ביקור רופא טלפון


ביקור רופא טלפון
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
ביקור רופא טלפון
1900-72-4813

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 8:00-18:00
שישי: 8:00-12:30

שם החברה: ביקור רופא טלפון
חברת ביקור רופא הינה חברה פרטית המעניקה שירותי רפואה לכל שכבות האוכלוסייה בכל רחבי הארץ. החברה הוקמה בשנת 1993 ומתמחה במתן שירותי רפואה דחופה לכל אזרח ותושב הזקוקים לכך. החברה מפעילה כ- 30 מרפאות בפריסה ארצית מן הצפון ועד אילת שבדרום, ובנוסף מציעה שירותי רפואה של רופא המגיע לביתו של המטופל ועובדת בהסכמים עם כל קופות החולים בארץ על מנת להעניק את שירותי הרפואה שלה לכל חולה. במרפאות והמכונים של חברת ביקור רופא משוכללים ומצוידים בציוד הרפואי המתקדם ביותר שקיים כיום בשוק הרפואה.

ביקור רופא – ערוצי שירות
קל ופשוט לפנות אל חברת ביקור רופא לכל מטרה. כאמור, ישנן כ- 30 מרפאות של החברה הפזורות בכל חלקי הארץ. בנוסף, ניתן כמובן לשלוח מכתבים באמצעות הדואר או פניות דרך הפקס. מלבד כל אלה, מעמידה החברה אתר אינטרנט נוח וקל לתפעול שגם באמצעותו ניתן לבצע מספר רב של פעולות באופן עצמאי ללא צורך בהגעה פיזית למרפאה או בהתקשרות טלפונית אל מוקד שירות הלקוחות. בין פעולות אלה ניתן למצוא אפשרות של הזמנת רופא הביתה באמצעות הקלדת פרטים אישיים, לאתר את המרפאה הקרובה ביותר אל החולה, מילון מונחים רפואיים לנוחות המשתמש ועוד.

ביקור רופא – מספר טלפון
מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות הוא 6101* מכל טלפון ומספר הפקס לצורך שליחת פניות הינו 03-5613011. המוקד מצויד במערכת ממוחשבת שדרכה ניתן לקבל מידע רב בנושאים שונים ללא פנייה לנציג אנושי. המוקד פעיל 24 שעות ביממה על מנת לאפשר מתן תשובות וטיפול מהיר בכל פנייה, בעיקר כאשר מדובר בעניין רפואי דחוף שאינו סובל דיחוי או עיכוב. בנוסף, מערכת ניתוב השיחות מאפשרת למתקשר להגיע בדיוק למידע הדרוש לו, בתחום הדרוש לו, בלי לבזבז זמן המתנה יקר.

ביקור רופא – טיפ
מכיוון שחברת ביקור רופא מעניקה שירותי רפואה תומכים בימים והשעות שבהן קופות החולים סגורות לקבלת קהל, הרי ששעות הערב עלולות להיות עמוסות, לחוצות ולהתאפיין בזמני המתנה ארוכים באופן יחסי. על מנת שלא לבזבז זמן סתם, ניתן דרך אתר האינטרנט ללמוד בדיוק אילו שירותים מוצעים בהגעה עד הבית. אפשרות נוספת ומומלצת מאד לשימוש היא מחשבוני הבריאות שבאתר, שבאמצעותם יכול כל אחד להעריך או לקבל תמונה כוללת על מצבו הבריאותי, והאם נדרש לו שינוי כלשהו באורך חייו על מנת לשמור על בריאות טובה ואריכות ימים, כפי שחרטה על דגלה חברת נטלי עבור כלל מבוטחיה, מנויה והקהל הרחב.

ביקור רופא שירות לקוחות – שאלות נפוצות


מהו מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות ביקור רופא?

לפניות ובירורים יש לפנות למוקד הטלפוני במספר הטלפון 6101*. נציג יחזור באמצעות מייל חוזר או טלפון תוך 48 שעות.

מהו מספר הפקס של מוקד שירות לקוחות של ביקור רופא?

מספר הפקס לפניות הציבור לביקור רופא הינו 03-5613011.

אני זקוק לרופא. כיצד ניתן לתאם עם ביקור רופא שיגיע לביתי?

הדרך המהירה והיעילה להזמנת רופא היא להכנס לאתר האינטרנט של ביקור רופא, למלא טופס מקוון ולקבל פניה חוזרת מנציג תוך דקות.

מהם השירותים הניתנים במרפאות ביקור רופא?

רשימת השירותים המלאה הניתנת במרפאות ביקור רופא מופיעה בקישור הזה- http://bikurofe.co.il/about/services.

היכן ממוקמות מרפאות ביקור רופא ברחבי הארץ?

מרפאות ביקור רופא פרוסות בכל רחבי הארץ מהצפון לדרום, בעמוד המרפאות בקישור הזה- http://bikurofe.co.il/clinics, ניתן לקבל פרטים מקיפים על כל אחת מהמרפאות: שירותים נלווים, שעות פעילות, כתובת, מספרי טלפון ועוד.

מהו לחצן המצוקה ''Bsafe'' של ביקור רופא?

לחצן המצוקה הינו מכשיר אישי נייד קל לתפעול, המשלב תכונות של טלפון סלולרי במכשיר איתור GPS. המכשיר מחובר למערכת איתור לוויינית, ומספק לאדם בטחון בכל זמן ובכל שעה. המכשיר מאפשר קשר תמידי עם הצוות הרפואי באמצעות לחיצה על כפתור.

היכן ממוקמים מכוני ביקור רופא?

מכוני ביקור רופא ממוקמים בערים הבאות: צפת, חיפה, בת ים ואשקלון. בין הבדיקות המבוצעות במכונים: בדיקות מאמץ, אקו לב, אולטרסאונד רנטגן ועוד.

מהו מספר טלפון של המכון הנייד של ביקור רופא?

מספר הטלפון של מכון ישי, המכון הנייד של ביקור רופא הינו 04-8529595

הזמנתי רופא מביקור רופא, מתי יגיע לביתי?

זמני ההגעה של צוות הרופאים של ביקור רופא משתנים מרגע לרגע ותלויים במגוון גורמים חיצוניים כמו פקקי תנועה, כמות הקריאות באותו היום ועוד. ביקור רופא עושה כל מאמץ כדי שהרופאים יגיעו אליכם במהירות

אלו שירותים ניתן לקבל בביקור רופא בבית?

להלן השירותים הניתנים בביקור רופא בבית:

  • אנמנזה רפואית – אבחון
  • בדיקת אק''ג
  • בדיקת סוכר בדם – גלוקומטר
  • בדיקת שתן באמצעות ''סטיק''
  • בדיקת משטח גרון – Strep A


אלו הטבות מעניקה רשת ביקור רופא לחיילים?

לרשות חיילי צה''ל עומדות מגוון מרפאות מקצועיות כתחליף למרפאות קצין העיר. בתום הטיפול יכולים החיילים לגשת לאחד מסניפי הסופר פארם המופיעים בקישור הזה: http://bikurofe.co.il/sites/default/files/%D7%A8%D7%A9%D7%99%D7%9E%D7%AA%20%D7%A1%D7%A0%D7%99%D7%A4%D7%99%D7%9D%20%D7%A1%D7%95%D7%A4%D7%A8%20%D7%A4%D7%90%D7%A8%D7%9D%20%D7%91%D7%94%D7%A1%D7%9B%D7%9D.pdf, ולקבל את התרופות ללא תשלום.

לאלו הטבות זכאים לקוחות כללית בהזמנת ביקור רופא?

לקוחות כללית זכאים לשירות מוזל בביקור רופא ערבי חג ובחגים במרפאות נבחרות של הרשת. כמו כן, הם זכאים לתעריף מוזל בביקורי בית.

לאלו הטבות זכאים לקוחות מכבי בהזמנת ביקור רופא?

לקוחות מכבי זכאים לשירותים בתעריפים מוזלים בהתאם להסכם עם הקופה בכל ימות השבוע.

מהי עלות ביקור רופא?

במסגרת שירות הלקוחות בנתה חברת ביקור רופא מחשבון עלויות שיאפשר לכם לדעת את עלויות ביקור הרופא לפי זמני השירות ולפי סוג הטיפול. להפעלת השירות יש להכנס לקישור - http://bikurofe.co.il/about/calculator, להקיש מקום פגישה, יישוב ואת קופת החולים המבטחת.


אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.7/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 3 votes)
ביקור רופא טלפון, 7.7 out of 10 based on 3 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

תגובה אחת על ביקור רופא טלפון

  • אתמול ניקיתי אזניים עם קיסם והצמר גפן נתקע לי באוזן, נגשתי ל"ביקור רופא" בכפר סבא שלמתי 84 ₪ (אני בקופ"ח כללית), וחיכיתי שעה + והרופא טען שאינו יכול להוציא את הצמר גפן, כי אין לו מכשיר מתאים וגם לא נתן לי הפניה למיון. בסיכום הביקור רשם לטיפולו של הרופא המטפל. היום נגשתי למרפאת "בן גוריון" בכפר סבא שילמתי 24 ₪ לרבעון והרופאה עם פינצטה מתאימה הוציאה את הצמר גפן בפעולה של 10 שניות.
    איך יכול להיות שגובים כסף ב"ביקור רופא" ואין להם פינצטה מתאימה, גם לא נתנו הפניה למיון, זו גניבה ותרמית!!!!!!!!!!!!!!!

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות