בנק בינלאומי שירות לקוחות


בנק בינלאומי שירות לקוחות
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
בנק בינלאומי שירות לקוחות
1900-72-4770

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 7:00 – 23:00
שישי: 7:00 – 15:00

שם החברה: בנק בינלאומי שירות לקוחות
בנק הבינלאומי הוא מוסד פיננסי שמעניק שירותים פיננסיים ובנקאיים לחברות, עסקים ולמגזר הפרטי. הבנק מעניק שירותי ניהול חשבון, ניהול תיקי השקעות משכנתאות, הלוואות, ניהול תכניות חיסכון ועוד מגוון שירותים לכל לקוח ולקוח. לרשות לקוחות הבנק עומדים כמה וכמה ערוצי החל מהטלפון, המשך בפקס ובאינטרנט וכלה בדואר ישראל. אתר האינטרנט של הבנק בכתובת http://www.fibi.co.il/ מעניק מגוון שירותים וניתן לבצע בו פעולות רבות. באתר ניתן לקבל מידע כללי או לקבל מידע פרטני על מצב החשבון של כל לקוח על פי סיסמה שהופקה לו בסניף שבו מתנהל החשבון. עוד ניתן לבצע פעולות שונות כמו הזמנת פנקסי צ'קים, מעקב אחר מצב החשבון ועוד. באתר ניתן לאתר טפסים שונים. לקוחות הבנק יכולים להגיע גם לסניפי הבנק שנמצאים בפריסה ארצית מהצפון ועד לדרום. הסניפים הגדולים נמצאים בערים תל אביב, ירושלים, חיפה ובאר שבע ובעוד ערים נוספות. ניתן לפנות לבנק באמצעות דואר ישראל לכתובת רחוב יצחק שדה 7, תל אביב 67775 או לפקס 03-6253277. בנוסף ניתן לפנות באמצעות אתר האינטרנט על ידי מילוי טופס מקוון.

שירות לקוחות בנק הבינלאומי – מספר טלפון
בנק בינלאומי מפעיל מוקד שירות ייעודי שמטפל במגוון נושאים. למוקד הבינלאומי CALL ניתן לפנות בטלפון 1900-72-7446. המוקד פעיל בימים א- ה בין השעות 08:00-22:00 ובימי ו` וערבי חג בין השעות 08:00-14:00. השירות ניתן חינם ללקוחות הבנק. לשאלות בנושאי משכנתאות יש לפנות למשכנתאות Call בטלפון 3533*. המוקד פעיל בימים א- ה בין השעות 08:00-22:00 ובימי ו` וערבי חג בין השעות 08:00-14:00. לקבלת השירותים הללו יש לפנות לסניף שבו מתנהל החשבון לקבלת קוד אישי. מוקד התמיכה הטכנית ללקוחות הבנק פעיל בימים א'-ה' – מ-7:00 בבוקר עד 1:00 בלילה, ובימי ו' וערבי חג – מ-7:00 בבוקר עד 15:00 בצהריים. בשבת וחג פועל המוקד חצי שעה מצאת השבת או החג ועד 1:00 בלילה. מספר הטלפון של מוקד התמיכה הוא 03-5130003. ניתן לפנות לנציגי התמיכה גם בדואר אלקטרוני [email protected]

שירות לקוחות- בנק בינלאומי – טיפ
כדי לייעל את השירות מומלץ ללקוחות בנק בינלאומי להשתמש בכל השירותים המקוונים שמציע הבנק. לשם כך יש להצטייד בקוד זיהוי וסיסמה מתאימים שיאפשרו לכם לבצע פעולות רבות מהמחשב האישי בבית או בעזרת הטלפון. בכל פנייה למוקדי השירות הצטיידו בכל אמצעי הזיהוי הדרושים כדי להבטיח תהליך זיהוי מהיר ויעיל. יתר על כן, אם יש צורך בהגעה סניף עשו זאת בהתאם לשעות הפתיחה המעודכנות באתר האינטרנט.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
בנק בינלאומי שירות לקוחות, 8.0 out of 10 based on 3 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

3 תגובות על בנק בינלאומי שירות לקוחות

  • שרות גרוע ביותר. חבל שעדיין יש לי חשבון בבנק כזה

  • אכן שירות גרוע ביותר
    זמני המתנה עקובים מדם

  • אין מענה טלפוני אפפעם וגם לא חוזרים למרות שהשארתי מיליון הודעות.
    ניראה שזה בנק קש!

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות