יופון שירות לקוחות


יופון שירות לקוחות
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
יופון שירות לקוחות
1900-72-4787

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 7:30 – 20:30
שישי: 8:00 – 13:00

שם החברה: YouPhone יופון שירות לקוחות ותמיכה טכנית
חברת יופון היא חברה שמספת שירותי סלולר ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים. החברה מציעה מגוון חבילות אטרקטיביות במחירים נוחים לכל לקוח ולקוח על פי צרכיו והעדפותיו. לקוחות החברה יכולים לפנות אל נציגי השירות במגוון דרכים, דרך הטלפון, האינטרנט, דואר אלקטרוני, פקס ובאמצעותך דואר ישראל. כתובת אתר האינטרנט היא http://www.youphone.co.il ודרכו ניתן לקבל מידע כללי על מבצעים וחבילות, דרכי התקשרות לחברה חנויות יופון, לאתר טפסים שונים ועוד. באתר האינטרנט ניתן להשתמש בחינם וללא עלות במאגר מספרי הטלפון של לקוחות כל החברות שאישרו את פרסום מספר הטלפון שלהם. החברה מפעילה מספר רב של חנויות ומוקדי מכירה בפריסה ארצית מהצפון ועד לדרום. למחלקת פניות הציבור של החברה ניתן לפנות בכתב באמצעות פקס מספר 03-9284215 . ניתן לפנות גם באמצעות דואר ישראל לכתובת אלון סלולר בע"מ, רחוב העמל 2 פארק אפק, ראש העין מיקוד 48092.

שירות לקוחות יופון – מספר טלפון
לקוחות החברה יכולים לפנות אל נציגה דרך הטלפון אל מוקד השירות שמספרו 1900-72-7463. שעות הפעילות של מוקד שירות הלקוחות הן בימים א- ה בין השעות 07:30-20:30. בימי שישי וערבי חג שעות הפעילות הן 08:00-13:00. מעבר לשעות הפעילות מעניקה החברה מענה בנושא תמיכה בתקלות ודיווח על אובדן וגניבה בלבד במספרים 03-9005100 או 1-800-558-855. גולשי האתר יכולים לפנות ישירות באמצעות מייל לנציגי השירות דרך אתר האינטרנט. שירות תיקונים מוצע לקוחות החברה בכל חנויות רשת יופון. התיקון בעלות נמוכה ותוך שלושה ימי עבודה בלבד. בעת תיקון המכשיר נהנים הלקוחות ממכשיר חלופי שמסופק להם על ידי החברה. לבעלי מוגבלויות פועל מוקד שידור מסרים מותאם ונגיש על פי צרכיהם. השימוש בשרות מוגבל ללקוחות שנרשמו לשירות זה. ניתן להירשם לשירות באתר על ידי טופס מתאים.

שירות לקוחות יופון – טיפ
חברת יופון עושה כל מאמץ כדי לשפר את הישורת ולקצר את זמני ההמתנה ללקוחות החברה. אנו ממליצים לכם להיעזר עד כמה שניתן בשירותים שמוצעים באתר האינטרנט של החברה כך שתוכלו לקבל שירות מהיר ויעיל ללא המתנה. בנוסף, בעת פנייה לשירות הלקוחות של החברה יש לוודא כי יש בידיכם את כל פרטי המנוי לרבות מספר הטלפון, מספר תעודת הזהות של בעל המנוי וגם ארבע הספרות האחרונות של כרטיס האשראי שבאמצעותו משולם המנוי. כל הפרטים הללו יסייעו לחכם לקבל שירות מהיר ומקצועי ויקצרו משמעותית את זמני ההמתנה.

יופון שירות לקוחות – שאלות נפוצות


כיצד אני מעביר את הסים שקיבלתי מרשת יופון למצב פעיל?

כפי שפורסם לאחרונה, פעילות המנויים של לקוחות יופון נרכשה ע''י חברת פלאפון, וכעת יש לבצע את כל הפעולות באתר האינטרנט של פלאפון, בכתובת: digital.pelephone.co.il . באתר ניתן למלא טופס ייעודי- להקיש את הפרטים האישיים הכוללים קוד זיהוי אישי, ארבע ספרות אחרונות של אמצעי התשלום וכרטיס הסים, וללחוץ על ''המשך להפעלה''.

מהו מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות הכללי של יופון?

מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות הכללי של יופון הינו 03-9005100 או 0558*.

מהו מספר הפקס לשליחת פניות לחברת יופון?

מספר פקס פניות הציבור של חברת יופון הינו: 03-9284215.

מהי כתובת הדואר למשלוח מכתבים לחברת יופון?

כתובת הדואר הרשמית למשלוח מכתבים הינה אלון סלולר בע''מ, רחוב העמל 2 פארק אפק, ראש העין מיקוד 48092.

מהי כתובת הדוא''ל למשלוח פניות לחברת יופון בנושאים שונים?

כתובת הדוא''ל של חברת יופון, אליה ניתן לשלוח פניות, שאלות ובקשות הינה [email protected]

מהן שעות הפעילות של מוקד השירות הטלפוני של יופון?

שעות הפעילות של מוקד השירות הן בימים א' עד ה' בין השעות 7:30 ועד 20:30 בערב ובימי שישי וערבי חג בין השעות 8:00 עד 13:00.

כיצד ניתן לדווח על גניבה או אובדן מכשיר יופון?

הדרך המהירה ביותר לדיווח על אובדן או גניבת מכשיר היא ליצור קשר עם מוקד השירות, בטלפון שמספרו 03-9005100 או 1-800-558-855.

מהו מספר הטלפון של מוקד יופון חו''ל?

מספר הטלפון של מוקד יופון חו''ל לקבלת מידע על חבילות ומסלולי חו''ל הינו חיוג מהארץ 444*, חיוג מחו''ל: 972-50-7077860+.

כיצד אוכל לאתר את מוקד שירות יופון הקרוב לביתי?

מאחר ויופון חברה לחברת פלאפון, המפעילה סניפים בפריסה ארצית מן הצפון ועד לדרום, ניתן לאתר בקלות את מוקד השירות באמצעות אתר האינטרנט.

כיצד ניתן להצטרף לשירות התיקונים המוצע ללקוחות יופון?

שירות התיקונים מוצע לכל לקוחות החברה במחירים מוזלים בסניפים של דואר ישראל, בחנויות הנוחות שבתחנות הדלק, בסניפי מגה בעיר ועוד. בעת תיקון מקבלים הלקוחות מכשיר חלופי מידי החברה.

שמעתי שניתן להוזיל את עלויות מסלולי יופון. כיצד ניתן לעשות זאת?

אכן, אחד היתרונות הבולטים של חברת יופון הוא היותה חלק מרשת מגה קמעונאות, וחלק מחברת דור אלון. לקוחות יופון נהנים מהאפשרות להוזיל את חשבון הסלולר ע''י קניה ברשתות מזון ודלק מגה ודור אלון והצטרפות למועדון הלקוחות.

שמעתי שחברת יופון חברה לפלאפון. כיצד השינוי משפיע עלינו כלקוחות יופון?

כעת יכולים לקוחות יופון להנות מכל השירותים שמציעה רשת פלאפון ללקוחותיה, כנקודות שירות ומכירה, שירות אישי בסמארטפון, מסלולים מוזלים לחו''ל ועוד. חשוב לציין כי מרכיביהן העיקריים של התכניות אליהן הצטרפתם בעבר ישארו ללא שינוי, ובחלק מהמקרים יוצעו לכם במחיר מוזל.

YouPhone יופון שירות לקוחות – עם מעט הומור 🙂


אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.8/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 4 votes)
יופון שירות לקוחות, 5.8 out of 10 based on 4 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

6 תגובות על יופון שירות לקוחות

 • לפני חודשיים בערך עברתי עם שני קווים ליופון ומאז אני איתם במרדף, אחד הקווים לא מקבל הסמסים מאנשים מסוימים ואחד מהם זה ממני, כך זה נמשך חודש + , ולאחר שסודר הפיצוי היה זיכוי של 20 ש"ח, אבל הבעיות לא נגמרו, עכשיו אין לשתי הקווים קליטת אינטרנט ולא הממס, הריצות והזמן שביזבזתי עליהם עבר כל גבול מדובר בשעות של שיחות, לאחר יאוש ביקשתי אחזר של כספי והעבור לחברה אחרת זה לא אושר ביקשתי מנהל שאמור לאשר, אמרו שהוא עסוק, והוא יחזור אלי רק לאחר 24 שעות, ואני עדין מחכה…

 • אני רועי ארמי מרסל רחשתי מחשיר מאותה חברה יופן פלפון אנציק אמר לי במפורש שיש לי ביטוהח אל כל נזק שיגרם למכשיר 3חודשים אפלפון איה בטעינה בבוקר אני נגש למחשיר אני רואה סדק במסך אוטואיום ניגשתי לעמדה איפוה שרחתי את אפלפון אוטו נציק אומר לי בלי בושה מה אתה פונה אלי לך לחברה או היצרן אני מראה לו את טעודת ביתואך ואני באותו אזמן אני מצלם ומקלית את איחס אמשפיל אמרתי לו שאני מצלם ומקלית ואלכתי אביתה אחורי יום מטקשר אלי מנהל אסניף ו אומר לי איתה תעןת בוה למיסרד שלי נדבר ואני יפצה אוטחה ואומר אני יודיע שאתה מקלית ומצלם תן לי את אמחשיר ותמחק את אהקלתות ויאיה בסדר אמנהל שלי לו רוצה שאני רועי יעל לא יגיש תבעה אטלפון שלי בתיקון ונציגה מבקשת 290 שקל על אתיקון אני רוצה לאגיש תביעה בסך 25 אלף שקל יש לי צילומיים ואקלתת אני חודש אהיתי בלי פלפון רק אשבוע רחשתי גלקסי4 אחודש בלי אפלפון איפסדתי אמון עבודות טוצאה שלו עבדדית אודה אם יש עוד גברת מחולון אם אותה זלזול רק לי שי מזל שצילמתי את איחס אמשפיל מי שמעוניו ליצור קשר איתי אמספר

 • היו פון האלה מתברר שהם טובים רק בגביית כסף לתשלום חוב אחרי 2 צלצולים יש מענה חוץ מזה אם אתה פונה להם בעניין אחר מייבשים אותך פשוט מעבירים אותך מנציג לנציג עד שיימאס לך ובמיוחד אם ידעו שאתה מתנתק היו טובים כשי היו חדשים אבל עכשיו הם כמו האחרים האכי גרועים אכן נכון מטטא חדש מטטא טוב

 • אמאל'ה, השירות שלכם יופון מחורבן, מחורבן, מחורבן.
  שתלכו לעזאזל, הלוואי, וזה יקרה, שיום אחד תיסגרו. בני זונות.

 • אין לי וחבל לי על הזמן שיידרש ממני לבזבז כדי להסביר
  במה השירות שלכם הוא זוועתי, מכל בחינה.

  • חן לא תצליחי לתפוס אותם מאחר וחברת יו-פון התפרקה וחברת הסלולר פלאפון קנתה אותה, אז תפני ל-*166 ותתלונני שם.

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות