בנק דיסקונט שירות לקוחות


בנק דיסקונט שירות לקוחות
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
בנק דיסקונט שירות לקוחות
1900-72-4774

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 7:00 – 23:00
שישי: 7:00 – 14:00

שם החברה: בנק דיסקונט שירות לקוחות
בנק דיסקונט מעניק שירותי בנקאות ופיננסיים למגזר העסקי ולמגזר הפרטי בישראל. הבנק מעניק שירותי ניהול חשבון, ניירות ערך, מטבע חוץ, ניהול תיקי השקעות, תכניות חיסכון ומשכנתאות. לקוחות הבנק נהנים ממגוון ערוצי התקשרות עם הבנקאים שכוללים את הטלפון, האינטרנט, דואר ישראל ואתר אינטרנט. כתובתו של אתר האינטרנט היא https://www.discountbank.co.il וניתן לקבל בו מידע כללי ומידע פרטני עבור כל לקוח בהתאם לסיסמה ושם המשתמש שקיבל מהסניף שבו מתנהל החשבון. ניתן לבצע באתר האינטרנט פעולות שונות כמו מעקב אחר מצב החשבון, הזמנת פנקסי צ'קים, ופעולות בנקאיות בעמלות מופחתות או ללא עמלה כמו תשלום שוברים, ושאילתות בנושאים שונים. לקוחות הבנק יכולים לקבל מידע גם במוקד הטלפוני, לפנות בכתב באמצעות פקס שמספרו 03-5158998 או לפנות באמצעות דואר ישראל לכתובת בנק דיסקונט – מרכז פניות לקוחות רח' הרצל 156 תל-אביב, 68101.

שירות לקוחות בנק דיסקונט- מספר טלפון
שירות הלקוחות של הבנק כולל מוקד טלפוני במספר 1900-72-7450. המוקד מאויש על ידי בנקאים ופועל בימים א'-ה' בין השעות 23:00-07:00 ובימי ו' וערבי חג מהשעה 07:00 ועד השעה 14:00. המוקד מספק מענה בנושאים מגוונים כמו מידע על חשבונותיכם וניתן דרכו לבצע מגוון פעולות בנקאיות מול בנקאי כמו למשל קבלת מידע על תנועות ויתרות בחשבונות, בירור יתרות וביצוע הפקדות ומשיכות, הקמת תכניות חיסכון, בירור יתרה, ביצוע הפקדות, המרות, העברות ופיקדונות של מטבע חוץ, העברת כספים לחשבונותיכם בדיסקונט והעברות לצד ג' בבנק ולבנקים אחרים. עוד ניתן לבצע הזמנת פנקסי שיקים ולקבל נתוני מסחר בניירות ערך, קנייה ומכירה של ני"ע, קרנות נאמנות ואופציות. ניתן לקבל הלוואות, להצטרף לשירותי דיסקונט באינטרנט ודיסקונט ב- SMS, לאשר קבלת כרטיסים מגנטיים וליצור חתימה קולית. שירות טלבנק מענה קולי מעניק שירות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע וניתן בעזרתו לקבל מידע ולבצע פעולות בנושאים מגוונים.

שירות לקוחות בנק דיסקונט – טיפ
כדי לייעל את השירות שניתן לכם באמצעות הבנק מומלץ להיעזר בשירותים המקוונים שמוצעים באתר האינטרנט. פנו לסניף שבו מתנהל החשבון לקבלת קוד זיהוי וסיסמה ותוכלו לבצע שורה ארוכה של פעולות מבלי לקום מהכיסא. מומלץ להשתמש בשירותי הטלבנק שפועלים ששה ימים השבוע ומספקים מידע רב. בהגעה לסניף וודאו מראש את שעות הפתיחה כפי שהן מעודכנות באתר האינטרנט. במקרה הצורך ניתן לפנות באמצעות האתר אל נציגי הבנק וכך לקבל מענה מהיר וללא המתנה.

בנק דיסקונט שירות לקוחות – שאלות נפוצות


מהו מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות של בנק דיסקונט?

ניתן ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות באמצעות טופס צור קשר באתר או בחיוג ישיר למוקד 6111*.

מהו מספר הטלפון לבירורים ומידע בנושאי משכנתאות בנק דיסקונט?

מספר הטלפון של מוקד המשכנתא הינו 2009* או 1-700-702-222. במוקד ניתן לברר על מסלולי משכנתא של בנק דיסקונט, מחזור משכנתא, ביטוח משכנתא ועוד. שעות פעילות המוקד: א' - ה' : 08:00 - 19:00 ובימי ו' בין השעות 08:00 - 14:00.

כיצד אוכל לאתר את סניף בנק דיסקונט הקרוב לאזור מגוריי?

לאיתור סניף קרוב, יש להיכנס לאתר האינטרנט של בנק דיסקונט, ללחוץ על ''איתור סניפים'', ולאחר מכן ''איתור לפי יישוב'' או ''איתור לפי מספר/שם סניף''. כמו כן, ניתן לסנן סניפים לפי ימי פתיחה, סניפים עם שירותים מיוחדים כמו ייעוץ פנסיוני או סחר חוץ או סניפים עם הסדרי נגישות.

כיצד אוכל לקבל תמיכה בנוגע לאתר האינטרנט של בנק דיסקונט?

לקבלת תמיכת אינטרנט ניתן ליצור קשר עם מוקד תמיכת האינטרנט: 03-9439191
המוקד פעיל בימים א'-ה' - 7:00 בבוקר עד 22:00 ברציפות
ובימי ו' וערבי חג - 7:00 עד 14:00.

כיצד ניתן לפנות לנציב תלונות הציבור של בנק דיסקונט?

ניתן לפנות לנציב תלונות הציבור של בנק דיסקונט באמצעות טופס מקוון, באמצעות הפקס: 03-5153263 או בכתובת: בנק דיסקונט - נציב תלונות הציבור רח' הרצל 156 תל-אביב, 68101.

מהי תוכנית משפחות מהחיים של בנק דיסקונט?

תוכנית משפחות מהחיים של בנק דיסקונט נועדה להעניק שירותי בנקאות שמתאימים לחיים המשפחתיים. המצטרפים לתוכנית נהנים משלל הטבות:

 • הלוואות במסלולים משתלמים
 • תוכניות לידה בצורת משכורת חודשית
 • פעילויות פיננסיות לילדים ונוער
 • הטבת קיזוז ריבית אוברדרפט עבור מצטרפים חדשים
 • פטור מעמלות על העברת הכספים
 • ועוד ועוד...


מהו מספר הטלפון של מוקד הסטודנטים של בנק דיסקונט, ואיזה מידע ניתן לקבל במוקד?

מוקד אישי לסטודנטים של בנק דיסקונט מספק תמיכה באמצעות בנקאיים מקצועיים בנושאים הבאים:

 • קבלת מידע אודות מצב החשבון
 • העברת כספים מחשבון לחשבון
 • הזמנת פנקסי שיקים
 • ביצוע פעולות בניירות ערך ומט''ח
 • פיקדונות שקליים
 • תוכניות חיסכון
 • כרטיסי אשראי
 • הלוואות

מספר הטלפון של המוקד: 03-9439333 או 6113*, ושעות הפעילות: בימים א'-ה' בין השעות 07:00-22:00, ובימי ו' בין השעות 07:00-14:00.


מהן שעות הפעילות ומספר הטלפון של הסניף הישיר של בנק דיסקונט?

שירות הסניף הישיר של בנק דיסקונט משרת את הלקוחות באמצעים מקוונים לאורך שעות פעילות ארוכות במיוחד. שעות הפעילות של הסניף: בימים א'-ה' בין השעות 08:00-20:00 ובימי ו' בין השעות 08:00-14:00. מספר הטלפון: 09-9729440.

כיצד ניתן לקבל מידע על מצב החשבון שלי בבנק דיסקונט ב-SMS?

ניתן להצטרף לשירות דרך האזור האישי שלכם באתר, באמצעות סניפי דיסקונט או באמצעות מוקד שירות הלקוחות הכללי. לאחר הכניסה לחשבון בדיסקונט באינטרנט -
יש להיכנס בסרגל עליון ולתפריט החשבון שלי (אייקון עמוד הבית) ואז דיסקונט ב-SMS - הצטרפות/עדכון, או להיכנס דרך קיצורים אישיים (אייקון כוכב) בצד שמאל של התפריט הראשי, ומשם להמשיך ולבחור את החבילה המבוקשת.


אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.4/10 (13 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 4 votes)
בנק דיסקונט שירות לקוחות, 6.4 out of 10 based on 13 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות