בזק שירות לקוחות טלפון


בזק שירות לקוחות טלפון
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
בזק שירות לקוחות טלפון
1900-72-4727

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
זמינות 24/7

שם החברה: בזק שירות לקוחות טלפון
חברת בזק מספקת מזה שנים ארוכות שירותי טלפון ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים. החברה מספקת ללקוחותיה שירות באמצעות הטלפון, האינטרנט וכמובן שירות פרונטלי במוקדי השירות של החברה שמצויים בפריסה ארצית. הסניפים הגדולים נמצאים בערים הגדולות כמו תל אביב, ירושלים, חיפה ובאר שבע. באתר האינטרנט של החברה ניתן לקבל מידע כללי על מבצעים והטבות וגם מידע ספציפי לגבי נושאים כספיים של כל לקוח ולקוח באמצעות הזדהות או לגבי תפעול מכשירים ומידע כללי נוסף. כתובת אתר אינטרנט של בזק היא http://www.bezeq.co.il, ובו ניתן לקבל את כתובות הדואר של כל סניף וסניף למשלוח דואר ולהגעה על פי אזור המגורים של הלקוח. באמצעות האתר ניתן לפנות אל נציגי התמיכה הטכנית לגבי תקלות וגם לפנות ישירות אל מוקדי השירות והמכירה של החברה.

שירות לקוחות בזק – מספר טלפון
בזק מפעילה לכלל לקוחותיה מוקד מכירות ארצי בימים א'-ה' בשעות 08:00-21:00 וביום ו' בשעות 08:00-12:30 בטלפון 1900-72-0012 במוקד ניתן לבצע הזמנת קווים, אינטרנט ושירותי בזק השונים. שירות הלקוחות בנושאי טלפון פעיל 24 שעות ביממה, כל ימות השנה למעט יום כיפור בטלפון 1900-72-0012. המוקד מספק תמיכה טכנית באינטרנט המהיר. מוקד שירות לקוחות פעיל בימים א'-ה' בשעות 08:00-19:00, וביום ו' בשעות 08:00-14:00 ומספרו 199. ניתן לפנות גם לפקס 03-6118221 במוקד ניתן לקבל מידע, לערוך בירורים ולשלם חשבונות באמצעות כרטיס אשראי. בנוסף מפעילה בזק מוקד שירות מודיעין שמספרו 144 ובו ניתן לקבל מספרי טלפון של מנויי בזק, פלאפון, סלקום, פרטנר, מירס, הוט, גלובלקול, סלקום מפ"א, 012 ופרטנר מפ"א. המוקד פעיל 24 שעות ביממה למעט יום כיפור. למעוניינים לשלם את חשבון הטלפון באמצעות מענה קולי ממוחשב מופעל מוקד תשלום חשבון בכרטיס אשראי במספר 1800-300-626

שירות לקוחות בזק – טיפ
כדי לקבל שירות יעיל ומהיר מומלץ להקפיד לפנות אל נציגי השירות כאשר בידיכם כל הנתונים הרלוונטיים לפניה, כמו למשל חשבונית אחרונה או אמצעי החיוב שלכם. מומלץ להכין מבעוד מועד את מספר תעודת הזהות של בעל החשבון ואת פרטי הזיהוי הרלוונטיים, כך שתוכלו לקבל שירות מהיר ויעיל. יתר על כן חשוב לוודא שאתם פונים אל המוקד הרלוונטי לפנייתכם כך שלא תיאלצו להמתין לחינם. בנוסף, מומלץ לנצל כמה שניתן את השירותים המקוונים שמציע ההחברה ולפנות א נציגי השירות דרך אתר האינטרנט כך שלא תבזבזו זמן יקר בהמתנה. נציג יחזור אליכם ברגע שיתפנה וכך תוכלו לקבל שירות מבלי להמתין על הקו.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.5/10 (33 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -6 (from 16 votes)
בזק שירות לקוחות טלפון, 6.5 out of 10 based on 33 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

11 תגובות על בזק שירות לקוחות טלפון

 • גועל נפש של שרות

  • הנני מספר שעות מנסה ליצוק קשר לשוחח עם נציג שלכם ללא מענה ,השירות שלכם מגעיל .

 • רצינו להודות על שירות מקצועי,נעים ומהיר עלידי אליסף חסן.תכנאי עבד יפה,פתר בעיה ביסודיות.
  בברכה אירנה גלקין

  • לא עונים לטלפון,מדוע????

 • נמאס, פשוט נמאס

 • שירות על הפנים אני ממתינה כבר למעלה מחצי שעה

 • זוועה
  בזק תתחילו להתעורר ,
  שנת 2015

 • לה תקשר אליכם ולהודיע על שינוי כתובת בסך הכל מוציא את האדם מדעתו וגוזל זמן רב
  זה שירות גרוע

 • אין מענה מנציג שרות כל הזמן יש הודעות קוליות וחוזר על עצמו מכל הטלפונים שניסיתי אולי משהוא שפ יתעורר ויתן שירות כמו שצריך.????

 • שעה וחצי ממתין לתשובה לא עונים. כאשר עונים עושים הטריק הידוע כאילו לא שומעים .בושה.

 • מדוע אני לא יכולה לקבל שיר בהמתנה לטלפון שלי פעם הייתי מקבל.

  מחכה לתשובה תודה.

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות