וריפון שירות לקוחות


וריפון שירות לקוחות
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
וריפון שירות לקוחות
1900-72-4818

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 8:00 – 22:30
שישי: 8:30 – 14:00

שם החברה: וריפון שירות לקוחות
חברת וריפון הישראלית, היא חברת בת ומרכז פיתוח מקומי של חברת וריפון העולמית הממוקמת בקליפורניה ארצות הברית. החברה מתמחה במתן שירותי סליקה ובניית מערך תשלומים לחברות ועסקים קמעונאיים, המנהלים מערך של קופות רושמות ומסופי אשראי למיניהם. כל בעל עסק המוכר מוצרים מודע לחשיבות העליונה שיש לתפקוד הקופה הרושמת בעסק. ללא קופה עובדת לא ניתן כיום לבצע פעילות והדבר עלול לגרום להפסדים כספיים ניכרים כאשר מדובר במערך גדול של קופות רושמות. וריפון ישראל הקימה למטרה זו את אחד ממרכזי השירות והתמיכה הגדולים בארץ, והתמיכה שלה ניתנת כמעט סביב השעון, לכל רחבי הארץ. להבדיל מחברות אחרות, התמיכה של וריפון איננה מבוצעת דרך האתר שלה, למעט פתיחת קריאות שירות המקבלות עדיפות על פניות טלפוניות. התמיכה עצמה ניתנת באמצעות מענה אנושי בלבד, ונציג התמיכה של החברה יותאם ללקוח בהתאם לסוג התקלה הקיימת בעסק. מעבר לתמיכה הטלפונית, במקרים בהם היא לא עוזרת קיימת אפשרות לשלוח טכנאי שטח ישירות אל בית העסק, אשר ינסה לתקן את התקלה, או במקרה הצורך אף יחליף את המוצר הפגום במוצר תקין. חברת וריפון מודעת לבעייתיות הנגרמת לבעל העסק כתוצאה מהשבתת מערכת התשלום שלו ומתוך ראייה זו שמה לה למטרה לפתור כל בעיה בזמן הקצר ביותר וביעילות הגבוהה ביותר. בנוסף לתמיכה הניתנת על ידי החברה, מוצמד לכל בעל עסק סוכן אישי של החברה הזמין לשירותו בכל שעה ביממה ותפקידו לטפל במהירות המירבית בכל צרכיו של הלקוח מול מחלקות התמיכה והשירות של החברה.

להלן עוד פרטי תמיכה טכנית ושירות לקוחות של חברת וריפון.
כתובת החברה: העמל 11 פארק אפק ראש העין 48092.

וריפון שירות לקוחות – שאלות נפוצות


מהי הכתובת למשלוח מכתבים לחברת וריפון?

כתובת הדואר למשלוח מכתבים לחברה: העמל 11 פארק אפק ראש העין 48092.

כיצד ניתן ליצור קשר טלפוני עם חברת וריפון?

ניתן לפנות לחברת וריפון במספר הטלפון: 03-9029740 או במספר הפקס: 073-2069125.

כיצד ניתן ליצור קשר עם מחלקת שירות הלקוחות של חברת וריפון?

מחלקת שירות הלקוחות של החברה מספקת שירותי תמיכה טכנית לבעלי קופות ממוחשבות, עובדת מול קבלני משנה בתחום החומרה ומתמחה בפניות לקוחות בתחומי מחשוב שונים. מספר הטלפון לפניות למחלקה: 03-6131601 שלוחה מס' 1, שעות הפעילות: ימי א'-ה' החל מהשעה 08:00 ועד לשעה 22:30, כאשר בין 18:00 ל 22:30 התמיכה הינה תמיכת חירום בלבד. בימי ו' וערבי חג, המחלקה עובדת החל מהשעה 08:00 עד השעה 16:00.

האם ניתן להגיש פניה למחלקת שירות הלקוחות דרך האתר?

אכן כן. ניתן להכנס ללשונית ''צור קשר'' באתר וריפון ולשלוח פניה באתר. יש לדעת כי קריאות הנפתחות דרך האתר מקבלות תעדוף על פני קריאות טלפוניות.

מהו מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות של וריפון לקופות רושמות ומסופי סליקת אשראי?

מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות הינו 03-9029740 שלוחה מס' 1. שעות הפעילות: ימים א'-ה' בין השעות: 08:30-19:00, ובימי ו' בין השעות 08:30-13:00.

מהו שירות VeriSMS של וריפון?

שירות VeriSMS מאפשר ללקוחות בעלי מכשיר קופה רושמת של NURIT להתעדכן בהכנסות בית העסק מכל מקום. בתום יום המכירות או בלחיצה על פונקציה ה- Z, תשלח הודעת SMS לבעל העסק שתכלול: דיווח על המכירות, פירוט אמצעי התשלום, הודעת דוא''ל מפורטת ללקוח בנידון (אופציונלי) ועוד. לקבלת פרטים נוספים על השירות, יש לחייג למוקד שמספרו: 8292*.

האם קיים פתרון סליקת אשראי נייד לעסקים בוריפון?

אכן כן. וריפון מספקת כמה וכמה מסופי סליקת אשראי ניידים לנותני שירותים בשטח. מסופי הסליקה מאפשרים לבעל העסק לפרוש את פעילותו בכל אזור גאוגרפי, ללא תלות בספקי תקשורת או תשתיות קיימות. הפתרון הנ''ל מתאים ביותר למסעדות ובתי קפה (תשלום וסליקת אשראי בשולחן), שירותי שליחים, נהגי מוניות, דוכני מכירה וירידים ועוד.

כיצד אוכל לדעת איזה מפתרונות הסליקה של וריפון מתאים לעסק האישי שלי?

שוק אמצעי הסליקה מציע מגוון פתרונות לבעלי עסקים. בקישור הזה- http://www.verifone.co.il/articles/%D7%9E%D7%A1%D7%95%D7%A3_%D7%90%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%99, תוכלו לצפות בסקירה מרוכזת של כל אמצעי סליקת האשראי שמעמידה וריפון לרשותכם, ועבור מי הם מתאימים.

מה כולל שירות סליקת צ'קים של וריפון?

וריפון מציגה את שירות צ'ק פלוס, לסליקת צ'קים מהירה ומניעת צ'קים חוזרים. כך זה עובד:

 • בית העסק מצטרף לשירות צ'ק פלוס
 • הלקוח מבקש לשלם בצ'ק בעסקה הנוכחית
 • פרטי הצ'ק נסקרים בקופה ומועברים לאישור מיידי בזמן אמת
 • צ'ק פלוס מאשרת את העסק ובית העסק מקבל את ההבטחה לפירעון
 • אין סיכון לצ'קים חוזרים- כיוון שחברת ERN מעבירה את סכום פדיון הצ'ק לבית העסק.

להצטרפות לשירות, יש לשלוח פניה בדף ''צור קשר'' באתר וריפון, או להכנס לאתר חברת ERN, מפעילת השירות בכתובת: http://www.ern.co.il/.אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
וריפון שירות לקוחות, 9.0 out of 10 based on 4 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

4 תגובות על וריפון שירות לקוחות

 • ברצוני להסב את תשומת ליבם של אילו האחראיים לשירות לקוחות וזמינות הטלפון.שירות לקוחות-השירות גרוע ומעליב הזמנתי פעמיים נייר לקופה רושמת פעם בשיחה עם הנציג ופעם שלחתי פקס ב7.1.14 נכון להיום 14.1.14 לא הגיע דבר ונאלצתי שוב לצלצל -זמינות טלפונית 4.35 דקות x פעמיים !! זה הזמן שהמתנתי עד שענו לי. האם לדעתכם זה נכון וסביר??? בברכה -ברוריה

 • לא עונים לפניות המתנתי כ10 דקות ולאחריהם נותקתי. עברתי בין המחלקות ולא קיבלתי מענה. יחס גור יחס אעבור למתחרים מרדכי

 • ממש מעליבים לא עונים לפניות בטלפון מחכים זמן רב עד שמתייאשים וסוגרים בקיצור אין מענה טלפוני ואין שרות רק שצריכים מכשיר עונים מהר

 • ברצוני לשתף את האחראים בנושא השירות, לבני יש עסק ברמת-גן, לפני מספר שנים רכש דרככם את הקופה הרושמת, ישנם ימים בהם אני מגיעה לעסק על מנת לסייע לו שיוכל להתפנות לסידורים אחרים.
  ביום א' 27/9/15 ערב חג סוכות בסביבות השעה 11:00בבוקר נתקלתי בבעיה עם הקופה הרושמת לא ניתן היה להעביר כרטיסי אשראי ללקוחות, מיותר לציין שדבר כזה משבש את הליך העבודה,(רוב הלקוחות מבצעים רכישות כאלה ואחרות בכרטיס אשראי), התקשרתי לשירות הלקוחות שלכם ענה לי בחור בשם מנור, ברצוני לציין שמנור היה איתי על קו הטלפון לא מעט זמן וניסה בכל מאודו עם המון סבלנות לסייע לי אך הדבר לא ניתן, סוכם שהוא יזמין לי תכנאי אך לא בטוח שזה יקרה היום מכיוון שערב החג בפתח, בקשתי שישתדל לזמן תכנאי עוד לאותו יום מנור אמר לי שינסה אך לא מבטיח וכמו כן יעדכן אותי טלפונית .
  לאחר כ-10 דקות חזר אלי מנור והעלה על הקו בשיחת ועידה תכנאי ששמו מיקי בנימין שאף הוא לא יכול היה לעזור לי טלפונית מכיוון שהבין שהתקלה חמורה יותר,
  מיקי הבטיח שישתדל מאוד להגיע עוד באותו יום, וזאת מכיוון שלא היה בעת הזו בקרבת המקום ומה גם השעה הייתה בערך 12:00 בצהריים, להפתעתי הרבה מיקי הגיע בסביבות השעה 12:45 אציין ואומר בשבילי זה היה מעין המלך הגואל וכמובן מיידית איתר את הבעיה וסידר את התקלה שהייתה.
  ברצוני לומר תודה ענקית לשבח ולהלל מכל הלב את מנור , ואת התכנאי שהגיע למקום מיקי בנימין שנתנו שירות יוצא מן הכלל אדיבות, סבלנות וסובלנות , במציאות של היום קשה למצוא עובדים כאלה, יישר כוח ומי ייתן וירבו עובדים כאלה.
  אשמח מאוד לקבל תגובה, וכמו כן תדאגו להעביר העתק מכתבי זה למנור ולמיקי בנימין.
  תודה מראש ומועדים לשמחה.
  רונית

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות