אמישראגז טלפון שירות לקוחות


אמישראגז טלפון שירות לקוחות
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
אמישראגז טלפון שירות לקוחות
1900-72-4784

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 8:30 – 15:30

שם החברה: אמישראגז טלפון שירות לקוחות
אמישראגז הינה אחת החברות הגדולות בישראל, אשר מספקות שירותי גז. מקור החברה הוא בארה"ב, כאשר הסניף הישראלי שלה הוקם בארץ בשנת 1949. אמישראגז הינה חברת גז שמספקת שירותים למגוון רחב של לקוחות החל מלקוחות פרטיים, תעשייתים, עיסקיים ועוד. למעשה אמישראגז מספקת לנו מגוון רב של שירותים, אשר מבוססים על שימוש באנרגיה המופקת מגז, כמעט בכל תחום חיים החל מבישול, הסקה, חקלאות, תיירות, בתי חולים ואפילו למכוניות. לחברת אמישראגז ישנם כמאות אלפי לקוחות, שנהנים מאספקת גז סדירה לביתם באמצעות חברת אמישראגז. החברה מעניקה שירותי גז באמצעות מערכת גז מרכזית, או באמצעות מכלי גז הניתנים למילוי. החברה מעניקה שירות מלא למוצרים שהיא מספקת במשך 24 שעות ביממה. מעבר למתן שירותי גז סדירים ללקוחותיה, מאפשרת חברת אמישראגז לרכוש ממנה מוצרי גז שונים כגון כיריים לבישול, מערכות חימום מים מיידיות, תנורים, קמינים, מייבש כביסה מבוסס על גז ומוצרים לשטח ומחנאות. לצורך רכישת מוצרי אמישראגז מומלץ להתקשר למוקד שירות הלקוחות של החברה. כתובת למשלוח מכתבים לחברת אמישראגז הינה, אחד העם 34, תל אביב, מיקוד 65151.

שירות לקוחות אמישראגז – מספר טלפון
טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת אמישראגז הוא 1900-72-7460.
מוקד שירות הלקוחות של חברת אמישראגז פעיל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:30 – 15:30.
טלפונים לצורך הזמנת גז בצובר במרכז ובדרום בטלפון ישיר 03-7281326 ובצפון בטלפון 04-8521438.
שירות הלקוחות של חברת אמישראגז יעניק לכם שירותים ומענה במקרה של תקלה, ליקוי, רכישת מוצר, בירור לגביי סניפים, הזמנת מיכלי גז, חשבונות ועוד.

שירות לקוחות אמישראגז – טיפ
בטרם תפנו לשירות הלקוחות של אמישראגז מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – במקרה ואתם בוחרים לפנות לשירות הלקוחות של חברת אמישראגז מומלץ שתתקשרו למוקד שירות הלקוחות בשעות הצהריים או לקראת סגירת המוקד. בשעות אלה המוקד פנוי באופן יחסי ולכן זמני ההמתנה קצרים יותר. כמו כן מומלץ להתקשר באמצע השבוע שכן בימי ראשון וחמישי העומס במוקד גבוה יחסית לשאר ימות השבוע.

טיפ שני – מרבית האנשים אשר מחוברים למערכת גז מרכזית, מניחים כי המחיר שהם משלמים אינו ניתן לשינוי. מערכת הגז המרכזית אומנם מותקנת באמצעות חברת גז מסוימת, אך יש באפשרות ועד הבניין להחליט לבקש הצעת מחיר מחברה מתחרה ובכך להוזיל משמעותית את עלויות השימוש בגז בבתי האב שבבניין. נצלו את הכוח הצרכני הגדול שלכם כדי להוזיל את עלויות הגז שלכם. שימו לב כי חשבון הגז שלכם מורכב משני פרמטרים. הראשון הוא דמי השימוש החודשיים שמשתנים בין החברות השונות ואפילו בין הלקוחות השונים באותה חברה והשני הוא חיוב על פי צריכה.

יש לכם טיפים מועילים נוספים להתנהלות מול מוקד שירות הלקוחות של אמישראגז? נשמח אם תשתפו אותנו בתגובה לעמוד!

אמישראגז טלפון שירות לקוחות – שאלות נפוצות


מהו מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות הכללי של חברת אמישראגז?

מספר הטלפון של מוקד המידע הארצי של חברת אמישראגז הינו : 1-700-701-702.

לאיזה גורם בחברת אמישראגז ניתן לפנות במקרה של דליפת גז או תקלה?

במקרה של דליפת גז או תקלה כלשהי ניתן לפנות למספר הטלפון: 1-800-379-777, בימים א-ה בין השעות 09:00-15:00. כמו כן, במקרים של דליפה בלבד לאחר שעות העבודה, ניתן לפנות למוקד החירום של אמישראגז במספר הטלפון: טלפון חירום : 03-6417274. אפשרות נוספת להודיע על תקלה היא לפנות לסניף אמישראגז הקרוב לביתכם.

לאיזה גורם בחברת אמישראגז ניתן לפנות לצורך הזמנת בלון גז?

להזמנת גז בצובר במרכז ובדרום : 03-7281326. להזמנת גם באזור הצפון : 04-8521438 ניתן לפנות לחברה גם בדוא''ל [email protected]

האם ניתן להזמין מיכל גז של אמישראגז דרך אתר הבית?

אכן כן. שירות חדש של אמישראגז מאפשר להזמין מיכל באמצעות הקלקה על ''הזמנת מיכל גז''. יש להקיש את מספר הצרכן/מספר תעודת הזהות/מספר הטלפון ולהקיש את קוד האימות המופיע באתר.

האם ניתן לשלם את חשבוניות הגז ללא הרשמה מוקדמת לאתר הבית של אמישראגז?

בהחלט. ניתן לשלם את חשבוניות הגז ללא הרשמה, ע''י הקלקה על ''תשלום חשבונות'', ולאחר מכן הקשת מספר הצרכן.

אני מעוניין לאתר את סניף אמישראגז הקרוב לביתי. כיצד ניתן לעשות זאת באתר האינטרנט?

לאיתור סניף מהיר ניתן ליצור קשר עם מוקד המידע הארצי : 1-700-701-702 או להכנס לקישור הזה- http://www.amisragas.co.il/Payments/Search.asp?CategoryID=71, ולחפש את הסניף המבוקש לפי אזור חיוג או לפי א''ב.

היכן אוכל למצוא רשימה מרוכזת של כל מוצרי אמישראגז לבית או לעסק?

לפירוט מגוון המוצרים הנמכרים ע''י חברת אמישראגז, יש להכנס לקישור הזה- http://www.amisragas.co.il/Index.asp?CategoryID=75.

מהם פרטי ההתקשרות עם רשת אוטוגז, שירות הנעת הרכב בגז של חברת אמישראגז?

ניתן ליצור קשר עם מחלקת השיווק של חברת אוטוגז במרכז שיווק הארצי ברח' אחד העם 34, תל אביב, במספר הטלפון 03-5644100, במספר הפקס: 03-5666105, או בכתובת הדוא''ל: [email protected]

היכן נמצאות תחנות תדלוק הרכב של אמישראגז באמצעות גז?

תחנות התדלוק נמצאות באזורים שונים בארץ. לרשימה המפורטת לחצו כאן- http://www.amisragas.co.il/Index.asp?CategoryID=114&ArticleID=557.

מהו מספר הטלפון של מוקד השירות של חברת הבת של אמישראגז- אמישראגז סולאר?

ניתן ליצור קשר עם מוקד השירות של חברת אמישראגז סולאר במספר הטלפון: 1700-700-100.

אלו פתרונות חימום מים מציעה אמישראגז סולאר ללקוחותיה?

אמישראגז סולאר מציעה מגוון פתרונות חימום מים איכותיים, ביניהם:

  • דוד שמש המבוסס על מערכת תרמוסיפונית
  • דוד מחליף חום לבניינים רבי קומות
  • דוד חשמל ללא צורך בהתקנת קולט שמש
  • קולט שמש המותאמים הן לאזורים חמים והן לאזורים קרירים יותר


אני מעוניין להתקין דוד בביתי של חברת אמישראגז. כיצד אוכל לדעת איזה דוד מתאים לי? (שמש, קולט, חשמל)

יש להכנס למחשבון ''התאם לך דוד'' בקישור הזה- http://amisragas-solar.co.il/%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91%D7%95%D7%9F-%D7%94%D7%AA%D7%90%D7%9D-%D7%9C%D7%9A-%D7%93%D7%95%D7%93/, שיסייע לכם לבדוק איזה דוד הוא המתאים לכם ביותר לפי הצורך, ולפי מספר הנפשות שיש בבית.


אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.3/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
אמישראגז טלפון שירות לקוחות, 9.3 out of 10 based on 4 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

3 תגובות על אמישראגז טלפון שירות לקוחות

  • שירות שרק גורם לעגמת נפש וייסורים. בקשתי את שירות אמשראגז לדירתי בתל-אביב. למשל: אני בקשתי שירות התקנה 4 פעימים וטרם קבלתי את השירות. בפעם הראשונה נאמר לי שצריך מיקום לגז, בפעם השניה אמר הטכנאי שצריך ברז ולשלם לו מאות שקלים אני שילמתי כפי שהתבקשתי בכרטיס אשראי. בפעם השלישית המתקין לא הגיע.בפעם הרביעית המתקין לא הגיע. צלצלתי לחברה. הפקידה אמרה לי כי הוא השאיר לי הודעה . הוא היה ואני לא הייתי. זה לא אמת. אני הייתי כול היום בבית ולא קבלתי כול הודעה למשיבון. אני מאוד מאוכזב מהשירות הלקוי של חברת אמישראגז. כדי לחסוך את שעברתי החלטתי לעבור לחברה אחרת.

  • כנפגעי שרותי אמישראגז בעבר, מפגש עם ניסים מנהל אמישראגז חולון אדם אדיב, סובלני,מקצועי ואחראי הראה לנו שאפשר גם להיות מרוצים משרותי חברתכם. מי יתן וירבו עובדים כמוהו בחברתכם.

  • כן גם אני מאוד לא מרוצה. בסה"כ צרכנית חדשה. יד ימין לא יודעת מה יד שמאל עושה. אין עם מי לדבר אין מי שיענה תשובה עניינית ומהימנה. חייבים לי כסף זיכוי ולא קיבלתי כבר חודש וחצי.

    אולי צריך יותר לתבוע וזה אולי יעזור . לא להאמין שמדובר בחברה אמריקאית , שם הם לא היו שורדים אם ככה היו מתנהלים.

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות