת אבידות ומציאות המייצגת את ישראייר בשדה התעופה. על הנוסעים המתקשרים מחו''ל לדווח על אובדן כבודה, יש לפנות למחלקת אבידות ומציאות של חברת לאופר לשם בירורים לטלפון: 972-3-9754072 או לפקס: 972-3-9754218 ולקבל מהם עדכון שוטף.

כיצד ניתן לפנות לחברת ישראייר בנושאים של אובדן כבודה או נזק לכבודה?

לפניות בנושאים של אובדן או נזק לכבודה יש לפנות בכתב לכתובת הדואר: ישראייר תעופה ותיירות בע''מ, רח' המלאכה 3 בית ויקטוריה, ת.ד 51315, תל אביב 6721503 או למספר הפקס: 03-7969213 או לכתובת המייל:[email protected] . מענה טלפוני לבירור מצב פניה קיימת פעיל בימים א' עד ה' בין השעות 10.00-14.00 (לא כולל בחגים) בטלפון 03-5115577.

אלו מסמכים עליי לצרף לפניות בכתב בנושאים של אובדן או נזק לכבודה?

בנוסף לפניה בכתב, יש לצרף מסמכים נוספים, כגון: העתק של כרטיס הטיסה, תוויות כבודה, כרטיס עליה למטוס, דו''ח נזק או אובדן ומסמכים נוספים התומכים בפניה.

כיצד ניתן לממש שוברי טיסה לאחת מטיסות ישראייר?

למימוש שוברי טיסה יש להכנס ללשונית ''שוברי טיסה'' בסרגל הכלים העליון בדף הבית, ולהזין את פרטי הנסיעה.

האם ניתן להזמין כרטיס טיסה או חבילות נופש באתר ישראייר?

אכן כן. יש להכנס ליעד הטיסה או לחבילת הנופש המבוקשת, להזין את פרטי הנוסעים ופרטי התשלום וללחוץ על ''הזמן''.

מהי כתובת ישראייר למשלוח פניות ומכתבים?

כתובת ישראייר למשלוח מכתבים: ישראייר תעופה ותיירות בע''מ, רח' המלאכה 3 בית ויקטוריה, ת.ד 51315, תל אביב .6721503, ניתן לפנות לחברה גם במייל: [email protected], או במספר הפקס: 03-7969213.

מהן שעות הפעילות של מוקד ההזמנות הטלפוני של ישראייר?

מרכז הזמנות ישראייר בישראל, פעיל בימים א'- ה' בין השעות 07:00-23:00, בימי ו' וערבי חג בין השעות 07:00-16:00 ובשבת בין השעות 11:00-23:00 בטלפון: 1700-700-186. להזמנת טיסות, יש להקיש לשלוחה מספר 2. להזמנת נופשים בישראל, יש להקיש לשלוחה מספר 1.

אני מעוניין להשכיר רכב בחו''ל עם ישראייר. כיצד ניתן לעשות זאת?

חברת שלמה סיקסט פועלת בשיתוף פעולה עם חברת ישראייר ומאפשרת לכם לשכור רכב ב-110 מדינות וביותר מ-4000 תחנות מסביב לעולם. ניתן להזמין רכב דרך אתר האינטרנט של ישראייר, וליהנות מהנחה של עד 12%.

אני מעוניין לדעת את סטטוס אישור הטיסות שלי בישראייר. כיצד ניתן לעשות זאת?

לקוח המעוניין בפרטים אודות סטטוס אישור הטיסות שלו, יכול לפנות לכתובת מייל [email protected] ולקבל את המידע המעודכן המצוי בידי החברה. ישראייר שומרת לעצמה את הזכות לשנות או לבטל את מועד הטיסה שפורסם.


אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.6/10 (9 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -3 (from 5 votes)
ישראייר טלפון שירות לקוחות, 6.6 out of 10 based on 9 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

2 תגובות על ישראייר טלפון שירות לקוחות

 • שלום
  בושה של חברה, לפני הזמנת נופש התקשרתי לברר מספר דברים בנוגע למלון, קיבלתי תשובה ורק לאחר מכן הזמנתי את הנופש, לאחר ההזמנה הכל התחיל להשתבש, החל מסוג החדרים שהזמנתי, חוסר התייחסות, המתנה של שעות על קו הטלפון לקבלת מענה ורק אחרי המתנה של שעה בכל פעם שהתקשרתי , אף נציג לא יודע לתת את התשובה המתאימה. ובנוסף התחצפות של הנציגים שעונים לשיחות,, כל כך מאוכזבת מההתנהלות שאין לי ספק שזו החופשה הראשונה והאחרונה שיבצע דרכם.
  בנוסף שירות לקוחות – אין אפשרות לשוחח עם אף אחד , רק להתכתב איתם.
  השפלה כזו טלפונית לא עברתי בחיים שלי.

 • בושה וחרפה,
  אין עם מי לדבר, כשכבר עונים אז מתחצפים ומזלזלים בלקוח.
  גם ממכתבים רשומים מתעלמים.
  אסור לוותר.
  להעזר בכל אמצעי אפשרי גם במישפטי.
  אין לסוג חברה שכזו זכות קייום.
  ספרו והזהירו אחרים………

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות