בזק שירות לקוחות


בזק שירות לקוחות
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
בזק שירות לקוחות
1900-72-4727

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
זמינות 24/7

בזק שירות לקוחות ותמיכה טכנית

חברת בזק הנה קבוצת התקשורת הגדולה בישראל. כחלק מהיותה קבוצת תקשורת גדולה היא מעניקה מגוון רחב של שירותים ללקוחותיה, החל משירותי טלפוניה נייחת, טלפוניה בינלאומית, אינטרנט מהיר ואפילו שירותי טלוויזיה (באמצעות חברות בת שונות). השירותים השונים אותם מעניקה בזק ללקוחותיה הם- רשת טלפוניה קווית אשר מורכבת מתשתית דיגיטלית וכמובן רשת הNGN המדוברת, אשר מורכבת מתשתית של סיבים אופטיים הפזורים ברחבי הארץ, אשר מאפשרים לה להעניק שירותי אינטרנט בפס רחב ללקוחותיה. בזכות טכנולוגיה חדשנית זו בזק מקדמת את ישראל מעולם האינטרנט המהיר לעולם האינטרנט הסופר מהיר והיא נחשבת לחלוצה בתחומה. שירותים נוספים שמעניקה בזק ללקוחותיה, הם לדוגמא שירות איתור המספרים 144 ושירותים ייחודיים לבעלי עסקים והקמת רשתות תקשורת וטלפוניה עסקיות ופתרונות מתקדמים נוספים לעסקים. בזק מחזיקה בבעלותה חברות תקשורת גדולות נוספות, שהופכות אותה למעשה לקבוצת התקשורת הגדולה בישראל. בין החברות השונות נמצא את חברת פלאפון, יס ועוד. כתובת למשלוח הדואר לחברת בזק שירות לקוחות היא דרך מנחם בגין 132 ת"א. ת.ד – 62086 , מיקוד 61620.

בזק שירות לקוחות – טלפון

טלפון מוקד שירות הלקוחות הטלפוני של בזק הוא 1800-800-199 או במספר המקוצר 199. במספר הטלפון הזה תוכלו לקבל שירותים שונים, כמו להזמין קווי טלפון, קווי אינטרנט, תמיכה בקווים וברשת האינטרנט, הקמת רשתות ועוד שירותים שונים.
שעות פעילות המוקד הן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 – 21:00 ובימים שישי וערבי חג בין השעות – 8:00 – 12:30.
מוקד שירות הלקוחות העסקי של חברת בזק הוא 1800-800-800.
מוקד התמיכה הטכנית של חברת בזק הוא 1800-335-166 או במספר המקוצר 166. מוקד התמיכה הטכנית פעיל בכל שעות היממה בכל ימות השבוע (למעט יום כיפור).

בזק שירות לקוחות – מדריך הטיפים למתקשר

כאמור בזק הנה חברת התקשורת הגדולה בישראל ומכך שיש לה אין ספור לקוחות. לעתים אנחנו עלולים להרגיש שאנחנו נופלים בין הכיסאות כשאנחנו זקוקים לעזרת שירות הלקוחות בטיפול בבעיה כלשהי ולכן חשוב להכיר את הטיפים המועילים שיסייעו לנו לדרוש את השירות המגיע לנו.

טיפ ראשון – נתקלתם בבעיה טכנית או כל בעיה אחרת מול חברת בזק ואתם מעוניינים לפנות לשירות הלקוחות. ראשית מומלץ להיכנס לאתר האינטרנט של החברה ולבדוק האם תוכלו לקבל מענה מהיר ויעיל לשאלתכם באתר עצמו. במידה ולא, תוכלו ליצור קשר עם המוקד המתאים במהלך שעות הפעילות, כאשר השעות המומלצות ביותר לצורך יצירת מענה מהיר, הן שעות פתיחת המוקד בבוקר או לקראת סגירתו. אלה השעות שידועות כשעות הפחות עמוסות במוקד וכך תוכלו לקבל מענה מהיר ויעיל מנציגי שירות הלקוחות של החברה.

טיפ שני – מבצעים וחבילות. חברת בזק מציעה מבצעים משתלמים למצטרפים חדשים. אנשים רבים מתפתים להתחבר לבזק לאחד מהמבצעים השונים וזאת משום המחיר הנמוך שהוצע להם כמבצע רישום. חשוב להקפיד לקרוא את האותיות הקטנות, משום שלרוב הסכום אותו תשלמו לאחר תום תקופת המבצע, יהיה גבוה בצורה משמעותית ממחיר המבצע הראשוני. בזק בשונה מחברות אחרות בשוק כמעט ואינה מאפשרת קבלת מבצע נוסף לאחר תום תקופת המבצע הראשוני, כך שעליכם לקחת בחשבון שכעבור תקופה מסוימת (ברוב המקרים כשנה) תאלצו לשלם מחיר גבוה יותר וכדאי שתדעו אותו מראש כדי לקחת זאת בחשבון.

טיפ שלישי – עלות התקנה. בזק מציעה ללקוחותיה שני סוגי שירותים עיקריים. הראשון הוא תשתית אינטרנט מהירה והשני הוא קו הטלפון של בזק. בכל סוג של התקנה שתבחרו תשלמו באופן חד פעמי גם עבור עלות ההתקנה. במידה ואתם שוקלים לאיזה שירותים להתחבר, מומלץ שתבחרו את מכלול השירותים הנחוצים לכם בטרם תקבעו התקנה. הסיבה היא, שבמידה ותבחרו להתחבר לשני השירותים שבזק מציעה באותו מועד, תשלמו עלות התקנה מופחתת מאשר אם תתחברו אליהם במועדים שונים. באמצעות כך תוכלו לחסוך בעלויות ההתקנה הגבוהות.

טיפ רביעי – הצטרפות באתר. אנחנו רגילים להצטרף לשירותים באמצעות פנייה למוקד השירות הטלפוני משום שאנו נוטים לסמוך על בני אדם קודם כל. חשוב לזכור כי ישנה תמיד אפשרות להצטרף לשירותים באמצעות אתר האינטרנט של החברה ולא פעם הצטרפות זו תהיה משתלמת יותר. כך למשל תוכלו לקבל חודש מתנה בשירות האינטרנט המהיר במידה ותצטרפו דרך האתר. כמו כן בעבר בזק חילקה טלפונים אלחוטיים מתנה למצטרפים לשירותי הטלפון ועוד.

בזק שירות לקוחות – שאלות נפוצות


נתקלתי בבעיות ברשת האינטרנט של בזק. כיצד אוכל לפתור אותן?

באתר האינטרנט של בזק, בכתובת: http://www.bezeq.co.il/, ניתן לקבל מידע מקיף ולפתור את הבעיות במספר שלבים פשוטים. בין היתר ניתן לקבל סיוע לאינטרנט איטי, ניתוקים, סיוע בהתקנת ראוטר, תמיכה בתקלות קו הטלפון ועוד.

מהו מספר הטלפון של מוקד השירות הכללי של בזק?

מספר הטלפון של מוקד השירות הכללי של בזק הוא 1800-885-199 בשיחת חינם או 199 בשיחת חינם מקו בזק.

מהו מספר הפקס של מוקד השירות של בזק?

מספר הפקס של מוקד השירות הוא 03-6118221.

כיצד ניתן ליצור קשר עם מוקד התמיכה הטכנית של בזק?

ניתן ליצור קשר עם מוקד התמיכה הטכנית בכמה אופנים:

  • בטלפון- מוקד תמיכה טכנית 1800-335-166 בשיחת חינם או 166 בשיחת חינם מקו בזק
  • באמצעות טופס מקוון- ניתן לשלוח את הטופס המופיע בקישור הזה- http://www.bezeq.co.il/serviceandsupport/others/tec_support/


כיצד ניתן לפנות למנהל מחלקת פניות הציבור של בזק?

ניתן לפנות למנהל מחלקת פניות הציבור באמצעות המייל- [email protected]
או באמצעות הדואר, לכתובת- דרך מנחם בגין 132 ת''א, ת.ד- 62086, מיקוד 61620
או בפקס שמספרו- 1-800-222110.

אני לא מבין מה כוללים מרכיבי חשבונית בזק. כיצד אוכל לקבל הסבר מקיף?

ניתן להיכנס לאתר האינטרנט של בזק לסימולטור ''החשבונית החודשית'', ולקבל מידע מקיף על החשבונית האישית על כל רכיביה.

האם בזק מפעילה שירות של סיוע מרחוק ע''י נציג?

אכן כן. באפשרותך להיעזר בנציג שירות לאחר פניה למוקד התמיכה. לאחר פניה למוקד, יש להיכנס לדף ''סיוע מרחוק'', לאשר את ההסכם ולהוריד את הקובץ המצורף.

הזמנתי טכנאי בזק לתיקון תקלה. כיצד אוכל לדעת מתי יגיע לביתי?

בזק מאפשרת לך לדעת את מועד הגעת הטכנאי לתיקון התקלה. כל שעליך לעשות הוא להקליק על ''מועד הגעת הטכנאי'', ולהזין את מספר הטלפון או את מספר המנוי האינטרנטי.

אני עובר דירה. האם ניתן לחבר את עצמי אל שירותי התקשורת של בזק גם ללא טכנאי?

במידה ובדירה אליה אתה עובר קיים קו בזק, ניתן לבצע את ההעברה גם ללא עזרת טכנאי. לשם כך יהיה צורך לברר כמה פרטים טכניים, ולנסות לחבר מכשיר טלפון לשקע ולחייג 110* או 110.
במידה והושמעה הודעה מוקלטת עם מספר טלפון, יש למסור לנציג השירות את המספר שהושמע. לחילופין, ניתן להעביר אונליין את שירותי התקשורת לביתכם החדש בכמה צעדים פשוטים בדף באתר האינטרנט ''מעבר דירה Online''.

אני מעוניין לדעת האם קו הטלפון/האינטרנט שלי תקינים. האם ניתן לעשות דרך באתר בזק?

כן. יש להכנס לדף ''בדיקת קו אינטרנט וטלפון'' באתר האינטרנט של בזק, ולהקיש את מספר הטלפון או את מספר המנוי.

כיצד אוכל לצפות בחשבוניות בזק האחרונות שלי?

ניתן לצפות בחשבוניות בזק אחרונות באזור האישי באתר ''בזק שלי''. ניתן להתחבר עם שם משתמש וסיסמה, או לחילופין להזין את הטלפון הנייד כדי לקבל גישה למידע ללא הרשמה.

בזק שירות לקוחות – עם מעט הומור 🙂

יש לכם טיפים מועילים נוספים להתנהלות מול מוקד שירות הלקוחות של בזק? נשמח אם תשתפו אותנו בתגובה לעמוד!

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.6/10 (5 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
בזק שירות לקוחות, 7.6 out of 10 based on 5 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

3 תגובות על בזק שירות לקוחות

  • אנו יודעים שאנשי התמיכה עושים מאמצים לתת שרות טוב, אך זמני ההמתנה הינם פשוט לא אנושיים.
    גם השרות באתר לא עונה כלל על הצרכים !
    למה זה מגיע לנו? – את החיוב הרי לקחתם מאיתנו בהוראת קבע. תנו לנו גם שרות בהוראת קבע !

  • השירות שלכם לקוי ומגעיל .

  • לצערי החלטתי לבטל את השרות של "תא קולי" שגרם לי לשיבושים בקליטת פקסים. התקשרתי לבזק ובשום אופן לא הצלחתי להגיע לאתר שאוכל דרכו לבקש את ביטול השרות. חיפשתי שירות של מענה אנושי אך ללא הצלחה. המערכת של בזק טרטרה אותי ממספר טלפון ומשלוחה לשלוחה, אך ללא תוצאה. אני שואל; איזה סיכוי יש למישהו שאינו שולט לגמרי בשפה העברית להגיע ליעד הנדרש?

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות