יס שירות לקוחות עסקי


יס שירות לקוחות עסקי
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
יס שירות לקוחות עסקי
1900-72-4743

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 8:00 - 20:00
שישי: 8:00 - 14:00

שם החברה :יס (Yes) שירות לקוחות עסקי
חברת יס היא החברה הישראלית היחידה בארץ, המספקת שידורי טלוויזיה ואינטרנט לוויניים. החברה נרכשה לפני מספר שנים על ידי חברת התקשורת בזק, ומאז משתמשת החברה בתשתית של בזק כדי לספק שירותי וידאו ואינטרנט ללקוחותיה בעזרת ממירי לוויין מתקדמים. במסגרת שירותי התמיכה של החברה ניתן לקבל שירותים ללקוחות שירותי הטלוויזיה שלה, כמו פתיחה או סגירה של ערוצים, הזמנת סרטים, וביצוע תשלומים והצטרפות לחבילות התקשורת שהחברה מציעה. לקוחות המעוניינים לקבל שירותי תמיכה לערוצי הטלוויזיה של החברה ולגלישה באינטרנט יכולים לבצע זאת על ידי כניסה לדף התמיכה של החברה באינטרנט, ולבחור שם את השירות אותו הם מעוניינים לקבל בכתובת : https://secure.yes.co.il/Secure/TechSupport.aspx .
או לפנות למוקד הטלפוני של החברה בטלפונים המפורטים בהמשך. באתר האינטרנט של החברה תוכלו להתעדכן במבצעים החדשים, לצפות בלוח השידורים, ולקבל מידע טכני הנוגע לתפעול מכשירי החברה הנמצאים ברשותכם כמו הממיר או השלט, בהתאם למוצר שברשותכם. באיזור האישי אליו תוכלו להיכנס לאחר הרשמה, תוכלו לקבל את פירוט החשבוניות שלכם, לצפות בהצעות ובמתנות שהחברה מחלקת, להזמין סרטים ואפילו לבצע הקלטה של תוכנית אהובה עליכם מהמכשיר הנייד שלכם או מהמחשב במשרד.

כתובת החברה: רחוב היוזמה 6 איזור התעשייה כפר סבא מיקוד 44425
לכלל השירותים המתקדמים שחברת יס מציעה ללקוחותיה ניתן לגלוש לאתר החברה בכתובת http://www.yes.co.il/ . במידה ואתם מעוניינים לצפות בתכני יס דרך האינטרנט, תוכלו לגלוש לאתר יס בפורטל וואלה הנמצא בבעלות חברת האם בזק, ומספק את תכני יס החינמיים לכלל הגולשים בכתובת http://yes.walla.co.il/

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
יס שירות לקוחות עסקי, 8.5 out of 10 based on 4 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות