דואר ישראל טלפון


דואר ישראל טלפון
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
דואר ישראל טלפון
1900-72-4740

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 7:00 – 22:00
שישי: 7:00 – 14:00

דואר ישראל טלפון

דואר ישראל מחזיק במגוון שירותים ומוצרים עבור הצרכן. בין השירותים השונים ניתן למצוא שירותי העברת דואר בארץ ובחו"ל, הנפקת חותמות, רכישת מוצרים שונים, (כגון כרטיסי חיוג בין לאומיים, סמארטפונים, תווי קניה ועוד), העברת מסרים בצורת מברקים ופקסים, שירות בלדרות מאובטח, שירותי בנק הדואר וכמובן שגם שירותי מקוונים בסניפי הדואר שכוללים העברת כספים, קבלת תשלומים, העברת בעלות רכב וכדומה. פרטים בנושא, ומעבר על האופציות השונות ניתן למצוא באתר הראשי בכתובת http://www.israelpost.co.il.

אפליקציה של דואר ישראל

דואר ישראל גאה להציג אפליקציה חינמית שמאפשרת לקבל את כל השירותים הנחוצים במרחק נגיעה. האפליקציה כוללת יישומים שקשורים למעקב אחר משלוחים, מחשבון חבילות, (חישוב עלות משלוח לפיי כמות ומשקל), איתור מיקוד לפי עיר וכתובת, איתור סניף קרוב, תא דואר מאובטח למשתמשי iPOST והתעדכנות און ליין בשערי המרת מט"ח.

דואר ישראל – דרכי התקשרות

דואר ישראל מספק מודיעין דואר המאפשר לעקוב אחר דואר רשום, איתור סניפי דואר, ואיתור מיקוד שחסר. על מנת לעשות כן ניתן לבחור בהליך מקוון וניתן לחייג למוקד טלפוני: 1900-72-4740 בימים א' עד ה':07:00 – 22:00 ובימי ו' וערבי חג: 07:00 – 14:00. על מנת לחבור לשירות המתקדם – iPost (תא דואר אלקטרוני אישי ומאובטח שמאפשר ליהנות ממגוון שרותי הדיוור היעילים של דואר ישראל), כל שצריך לעשות הוא להיכנס לכתובת www.ipost.co.il, להכניס פרטים אישיים כגון שם משתמש, ת"ז, ולבחור סיסמה ולהתחבר תוך מספר שניות. גם אל השירות EMS (דואר בין לאומי מהיר), ניתן להתחבר באותו האופן ע"י חיבור און לין ומסירת פרטים אישיים. בנוסף ניתן לפנות בכול שעות היממה אל כתובת המייל [email protected] על מנת לקבל תמיכה של שירות הלקוחות דרך המייל.

דואר ישראל – שאלות נפוצות

כחלק משירות הלקוחות, דואר ישראל חוסך לכם זמן ומציג באתר, (http://www.israelpost.co.il) שאלות נפוצות עם תשובות צמודות. באופן שכזה נחסך הצורך להתקשר ולחכות למענה אנושי וע"י רפרוף פשוט ניתן למצוא תשובות ענייניות. כך למשל ניתן לקבל תשובה לשאלה איך ואיפה ניתן לשלוח EMS בישראל, מה לעשות במקרה והמשלוח מתעכב, האם ניתן לייבא פרטים מסוימים ארצה, מהם המידות והמשקלים המרביים, מה זה ניהול משלוחים מתקדם וכדומה.

טיפ למתקשרים לדואר ישראל

לא פעם לאנשים יש משלוח גדול, או שברצונם להשתמש בשירותי הדואר לטובת שליחת מוצרי העסק שלהם. על מנת לחסוך בהוצאות מומלץ להיכנס אל הקטגוריה שמציגה את מגון אופציות השליחה השונות ואת המחירים. באופן שכזה נמנעים מלהרים טלפון אל שירות הדואר, (*171), וניתן לראות את הנתונים השונים מול העיניים.

דואר ישראל שירות לקוחות – שאלות נפוצות


מהו מספר הטלפון של המוקד הטלפוני הארצי של דואר ישראל?

מספר הטלפון של המוקד הארצי הינו 171. שעות הפעילות של המוקד: בימים א' - ה' בין השעות 07:00 - 19:00, ובימי ו' וערבי חג 07:00 - 12:00.

כיצד ניתן להפעיל את שירות ה- SMS בדבר קבלת דואר רשום מדואר ישראל?

במידה ואתם רוכשים באופן קבוע מאתרי קניות, תוכלו לקבל הודעת SMS בעת הגעת החבילה שלכם. יש לציין את מספר הטלפון הנייד שלכם בעת ביצוע ההזמנה, ובעת הגעת המשלוח לקבל SMS הכולל את הפרטים המלאים על המוצר.

כיצד ניתן להזמין תור מראש לסניפי דואר ישראל?

להזמנת תור לדואר בקלות יש להכנס לקישור הזה- https://myvisit.com/#!/home/provider/11, ולעקוב אחר ההוראות. לאחר ההגעה לסניף דואר ישראל, יש להקיש על הכפתור ''יש לי תור מוזמן''

מהו שירות דואר 24 של דואר ישראל, וכיצד משתמשים בו?

שירות דואר 24 מאפשר למכתב או לחבילת הדואר להגיע ליעדם במהירות תוך 24 שעות. במרבית סניפי דואר ישראל יש עמדת משלוח ייעודית, המאפשרת לשלוח את המכתבים באופן זה. להפעלת השירות יש לרכוש את מעטפת השירות או להשתמש במעטפה שלכם ולשלשל את המכתב לתיבה המתאימה.

כיצד ניתן לפנות ליחידה לפניות הציבור של דואר ישראל?

לפניות ליחידה לפניות הציבור יש ליצור קשר במספר הטלפון 1-599-500-171, או מספר הפקס 076-8870010, או לברר את הכתובת למשלוח מכתבים בקישור הזה- http://www.israelpost.co.il/postquestion.nsf/ContactUs?OpenForm.

כיצד ניתן לשוחח בצ'אט עם נציג שירות של דואר ישראל?

יש להכנס לעמוד ''צור קשר באתר'' וללחוץ על ''שירות בצ'ט עם נציג''. שעות פעילות השירות: בימים א'-ה' בין השעות 08:00-17:00.

מהו שירות ''רשום ברשת'' של דואר ישראל?

שירות ייחודי זה מאפשר לשלוח דואר חשוב ישירות מהמחשב בלי לצאת מן הבית, מכל מקום בעולם. להפעלת השירות יש להכנס לאזור האישי באתר דואר ישראל, לכתוב את פרטי הנמען ולהוסיף את המכתב.

כיצד ניתן לבצע מעקב משלוחים באתר דואר ישראל?

לביצוע מעקב אחר המשלוח, יש להכנס לקישור הזה- http://www.israelpost.co.il/itemtrace.nsf/mainsearch?openform, ולהקיש את מספר הפריט.

באלו יחידות של דואר ישראל ניתן השירות ''הדואר בא אליי''?

שירות ''הדואר בא אליי'', מאפשר לכם לקבל את החבילה שהזמנתם בקלות ובנוחות לפתח הבית. הרשימה המלאה של היחידות בהן ניתן השירות מופיעה בקישור הזה- https://www.israelpost.co.il/content.nsf/2C68FD428687045CC2257F77003D4873/$file/hadoar_ba_ellay_hadas_150316.pdf.

אלו פעולות ניתן לבצע באפליקציית דואר ישראל?

ניתן לבצע מגוון פעולות שימושיות באפליקציה:

 • הזמנת תור לסניף
 • איתור יחידת הדואר הקרובה לביתכם
 • איתור מיקוד
 • שערי מט''ח
 • מעקב אחר משלוח
 • חישוב מחיר משלוח


מהו שירות ''שליחות 10'' של דואר ישראל?

שירות שליחות 10 מאפשר שליחת חבילות ודברי דואר מעסק לעסק ללא דמי מנוי. להפעלת השירות, יש לרכוש מארז של 10 קופונים, ולחייג למוקד השירות 171. כל אחד מהקופונים מיועד לשליחות אחת.

עברתי דירה. כיצד ניתן להעביר את הדואר בדואר ישראל מהכתובת הישנה שלי לכתובת החדשה?

התהליך מתבצע בכמה שלבים פשוטים:

 1. יש לגשת לסניף הדואר הקרוב ולהציג ת.ז.
 2. למלא בסניף את טופס ההצטרפות לשירות
 3. תתקבל הודעת SMS שתאפשר כניסה למערכת ''עוברים דירה''
 4. להזין את כתובת השירות באתר האינטרנט.אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.6/10 (22 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -3 (from 3 votes)
דואר ישראל טלפון, 6.6 out of 10 based on 22 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

17 תגובות על דואר ישראל טלפון

 • כאשר מנסים להגיע למענה אנושי (נציג שירות), אז אחרי המתנה של יותר מ20 דקות עם מוזיקה והמשפט הציני ביותר שחוזר על עצמו כל הזמן "תודה שהתקשרתם לדואר ישראל מיד נתפנה ונשמח לעזור" הם פשוט מנתקים.
  הדבר חוזר על עצמו בכל פעם שמנסים להגיע למענה אנושי במודיעין דואר ישראל.
  כל הכבוד על השירות!

  • כל כך נכון !! פשוט חבל על הזמן , ניסיתי מס' פעמים במשך יומיים והתוצאה כפי שמתואר בתגובתו של קודמי. אין שום דרך להגיע למענה אנושי בדואר ישראל !!

  • שלום רב…
   זה פשוט לא יאמן, כל החברים שהגיבו כאן לפניי היו מאוד עדינים ורגישים לשירות הלקוחות של דואר ישראל, לי לקח יותר מחצי שעה להאזין למוסיקת המעליות עד הניתוק.
   שירות לקוחות לא בדיוק קיים בחברה הזו, אלא רק לקוחות.
   מצער שאתם לא מוצאים לנכון לתת דגש (אפילו מזערי) לנושא הזה, אשר היה מצמצם את נוכחות האזרחים בסניפי הדואר, ומרבית האי בהירויות היו מקבלים את פתרונם עוד לפני ההגעה לסניף.

 • זה בדיוק מה שקורה לי עכשיו. התקשרתי בפעם המי יודע כמה, המתנתי על הקו, נותקתי וחוזר חלילה

 • שלום שלחתי חבילה בשירותי חבילות לבת שלי החיילת כבר שלושה שבועות והחבילה לא הגיעה
  איזה שירות זה???

 • קרה גם לי כמה פעמים. הם לא עונים בכלל. ובדיוק אחרי 20 דקות המתנה זה מתנתק מעצמו. נורא ואיום. שולחים חבילה ואז אי אפשר להבין מה קורה איתה ולמה היא לא הגיעה. אף אחד לא עונה. וכשהלכתי במיוחד לסניף, שם אמרו לי שהם לא יודעים ורק במענה הטלפוני ידעו להסביר לי. מדהים לא? פשוט מגוחך.

 • השירות שלכם חרא חרא מיבשים אנשים על הקו סתם 45 דקות על השעון אתם חוצפנים הלוואי שיקצצו לכם חצי מהמשכורת אתם בושה לאנושות ……. רק להפריט אותכם בני אלף

 • שלחתי חבילה מחו"ל ב30.12.2014, חשובה מאד מאד.. שלחתי אותה בדואר אקספרס, שילמתי 61 דולר בשביל השירות הזה, אבל אני אומרת עזבו ת,כסף ועזבו שמובטח לי 5 ימי עסקים והחבילה מגיעה ליעד ודורשת חתימה לשחרור, היום ה15 לינואר והחבילה עדיין לא הגיעה, מה שכן היא עזבה ממזמן את קנדה ולא נמצאת במדינה.. היא בארץ, ואף אחד לא מוכן לעזור.. דיברתי עם המכס, עם רשות הדואר בנתב"ג עם מי לא.. עם כולם.. וכל אחד מפיל את זה אחד על השני.
  להתעורר! אנשים פוקדים בידייכם תרופו, מסמכים מכתבים חשובים כלכך… אני כבר לר יודעת מה לעשות.. פשוט נאשת..וכבר חוששת שהחבילה לעולם לא תגיע…

 • להלן טלפון ישיר לבירורים 036303383

 • הדואר לא מגיע אלינו כבר 10.5.2015 והדואר לא מגיע זה לגבי כול מיני מסמכים חשובים
  ובין היתר ביטלו לנו את התיבות דואר ואין לאן להפנות את הדואר צריך ללכת למרחק של
  כמה מטרים טובים בכדי להגיע לדואר בין היתר הרבה מכתבים זרוקים ברחבה ואיש לא טורח
  לקחת אותם ולברר לאן הם שייכים.

 • החבילות מחו"ל ב"דואר מהיר" הולכות כנראה ברגל אם בכלל. וכאשר כבר מופיע רישום שהחבילה בארץ אין כל אפשרות לברר היכן נתקעה. מה קורה כאן? מי הכלל אחראי לרשות הדואר? האם לא קיים כל פיקוח, אכיפה ,ביקורת מדינה?החברה פשוט אינה מתפקדת.

 • יש לכם שירות פח !!
  לא עונים ומנתקים !!!!

  חצי שעה בקו זה לא יאומןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

 • לפרק את חברת הדואר לאלתר. אוסף של אוכלי חינם.

 • הנשמה כבר יצאה לי!
  אני 6 חודשים בארץ ובאמת שכבר נגמר לי מכל המשרדים פה
  לא קולטים מה זה שירות! להפריט את כל המשרדים ושהעובדים שם יצאו להפגין ולבכות!
  שבועיים להמתין לדאר מהיר? לא עונים בשום מקום ולבסוף כשעונים לועסים לי בטלפון מפנים אותי למספר אחר וגם שם 40 דקות המתנה עד שניתקו.
  לעזזל מה קורה כאן? למה לחיות ככה?
  פשוט בדיחה עלובה!!!!

  משרד הפנים , ביטוח לאומי משרד קליטה משרד התחבורה מכס מכון תקנים ועכשיו גם רשות הדאר?
  תגידו יש דבר בארץ הזו שמתפקד כמו שצריך?

  התחלתי להבין למה אפילו במשרדים האלו שאלו אותי למה לעזאזל חזרתם?

  שיהיה לכם יום טוב כי שלי כבר נהרס

 • הלך לאיבוד דואר רשום שהיה צריך להגיע אליי .ובמוקד שרות אין מענה.
  זלזול

 • כיצד אפשר לעקוב אחרי חבילה לאחר שעזבה את ישראל ושנשלחה לאירלנד עם EMS

 • שבועיים ברצף מתקשרת ומשאריה מס טלפון , לא עונים בכלל ולא חוזרים אפילו להתקשר שירות על הפנים חבל רק על השיחות וזמני ההמתנה .

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות