ידיעות אחרונות שירות לקוחות


ידיעות אחרונות שירות לקוחות
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
ידיעות אחרונות שירות לקוחות
1900-72-4795

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 7:00 - 13:00
שישי: 7:00 - 13:00

שם החברה: ידיעות אחרונות טלפון
עיתון ידיעות אחרונות הוא למעשה אחד מהעיתונים הראשונים שהודפסו בישראל בהיותם בבעלות פרטית מלאה. העיתון הוקם ויצא לאור לראשונה בשנת 1939 והחל משנות השבעים, הוא העיתון הנמכר ביותר בישראל והוא ממשיך גם כיום לשמור על מעמדו זה. החל משנת 2010 עיתון ידיעות אחרונות הוא איננו העיתון הנפוץ ביותר במדינה, אלא החינמון "ישראל היום". העיתון נוסד על ידי גרשום קומרוב ונרכש לאחר זמן קצר על ידי יהודה מוזס, כאשר גם כיום משפחת מוזס היא זאת שעומדת בראש עיתון ידיעות אחרונות. הפורמט של העיתון מאז ומעולם הותאם למעמד הפועלים וככזה הוא בנוי מטבלאות, שמכילות תמונות בצבע וכותרות גדולות. העיתון מותאם בגודלו ובסגנון עיצובו לקריאה בנסיעה, זאת משום שמעמד הפועלים אמור לקרוא אותו בדרך לעבודה. זאת גם הסיבה, כי עיתון סוף השבוע של ידיעות אחרונות מעוצב בפורמט גדול יותר, משום שסוף השבוע מיועד למנוחה ואינו כולל נסיעות לעבודה. הז'אנר של עיתון ידיעות אחרונות הוא תרבות העיתונות הפופולארית וסגנון הכתיבה שלו הוא קליל ופשוט והוא עוסק בנושאים שונים בינהם פוליטיקה, כלכלה, רכילות, בידור ועוד. הכתובת למשלוח מכתבים לעיתון ידיעות אחרונות, היא מנורת המאור 2, תל אביב (בית ידיעות אחרונות).

שירות לקוחות ידיעות אחרונות טלפון – מספר טלפון
מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות של ידיעות אחרונות הוא 1900-72-7471.
שעות הפעילות במוקד שירות הלקוחות של ידיעות אחרונות הן בימים ראשון עד שישי בין השעות 7:00 עד 13:00 ובערבי חג בין השעות 7:00 – 12:00. לרכישת מנוי ניתן להתקשר ישירות למוקד המכירות של ידיעות אחרונות בטלפון *3778. השירותים הניתנים על ידי מוקד שירות הלקוחות של ידיעות אחרונות הם מגוונים, לדוגמא שינוי פרטים במנוי, הזמנת מנוי, תלונות על בעיות אספקה, שעות אספקה באיזורים מסויימים ועוד.

שירות לקוחות ידיעות אחרונות טלפון – טיפ
טיפ ראשון – מוקד שירות הלקוחות של ידיעות אחרונות עובד בשעות הבוקר בלבד. לא פעם אנחנו זקוקים לו, אך נזכרים בשעה מאוחרת מידי. כיצד נוכל לקבל מענה גם בשעות שבהן המוקד לא זמין? לצורך כך קיים אתר האינטרנט של ידיעות אחרונות, אשר השיק לאחרונה ממשק נוח, המאפשר לנו לבצע פעולות מסוימות באמצעות האתר, כמו לדוגמא לקבל פירוט חשבוניות אחרונות, שינוי כתובת, שינוי פרטי התקשרות, תרומת עיתון ואפילו ביצוע עקוב אחרי זמני לחופשה או בחג, כאשר אנחנו באופן זמני משנים את כתובתנו.

טיפ שני – למוקד שירות הלקוחות ניתן לפנות בכל ימות השבוע עד השעה אחת בצהריים. מכיוון ששעות הבוקר הן השעות העמוסות ביותר במוקד, בהן מטפלים בעיקר בבעיות תפוצה והגעה של העיתון למנויים השונים, מומלץ במידת האפשר ליצור עימם קשר לקראת שעת סגירת המוקד, כלומר לאחר השעה 12:00 בצהריים.

יש לכם טיפים מועילים נוספים להתנהלות מול מוקד שירות הלקוחות של ידיעות אחרונות? נשמח אם תשתפו אותנו בתגובה לעמוד!

ידיעות אחרונות שירות לקוחות – שאלות נפוצות


כיצד ניתן לרכוש מנוי לעיתון ידיעות אחרונות?

ניתן לרכוש מנוי לעיתון ע''י פניה למספר הטלפון: 3778*, או באמצעות שליחת טופס מקוון דרך האתר.

אני מעוניין לקבל את כרטיס ההטבות של ידיעות אחרונות. כיצד ניתן לקבלו?

לקבלת כרטיס ההטבות, יש להכנס לדף הבית של ידיעות מנויים בקישור הזה- www.ynet-shops.co.il/Default.aspx?Page=94, ולהזין את הפרטים האישיים.

כיצד ניתן להצטרף לשירות חשבונית ידיעות אחרונות בדוא''ל?

להצטרפות לשירות, יש ללחוץ על כפתור ''הצטרפות לשירות חשבונית בדוא''ל'' בעמוד הבית של ידיעות אחרונות מנויים, ולהזין את כתובת הדוא''ל. אישור רישום לשירות ישלח באופן מידי לדוא''ל.

כיצד אוכל לפנות למוקד שירות הלקוחות של ידיעות אחרונות מנויים?

ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות באופנים הבאים:

 • במספרי הטלפון: 03-6933933 או 3773*, בימים א'-ה' בין השעות 7:00-13:00, בימי ו' בין השעות 7:00-13:00, ובימי חול המועד בין השעות 7:00-12:00.
 • במספר הפקס: 03-6933999
 • בשליחת פניה לכתובת המייל: [email protected]
 • בכתובת למשלוח מכתבים: מנורת המאור 2 תל אביב
 • בזמני קבלת הקהל: ימים א'-ה' בין השעות 8.00-15.00


אני עובר דירה בקרוב. האם עליי להודיע לידיעות אחרונות מנויים על המעבר, ואם כן כיצד?

מומלץ להודיע למוקד ידיעות מנויים על המעבר. ניתן לעשות זאת בקלות דרך הקישור הזה- www.ynet-shops.co.il/Default.aspx?Page=99&F=1 באתר (אין צורך לפנות למוקד השירות). יש להזין את פרטי הכתובת הישנים והחדשים ולהוסיף הנחיות לחלוקה.

אלו פעולות יכולים מנויי ידיעות אחרונות לבצע דרך אתר המנויים?

דרך אתר המנויים של ידיעות אחרונות ניתן להודיע על מעבר דירה או שינוי כתובת, לשנות את מספר הטלפון בלחיצת כפתור, להפעיל שירות עקוב אחריי במהלך החופשה/החג, להזמין בקלות חשבוניות משנים קודמות, לצפות בחשבוניות מהשנה הנוכחית, לפנות למחלקה לפניות הציבור של ידיעות מנויים, להצטרף לשירות במייל, להוריד טפסים שימושיים ולקבל מידע על הטבות למנויים.

אלו טפסים שימושיים ניתן להוריד באמצעות אתר ידיעות אחרונות מנויים?

באתר האינטרנט של ידיעות מנויים ניתן להוריד בקלות את הטפסים הבאים ע''י לחיצה על ''טפסים להורדה'':

 • טופס הצהרה – אי קבלת מתנה
 • טופס הצהרה – אי קבלת ספר החודש
 • טופס הצהרה – אבידה/גניבת מתנה
 • טופס הצהרה - בקשה לשינוי שם בחשבונית מס


מי זכאי לכרטיס המנויים של ידיעות אחרונות?

לכרטיס המנויים המקנה הטבות בלעדיות למנויי העיתון זכאים לקוחות מנויים במסלול השנתי (ומעלה) בלבד

האם כרטיס ההטבות של ידיעות אחרונות מכיל הטבות המתאימות לילדים או שמא רק למבוגרים?

הכרטיס מכיל הטבות המיועדות הן למבוגרים והן לילדים. מבוגרים יוכלו להנות מכניסות מוזלות למוזאונים, הצגות ומופעים, אתרי ספא ומרחצאות ומרכזי מבקרים, וילדים יוכלו לממש את ההטבות בפארקי מים, פארקי שעשועים או שטח.

כיצד אוכל לדעת מה חדש בכרטיס ההטבות של ידיעות אחרונות?

רשימת ההטבות המלאה למנויי ידיעות אחרונות תופיע מדי פעם בפעם באתר האינטרנט, ותתעדכן לעיתים קרובות בהטבות חדשות. בקרו באתר לעיתים קרובות על מנת שלא תפספסו. שימו לב שתוכלו להכנס בכל עת לאזור האישי באתר לעקוב אחר מספר ההטבות שמומשו על ידכם עד כה.


אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.1/10 (7 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 3 votes)
ידיעות אחרונות שירות לקוחות, 5.1 out of 10 based on 7 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

3 תגובות על ידיעות אחרונות שירות לקוחות

 • שלום.
  לאחרונה נעשו שינויים ב-מדור הספורט בעיתון,
  פשוט עלוב וללא תוכן עשיר!!!
  למשל אין מילה ורבע על הכדורגל האנגלי/ספרדי,
  אין טבלה של ליגת העל!!!
  קחו לדוגמא את ישראל היום!!!
  מתחרים לידיעות אחרונות ובצדק!!!

  תחזרו למתקונת הקודמת.

 • אכזבה קשה ביותר, שנים אני מנוייה עכשו נגמר המנוי מציעים לי לחדש בתור לקוחה מועדפת במחיר ובתנאים לא שפויים
  כ ל שיחת טלפון עם נציגים שלך המתגלים כלא מקצועים, לא רהוטים הם מציעים הצעות יותר ויותר יקרים ולגמרי לא שפויים
  מדוע אין שירות מקצועי ואמין עם מחיר סביר לא פלא שהעיון הגיע לשפל המדרגה

 • להלן תלונתי: אנו גרים במרכז הכרמל ומנויים על ידיעות משך עשרים ושבע שנים. במשך עשרים ושבע שנים הסדור עבד היטב עד שהוא הפסיק לעבד.
  מזה כמה חדשים אין העתון מגיע לכתבתנו אלא פעם או פעמים בשבוע. בשאר הימים עלינו להתקשר בטלפון אל מוקד המפיץ ולבקש שישלחו לנו את העתון, שלפעמים מגיע עד השעה שתים-עשרה בצהרים ולפעמים כלל לא.
  בכל הברורים הטלפוניים שעשיתי, נמסרה לי תשובה סטנדרטית: השליח ראה חזירי בר בחצר, פחד מהם, והשאיר את העתון בכניסה לחצר. מעולם לא מצאנו שום עתון ב"כניסה לחצר".

  אנו גרים בבית זה עשרים ושבע שנים ומעולם לא קרה כדבר הזה. קיץ וחרף ללא יוצא מן הכלל העתון הגיע. רק בחדשים האחרונים העתון אינו מגיע אלא פעם או פעמים בשבוע.

  היו הרבה וכוחים עם הטלפניות במוקד המפיץ, יש הרבה עגמת-נפש, היו הרבה טלפניות, חלק מהן ענו באדיבות, חלק צרחו עלי מלא גרונן (אין זו הגזמה, כן, הן צרחו) הבעיה לא נפתרה ולא נראה שהיא תפתר. מיד אסביר מדוע.

  הבקר (יום ד', ה – 24.5.2017) התעוררתי ברבע לחמש בבקר. עדין חשך בחוץ. זו השעה בה היה מגיע העתון בזמנים כתקונם. עמדתי על מרפסת הבית וצפיתי אל החצר ואל הרחוב. לא היה שום חזיר וגם לא אדם. בשעה חמש לא קרה כלום. לא עברה שום מכונית ברחוב! כלומר, השליח לא עבר כלל לידנו!
  בשעה שמונה טלפנה רעיתי למוקד ושמעה את התשובה הסטנדרטית: חזירים, העתון הושאר בחצר.

  כל זה הוא אבסורד! כספנו ממשיך לזרם לכיסו של המפיץ ואנו איננו מקבלים את העתון!
  היתכן?
  השערתי: המפיץ מעסיק קבלן משנה בתעריף מוזל וההוא מקזז את שכרו הנמוך מאתנו ועל חשבוננו, ובו בזמן סותם תלונות הלקוחות במוקד הטלפוני. שערוריה זו "נסגרת" בשקט.
  עתון ידיעות אחרונות הוא-הוא היוצא מפסיד, אבל למי אכפת?!
  איך אפשר לעקף תחמון זה?!

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות