הוט מובייל שירות לקוחות


הוט מובייל שירות לקוחות
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
הוט מובייל שירות לקוחות
1900-72-4730

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 6:00 – 19:00

הוט מובייל | HOT Mobile שירות לקוחות

Hot Mobile מספקת שירותי סלולר למגזר הפרטי וגם למגזר העסקי. חברת "מירס" הצטרפה בשנת 2011 לחברת HOT Mobile, זאת אומרת שאם אתם מחפשים תמיכה טכנית ושירות לקוחות של חברת מירס ("מירס שירות לקוחות") כעת תצטרכו לתקשר עם חברת הוט מובייל. החברה מעניקה ללקוחותיה שירות בישראל ובחו"ל ובנוסף מספקת מגוון של מכשירים ושירותי תוכן. ניתן לפנות לחברה באמצעות הטלפון, אתר האינטרנט או דף הפייסבוק וגם באופן פרונטלי לאחד מעשרות מוקדי השירות שמצויים בפריסה ארצית. מוקדי השירות הגולים נמצאים בערים הגדולות תל אביב, ירושלים חיפה ובאר שבע. כתובת אתר אינטרנט היא https://www.hotmobile.co.il. ובו ניתן לקבל מידע כללי על חבילות, מבצעים ומוצרים או לפנות ישירות לנציגי החברה דרך אתר האינטרנט. כתובת עמוד הפייסבוק היא www.facebook.com/hotmobile וניתן לבצע גם באמצעותו פנייה מקוונת לנציגי החברה. ניתן לפנות בכתב אל ניתן לממונה על פניות הציבור שאמון על בירור תלונותיהם של לקוחות החברה לכתובת בית ספרד, יורו פארק, א.ת פארק יקום. מיקוד 6097200 או בפקס: 053-5500300, 077-3335000. רכישת מנוי חדש יכולה להתבצע באמצעות הטלפון, אתר האינטרנט או בעזרת מרכזי השירות.

שירות לקוחות הוט מובייל – ערוצי שירות

הוט מובייל היא חברה מובילה בישראל בנושא תקשורת סלולרית. החברה הוקמה בשנת 1994 ומעניקה שירותי תקשורת סלולרית בעיקר למגזר העסקי. בשנת 2011 הצטרפה מירס לקבוצת Hot וכיום היא משמשת כמפעילה של שירותי HOT Mobile, הלא היא רשת הסלולר החדשה של חברת הוט. מירס מספקת שירותי סלולר באמצעות חברת הוט. היא מעניקה שירותי ווקי טוקי ומגוון של פתרונות חדשניים שניתנים בהתאמה אישית לעסקים, חברות גדולות וגם לחברות קטנות. שירותי משרד מהטלפון, שירותי ניהול מהשטח, שירותי ניווט, שירותי בקרה ושליטה מרחוק ושירותי תוכן ומידע הם רק חלק מהשירותים שמציעה החברה ובין לקוחותיה נמנים כוחות הביטחון, תעשיות צבאיות, המשטרה, מכבי אש ועוד חברות גדולות וחשובות שנהנות משירותי החברה. כתובת אתר האינטרנט היא https://www.hotmobile.co.ilובו ניתן לקבל מידע כללי לגבי חבילות, שירותי תוכן ועוד מידע נוסף.

שירות לקוחות הוט מובייל – מספר טלפון

הוט מובייל מפעילה לטובת לקוחותיה מוקד מכירה טלפוני שמספרו *6053. המוקד פעיל בימים א-ה בין השעות 08:00 עד 22:00 ובימי שישי בין השעות 08:30 עד 13:00. במרכז המידע ושירות הלקוחות ניתן לדווח על אבדן או גניבה, לקבל מידע פיננסי כמו למשל בירור מצב חשבון עדכני ותשלום חובות, לטפל בתקלות מכשירים ובתקלות חיבור לשירותים. מספר הטלפון הוא 1900-72-4730 מכל מכשיר Mobile. המוקד פעיל בימים א-ה בין השעות 06:00 עד 19:00 ובימי שישי בין השעות 07:00 עד 13:00. בנושאי אבדן וגניבה בלבד ניתן לקבל מענה 24 שעות ביממה. מוקד חו"ל מעניק שירות לנוסעים לחו"ל 24 שעות ביממה בטלפון *444 מכל מכשיר HOT mobile.

שירות לקוחות הוט מובייל | HOT Mobile – טיפ

לטובת קבלת שירות מהיר ויעיל אנא הכינו מראש את כל אמצעי הזיהוי הרלוונטיים, לרבות כתובת המגורים, ארבע הספרות האחרונות של אמצעי התשלום ומספר תעודת הזהות של בעל המנוי. מומלץ להשתמש בכל השירותים המקוונים שמוצעים באתר כדי להימנע מהמתנה ממושכת בטלפון ובנוסף, לפני הפניה וודאו שאתם פונים למחלקה הנכונה שתוכל לטפל בפנייתכם כך שלא תבזבזו זמן המתנה יקר לחינם. במקרה שהחלטתם לגשת לאחד ממוקדי השירות וודאו שעות פעילות המוקד ומומלץ גם לוודא מהי מידת העומס במוקד על ידי טלפון מקדים.

הוט מובייל שירות לקוחות – שאלות נפוצות


כיצד ניתן לאתר את מרכז שירות הוט מובייל הקרוב לביתי?

לקוחות המעוניינים לאתר מרכז שירות ומכירה קרוב לביתם, יכולים להיכנס לאתר האינטרנט של הוט מובייל, בכתובת: www.hotmobile.co.il, להקליק על ''מרכזי שירות ומכירה'', ולאחר מכן לחפש את מרכז השירות המבוקש לפי סוג השירות או לפי עיר.

אני מעוניין לשלם חוב להוט מובייל. כיצד ניתן לעשות זאת דרך האתר?

ניתן להיכנס לאתר האינטרנט, ולהקליק על רובריקת ''My hot mobile''.

מהו מספר הטלפון של מרכז המידע ושירות הלקוחות של הוט מובייל?

ניתן ליצור קשר עם המוקד המרכזי של הוט מובייל 053* שיחת חינם מכל מכשיר, 053-5003000 - שיחת חינם, או ב1-800-800-053 - שיחת חינם.

מהן שעות הפעילות של מרכז המידע ושירות הלקוחות של הוט מובייל?

שעות פעילות המוקד בימים א'-ה': בין השעות 06:00-19:00, ימי שישי: 07:00-13:00
* מענה בנושאי אובדן וגניבה בלבד ניתן 24 שעות ביממה.

כיצד ניתן לקבל מענה לשאלות בנושא חבילות חו''ל של הוט מובייל?

לשאלות אלו ושכמותן, ניתן לפנות למוקד שירות חו''ל, במספר הטלפון 444* שיחת חינם מכל מכשירי HOT mobile, או 972-53-5353444+ - שיחת חינם.

מהו מספר הטלפון של מוקד המכירה של הוט מובייל?

מספר הטלפון של מוקד המכירה של הוט מובייל הינו 6053*, שעות הפעילות במוקד: ימים א'-ה': בין השעות 08:00-22:00, ובימי שישי: 08:30-13:00.

כיצד יכול לקוח רשום של הוט מובייל להפעיל כרטיס סים חדש?

ניתן להפעיל את כרטיס הסים בקלות דרך האתר, לחיצה על ''שירות ותמיכה'' ואז ''הפעלת כרטיס סים'' ולאחר מכן להזין את הקוד האישי כפי שהוא מופיע במכתב שקיבלתם ואת תעודת הזהות.

כיצד ניתן לשנות תוכנית קיימת בהוט מובייל?

ניתן לשנות תוכנית קיימת בקלות דרך האתר: '' שירות ותמיכה'' ואז ''שינוי תוכנית ללקוחות קיימים'', ולאחר מכן להזין את הפרטים האישיים. יש לקחת בחשבון שבגין שינוי תכנית באתר תחול עלות מוזלת חד פעמית לכל מנוי בו בוצע שינוי, בסך של 49 ₪ כולל מע''מ במקום 69 ₪ כולל מע''מ.

יש לי שאלות רבות בנושאי תמיכה ותפעול מכשירי בהוט מובייל. כיצד אוכל לקבל תשובות?

ניתן ליצור קשר עם מוקד המידע ושירות הלקוחות (הטלפונים מופיעים לעיל) או לחילופין להקליק באתר על ''תמיכה ותפעול מכשירים'', ולקבל תשובות למגוון שאלות נפוצות.

מהי כתובת הדוא''ל של הוט מובייל לשליחת טפסים?

כתובת הדוא''ל של הוט מובייל הינה: [email protected]

מהו מספר הפקס לפניות ושאלות להוט מובייל?

מספר הפקס הרשמי של הוט מובייל הינו: 053-5500300.

כיצד ניתן לתאם התקנה של אחד ממכשירי הוט מובייל?

ניתן להגיע לאחד ממרכזי ההתקנות הפרוסים בכל רחבי הארץ (הרשימה המלאה מופיעה באתר, תחת רובריקת ''התקנות'') או ליצור קשר במספר הטלפון: 1599-570-580.

מהן שעות הפעילות במרכזי ההתקנות של הוט מובייל?

שעות הפעילות במרכזי ההתקנות של הוט מובייל הן בימים א' - ה' 08:00-17:00, ובימי חול המועד בין השעות 14:00 - 08:00.

הוט מובייל | HOT Mobile שירות לקוחות – עם מעט הומור 🙂

 


אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.5/10 (10 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 5 votes)
הוט מובייל שירות לקוחות, 7.5 out of 10 based on 10 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

6 תגובות על הוט מובייל שירות לקוחות

  • הזמנתי כרטיס סים לפני שבועיים, טרם הגיע ולמחלקת הזמנות שלכם כשהתקשרתי היום אין מושג איפה הכרטיס סים

  • השירות מזעזע

  • בתור מנהל של חברה שמתעסקת עם מירסים אני מזועזע מהשירות הגרוע של החברה..גם בתיקונים וגם בשירות אפילו הקטן ביותר

  • בקשתי מנציג הוט מובייל שינוי חבילה לזולה יותר והוא הכניס לי טלפון שאני צריך עכשיו לשלם 3 שנים. הוא פתח את האריזה ומרגע זה לא היה אפשרות לחזור אחורה. את המכשיר הפתוח לא ניתן להחזיר כך אמר גם המנהל שלו הוא גם אמר לי שזה החבילה היחידה שיש לו להציעה לי אני ממש התחננתי אליהם שאין לי מה לעשות עם הטלפון הזה אבל זה לא עזר. אמרתי למנהל שלא אני זה שפתחתי את האריזה אלה הנציג. וגם לא נאמר לי על ידי הנציג שהטלפון ישולם על ידי במשך 3 שנים גם אם אני יעזוב את הוט. הנציג צעק עלי שאני שקרן מול כל האנשים שהיו באולם. אני מרגיש פגיעה ממש חזקה מהחברה הזאת שמעסיקה כאלה עובדים.

  • הוט מובייל שירות על הפנים רמאים גובים כסף לאורך חודשים בזמן שאני לא לקוח שלהם. לא קיים שרות לקוחות קיימים נוכלים ברקע לאורך כול ההתקשרות איתם

  • התקשרתי להוט מובייל ותוך דקות ספורות השיבו לטלפון קיבלתי האינפורמציה שביקשתי המוקדנית היתה אדיבה ונעימה בשיחה ועל כך אני מודה
    תודה לצוות הוט מובייל

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות