בנק יהב טלפון שירות לקוחות


בנק יהב טלפון שירות לקוחות
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
בנק יהב טלפון שירות לקוחות
1900-72-4762

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 8:00-20:00
שישי: 8:00-12:30

שם החברה: בנק יהב טלפון שירות לקוחות
בנק יהב מספק שירותי בנקאות ופיננסים ברמה גבוהה לחברות, עסקים וללקוחות פרטיים. הבנק מעני שירותי הלוואות, משכנתאות, ניהול חשבון עובר ושב, ניהול חשבונות עסקיים, מט"ח, ניהול קרנות וקופות גמל, ניהול תיקי השקעות ועוד שירותים נוספים. לרשות לקוחות הבנק כמה וכמה ערוצי תקשורת כמו הטלפון, הפקס, האינטרנט ודואר ישראל. בנוסף נהנים הלקוחות מרשת סניפים בפריסה ארצית והגדולים שבהם נמצאים בערים תל אביב, ירושלים, חיפה ובאר שבע. כתובת אתר האינטרנט של הבנק היא https://www.bank-yahav.co.il. באתר האינטרנט ניתן לקבל מידע כללי, לאתר טפסים שונים ולבצע שורה של פעולות כמו מעקב אחר חשבון הבנק, מעקב אחר תכניות חיסכון, בקשת הלוואות, הזמנת פנקסי צ'קים ועוד. באמצעות האתר ניתן לפנות אל נציגי השירות של הבנק. הבנק מעמיד לרשות לקוחותיו גם מוקד טלפוני וניתן לבצע פנייה למחלקת פניות הציבור גם על ידי דואר ישראל בכתובת בנק יהב, מחלקת פניות הציבור, בית יהב, רח' ירמיהו 80, ת.ד. 36333 ירושלים 91363. למחלקת פנית הציבור ניתן לפנות גם במייל [email protected]
בנק יהב שירות לקוחות- מספר טלפון

בנק יהב מעמיד לרשות לקוחותיו מענה במוקד יהב ישיר. מספר הטלפון של המוקד הוא 1900-72-7438. המוקד המאויש פעיל בימים א'-ה' בשעות 8:00-20:00 וביום ו' בשעות 8:00-12:30
ניתן לקבל מידע על כל נושא שקשור לחשבון הלקוח שמתנהל בבנק יהב. באמצעות המוקד ניתן לבצע גם פעולות שונות בשעות שבהן הסניף סגור, כמו למשל העברות בנקאיות, טיפול בהרשאות לחיוב חשבון, ביצוע פעולות בהוראות קבע, הזמנת תדפיסים בנושא עו"ש, אשראי, פיקדונות חסכונות וכו', הזמנת פנקסי שיקים, פתיחת תכניות חסכון ושינויים בהפקדות, עדכון כתובות, קנייה ומכירה של ני"ע ישראליים וזרים, רכישות והמרות מט"ח, הקמת חסכון מט"ח וכו', ביצוע הלוואת יהב מהיר, חיבור ל-SMS ודואר נט ועוד.
מוקד ניירות ערך זרים פעיל בימים א- ה עד השעה 23:00 . בנק יהב מפעיל מוקד תמיכה טכנית שמספרו 1900-72-7438. המוקד פעיל בימים א'-ה' בשעות 8:00-20:00 וביום ו' בשעות 8:00-12:30. לרשות הלקוחות גם טופס מקוון שדרכו ניתן לפנות למחלקת התמיכה.

בנק יהב שירות לקוחות – טיפ
למען שיפור השירות וכדי שתוכלו לקבל שירות טוב יותר מומלץ להשתמש בשירותים המקוונים שמוצעים על ידי הבנק באתר האינטרנט ובשירותים הטלפוניים כמו המוקד הטלפוני. בעזרת שם משתמש וסיסמה תוכלו לבצע שורה של פעולות ישירות מהמחשב האישי מבלי להיאלץ להגיע לסניף.

בנק יהב טלפון שירות לקוחות – שאלות נפוצות


מהו מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות של בנק יהב?

לפניות הדורשות מענה מידי ו/או לביצוע פעולות בנקאיות ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות הכללי- יהב ישיר בטלפון שמספרו 2616* או 02-5009911.

מהן שעות הפעילות של מוקד שירות הלקוחות של בנק יהב?

מוקד שירות הלקוחות יהב ישיר פעיל בימים א'-ה' בשעות 8:30-18:00 וביום ו' בשעות 8:30-12:00. לשאלות בנושאי ניירות ערך זרים ניתן ליצור קשר עד לשעה 23:00 בלילה.

כיצד אוכל לאתר את סניף בנק יהב הקרוב לביתי?

ניתן לאתר בקלות סניפים ע''י לחיצה על רובריקת ''סניפי הבנק'' באתר, ולאחר מכן הזנת כתובת המגורים האישית.

היכן ניתן לקבל מידע בנוגע לפתיחת חשבון חדש בבנק יהב?

ניתן לגלוש לאתר האינטרנט של בנק יהב, בכתובת: www.bank-yahav.co.il, או לחילופין לפנות למוקד ההצטרפות בטלפון *2617.

מהו מספר הפקס למשלוח פניות לבנק יהב?

מספר הפקס למשלוח פניות לבנק הינו 02-5010062 .

כיצד ניתן ליצור קשר עם היחידה לפניות הציבור של בנק יהב?

ניתן ליצור קשר עם היחידה לפניות הציבור במייל: [email protected], או באמצעות הכתובת למשלוח מכתבים: בנק יהב, מחלקת פניות הציבור בית יהב, רח' ירמיהו 80, ת.ד. 36333 ירושלים 91363.

כיצד ניתן להצטרף לשירות דואר נט של בנק יהב?

שירות דואר נט של בנק יהב, מאפשר ללקוחות הבנק לקבל הודעות ודברי דואר לתיבת דואר אלקטרונית ומאובטחת באתר יהב ולעקוב אחרי החשבון מהמחשב האישי בכל מקום או זמן. ניתן להצטרף לשירות באתר החשבון שלך, בסניפך או באמצעות בנקאי במוקד יהב ישיר 2616*.

איזה מידע ניתן בעמדות השירות העצמי של בנק יהב?

עמדות השירות העצמי של הבנק ערוכות לאפשר ללקוחות לקבל מידע שוטף על הנעשה בחשבון, ולבצע מגוון סוגי פעולות ללא המתנה בתור. ניתן לקבל מידע מפורט בנושאי עו''ש, יתרת חסכונות, יתרת פיקדונות, הוראות קבע, פירוט תיק ני''ע, להזמין כרטיסי שיקים, להפקיד שיקים, לשלם תשלומי שובר ועוד ועוד.

כיצד ניתן להצטרף לשירות קבלת מידע ב-SMS של בנק יהב?

שירות מידע ב- SMS מאפשר ללקוחות הבנק לקבל מידע על המתרחש בחשבונם באמצעות מסרון (SMS) בתחומי העו''ש, מט''ח, אשראי, השקעות ופיקדונות ישירות לטלפון הנייד האישי. השירות מחליף הגעה פיזית לסניף במקרים מסוימים. ניתן להצטרף לשירות בסניף בנק יהב הקרוב לביתך, באמצעות מוקד שירות הלקוחות או באמצעות טופס ההצטרפות המופיע באתר.

האם כלקוח של בנק יהב אני זכאי להטבות מסוימות?

לקוחות בנק יהב המחזיקים בכרטיס אשראי מסוג ישראכרט או אמריקן אקספרס זכאים להנחות מסוימות כגון: הנחות קבועות במגוון בתי עסק, שוברי מתנה להצגות, בתי מלון ועוד. לפרטים נוספים ניתן להיכנס לאתר האינטרנט של מועדון ''נכון'': www.moadon-nachon.co.il .

כיצד ניתן לקבל ייעוץ משכנתאות מיועץ מקצועי מטעם בנק יהב?

שירות ייעוץ המשכנתאות מאפשר ללקוחות הבנק לקבל מידע לגבי ביצוע מגוון פעולות בני''ע: מסחר באופציות מעו''ף, מסחר במניות, מסחר באג''ח ועוד. לתיאום פגישת ייעוץ, יש להגיע לסניף בנק יהב הקרוב לביתך או לפנות לבנק טלפונית.

אני עובד מדינה. אלו הטבות אני זכאי לקבל מבנק יהב?

עובדי מדינה נהנים ממגוון הטבות מבנק יהב, כגון: פטור מעמלה בגין פעולות המבוצעות בערוצי שירות ישירים של הבנק, פטור מדמי הקצאת אשראי, פנקסי שיקים חינם, מסגרת אשראי- בריבית מועדפת, כרטיס אשראי אחד לכל שותף בחשבון בחינם ועוד ועוד.


אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.6/10 (5 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -2 (from 4 votes)
בנק יהב טלפון שירות לקוחות, 7.6 out of 10 based on 5 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

תגובה אחת על בנק יהב טלפון שירות לקוחות

  • זמני האמתנה ארוכים מאוד וזה מייאש

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות