דורגז טלפון שירות לקוחות


דורגז טלפון שירות לקוחות
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
דורגז טלפון שירות לקוחות
1900-72-4803

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 8:30 - 15:00

שם החברה: דורגז טלפון שירות לקוחות
דורגז החדשה מקבוצת דור אלון מתמחה במתן פתרונות גז מערכתיים לצד ייעוץ הנדסי. פתרונות אלו כוללים בנוסף תכנון והקמה של מערכות גפ"מ הן עבור המגזר הפרטי ביתי והן עבור המגזר התעשייתי מסחרי. דורגז החלה את פעילותה בשנת 1988, וכעבור עשר שנים בקירוב נרכשה על ידי קבוצת דור אלון. כיום דורגז החדשה הינה חברה מובילה ודומיננטית בענף האנרגיה בישראל, היא מהווה את ספקית הגז המרכזית עבור השוק התעשייתי והמוסדי, ומעניקה שירות נאמן לפלח רחב בציבור הישראלי המונה למעלה ממאה אלף לקוחות מהמגזר הפרטי.
דורגז החדשה מפעילה עשרות סניפים בפריסה ארצית על מנת להבטיח לקהל לקוחותיה לקבל מענה מהיר יעיל ובטוח בזמן אמת. החברה מבססת את שיטת העבודה שלה על ניתוח יסודי של צורכי הלקוח, בחינת האלטרנטיבות האפשרויות עבורו, וגיבוש פיתרון אידיאלי לכל לקוח דרך ניסיון מתמיד לשפר את איכות המוצר לאורך תקופת ההתקשרות. דורגז החדשה משלבת בצורה מנצחת מגוון פרמטרים שהעניקו לה את המוניטין בו היא מתגאה כיום ובכללם אנשי מקצוע, טכנולוגיות מתקדמות, סטנדרטים מחמירים בנושאי בטיחות ועוד..

דורגז שירות לקוחות – ערוצי שירות
דורגז כאמור מפעילה סניפים רבים ברחבי הארץ כולה, במסגרתם ניתן לקבל שירות אמין ומקצועי. סניפים אלו נמצאים באזור המרכז והדרום, בירושלים, ובגליל שבצפון. ניתן ליצור קשר עם מנהלי הסניפים בכל אחד מהאזורים האמורים על ידי התקשרות טלפונית. דורגז בנוסף מפעילה מוקד חירום ומוקד נוסף עבור דיווחים בדבר ליקויים ופגמים במוצרים או בשירותים. מעבר לכך ניתן למלא טופס באתר באשר לנושא הפנייה ונציגי החברה ישיבו בהקדם.

דורגז שירות לקוחות – טיפ
מומלץ לפנות לנציגי החברה דרך מילוי הטופס באתר האינטרנט ושליחתו, כך תוכלו לחסוך מעצמכם זמני המתנה ממושכים ולהיות בטוחים שנציג מטעם החברה יחזור אליכם בהקדם האפשרי. כתובת אתר האינטרנט של דורגז החדשה הינה: http://www.dorgas.co.il/

דורגז שירות לקוחות – שאלות נפוצות


כיצד ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות הטלפוני של חברת דורגז?

לפניות למוקד שירות הלקוחות הטלפוני של החברה יש לבחור אחת מן האפשרויות הבאות:

 • טלפון חרום לפניות בנושאי דליפות גז או תקלות: 03-9533533
 • לפניה בדבר ליקוי במוצר/שירות בלבד יש להתקשר חינם לטלפון שמספרו: 1-800-35-11-22 בימים א' - ה' בין השעות 08:30-15:00.


כיצד ניתן לשלם את חשבוניות דורגז?

לתשלום חשבוניות דורגז יש להכנס לאתר mybills.co.il או ליצור קשר עם מוקד התשלומים הטלפוני במספר הטלפון: 1212392000.

כיצד אוכל לקבל פרטים על סניף דורגז הקרוב לאזור מגוריי?

לקבלת פרטים על סניף דורגז הממוקם בקרבה למקום מגוריכם, יש להכנס ללשונית ''צור קשר'' באתר דורגז ולבחור על גבי המפה את האזור המבוקש.

כיצד ניתן ליצור קשר עם סניף דורגז מרכז- דרום?

ניתן לפנות לסניף דורגז באמצעות פרטי הקשר הבאים:

 • טלפון : 03-5612345
 • פקס: 09-7931534
 • שליחת דוא''ל למנהל הסניף אורן מלכה: [email protected]


כיצד ניתן ליצור קשר עם סניף דורגז בירושלים?

ניתן לפנות לסניף דורגז באמצעות פרטי הקשר הבאים:

 • טלפון: 02-6243989
 • פקס: 02-6243986


כיצד ניתן ליצור קשר עם סניף דורגז בצפון ובגליל?

ניתן לפנות לסניף דורגז באמצעות פרטי הקשר הבאים:

 • טלפון: 04-9922908
 • טלפון נייד: 054-6259379 ( ערן בן יעקב ממלא מקום )
 • פקס: 04-9000959
 • פניה בדוא''ל ללימור סיני: [email protected]


כיצד אוכל לקבל הנחיות לשימוש בטוח במערכת הגז שרכשתי מדורגז?

רשימת הנחיות לבטיחות מערכת הגז הביתית מופיעה בקישור הזה- http://www.dorgas.co.il/%D7%92%D7%96_%D7%A2%D7%9C_%D7%91%D7%98%D7%95%D7%97/%D7%94%D7%A0%D7%97%D7%99%D7%95%D7%AA_%D7%9C%D7%A9%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%A9_%D7%91%D7%98%D7%95%D7%97 באתר האינטרנט של דורגז.

מה עליי לעשות בעת חשד לדליפת גז מאחד ממכשירי דורגז?

בעת חשד לדליפת גז, יש לנתק את ברזי הכיריים, ברזי מכלי הגז ולסגור את מונה הגז הדירתי. לאחר מכן יש לפנות את דיירי הבית ולאוורר אותו באמצעות פתיחת חלונות ודלתות. ש להזמין טכנאי באופן מיידי מסניף ''דורגז החדשה'' באזור מגורך, או במוקד חירום הפועל 24 שעות ביממה בטלפון - 03-9-533-533.

מהו מחמם המים הדיגיטלי של דורגז, ומהם יתרונותיו?

מחמם המים הדיגיטלי של חברת דורגז הוא מחמם מים ביתי הפועל באמצעות גז. המכשיר מופעל באופן אוטומטי, מיד עם פתיחת זרם המים ומפסיק עם סגירת הברז. המכשיר הינו חסכוני ביותר, היות והוא מאפשר לחמם את כמות המים הנצרכת בלבד, ללא צורך בחימום דוד מים שלם. המים החמים קולחים מן הברז בשפע וללא כל הגבלה, תוך חסכון משמעותי בזמן ובכסף חימום המים.

למי מתאימה אספקת גז של דורגז בגלילים?

אספקת גז בגלילים משמשת בעיקר לבתים ולעסקים במבנים צמודי קרקע. ניתן לבחור בין שני סוגי מכלים: מכלי גז 12 ק''ג המאופיינים ברמת צריכה נמוכה, ומכלי גז בעלי הספק גבוה יותר של 48 ק''ג ללקוחות בייתים ועסקיים.

כיצד ניתן להזמין מיכלי גז מחברת דורגז?

הזמנת המכלים מתבצעת על ידי הלקוח באמצעות טלפון מול סניף החברה המקומי (הרשימה המפורטת מופיעה בעמוד סניפי דורגז באתר), והמכל מסופק ללקוח במהלך סבב חלוקה שבועי.


אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.4/10 (5 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -1 (from 3 votes)
דורגז טלפון שירות לקוחות, 7.4 out of 10 based on 5 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות