אינטרנט רימון שירות לקוחות


אינטרנט רימון שירות לקוחות
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
אינטרנט רימון שירות לקוחות
1900-72-4851

התקשר לשירות לקוחות

אינטרנט רימון שירות לקוחות
חברת אינטרנט רימון היא חברה מובילה שמספקת שירותי גלישה באינטרנט. החברה מעניקה מגוון של פתרונות תקשורת אינטרנטית ברמה האישית לכל לקוח ולקוח ומספקת שירותים גם למגזר העסקי ולגם למגזר הפרטי. לקוחות החברה יכולים לקבל חבילות אטרקטיביות במחירים נוחים במיוחד וליהנות ממבצעים שמותאמים ישירות עבורם על פי צרכיהם ודרישותיהם. לרשות לקוחות החברה מספר ערוצי התקשרות ובהם הטלפון, האינטרנט, פקס, מייל, ודואר ישראל. אתר האינטרנט של החברה שכתובתו http://www.neto.net.il/ מאפשר ללקוחות החברה לקבל מידע על תכניות ומבצעים, מסלולים שונים, שירותי תמיכה בהתאמה אישית, אחסון שרתים ועוד. באמצעות האתר ניתן לאתר טפסים שימושיים בנושאים שונים וגם לפנות אל נציגי השירות ולקבל מענה מהיר במיוחד. ניתן לפנות לחברה במייל [email protected] בפקס 03-5327666 או באמצעות טופס מקוון ישירות מאתר האינטרנט. לקוחות החברה יכולים לפנות גם באמצעות דואר ישראל לכתובת רחבעם זאבי 2 גבעת-שמואל 54017 או בטלפון 1900-72-1910 בכל נושא לרבות ניתוקי מנוי.

שירות לקוחות אינטרנט רימון- מספרי טלפון
חברת אינטרנט רימון מפעילה מוקדי מכירה, שירות לקוחות ותמיכה טכנית לרווחת הלקוחות. לקוחות פרטיים יכולים לפנות למוקד המכירות והתמיכה בטלפון 1900-72-1910 או באמצעות דואר אלקטרוני [email protected]

שירות לקוחות אינטרנט רימון- טיפ
חברת אינטרנט רימון עושה כל שביכולתה כדי להעניק ללקוחותיה ולמצטרפים חדשים שירות מקצועי, מהיר ויעיל. בבואכם לקבל שירות אנא הקפידו שבידיכם כל פרטי המנוי הרלוונטיים, לרבות כתובת עדכנית, ארבע הספרות האחרונות של אמצעי התשלום שדרכו משולם המנוי, מספר תעודת הזהות או ח.פ של בעל המנוי ועוד. תהליך זיהוי מהיר ישפר את הישורת ויאפשר לנו להעניק גם לכם וגם ללקוחות אחרים שירות מהיר הרבה יותר. ניתן להיעזר בשירותים המקוונים באתר האינטרנט כדי לייעל את הטיפול בפנייתכם וכדי לחסוך לעצמכם זמן יקר בהמתנה על הקו. מומלץ לוודא בעת הפנייה למוקדים השונים כי אתם פונים למוקד המתאים עבורכם, כך שאם הנכם לקוח עסקי אתם פונים למוקד העסקי ואם הנכם לקוח פרטי אתם פונים למוקד הייעודי עבורכם, כך תחסכו זמן המתנה מיותר.

אינטרנט רימון שירות לקוחות – שאלות נפוצות


מהו מספר הטלפון של מוקד השירות ללקוחות פרטיים של אינטרנט רימון?

מספר הטלפון של מוקד השירות ללקוחות פרטיים הינו: 8900*. המוקד פעיל בימים א-ה בין השעות 7:00-19:00, ובימי ו' בין 07:00-13:00, ובקיץ בין 07:00-14:00.

מהו מספר הטלפון של המוקד לתמיכה טכנית של אינטרנט רימון?

מספר הטלפון של מוקד התמיכה הטכנית זהה למספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות. שעות הפעילות בימים א'-ה' 24 שעות ביממה, בימי ו' עד שעה לפני כניסת השבת, ובמוצ''ש כשעה אחרי יציאת השבת.

מהו מספר הטלפון לשליחת פקס לאינטרנט רימון?

מספר הפקס של אינטרנט רימון למשלוח פניות הינו: 03-5327666.

כיצד ניתן לפנות לאינטרנט רימון בסלולר?

לפניות בנושאי אינטרנט רימון סלולר יש ליצור קשר במייל: [email protected]

כיצד יוצרים קשר עם המחלקה לפניות הציבור של אינטרנט רימון?

ניתן ליצור קשר עם המחלקה לפניות הציבור, המטפלת בנושאים הקשורים לאינטרנט או לשירותים השונים באמצעות המייל: [email protected], או בכתובת למשלוח מכתבים: רחבעם זאבי 2 גבעת - שמואל 54017.

כיצד ניתן ליצור קשר עם מנכ''ל אינטרנט רימון, מר יריב פאר?

ניתן ליצור קשר בכתובת המייל: [email protected]

מהו מספר הטלפון של מוקד מכירות אינטרנט רימון ללקוחות פרטיים?

מספר הטלפון של מוקד המכירות הינו 1800-222-234. המוקד פעיל בימים א'-ה' בין השעות 08:30-20:00, ובימי ו' בין השעות 08:30-13:00.

כיצד ניתן להצטרף לחטיבת אתרוג, חברת הבת של אינטרנט רימון?

המעוניינים להצטרף לחטיבת אתרוג, יכולים לפנות למוקד המכירות והתמיכה בטלפון: 1-800-222-238. המוקד פעיל בימים א'-ה' בין השעות 08:30-20:00, ובימי ו' בין השעות 08:30-13:00.

כיצד ניתן לשלוח פניה בדבר סינון אתר באינטרנט רימון?

הדרך היעילה ביותר למשלוח פניות היא באמצעות אתר האינטרנט של אינטרנט רימון ב''צור קשר''. יש לסמן את סוג הפניה, כתובת האתר והאם הוא אמור להיות פתוח/סגור.

כיצד ניתן לעבור בין רמות הגנה באינטרנט רימון?

ספקית האינטרנט אינטרנט רימון מספקת לגולשים רמות הגנה שונות, במטרה למנוע מהם להיחשף לתכנים פוגעניים ואלימים. למעבר בין רמות ההגנה יש להכנס לאזור האישי באתר ולבחור ''שינוי רמת הגנה''.

מה כולל שירות הנטו שלי של אינטרנט רימון, וכמה זה עולה?

הנטו שלי הוא שירות של אינטרנט רימון, המאפשר להתאים את רמת ההגנה לצרכים האישיים שלכם. באמצעות הנטו שלי תוכלו ליצור רשימה מובנית ולהוריד או להוסיף אליה אתרים שונים- מה שמתאים עבורכם. מחיר השירות- 6 ₪ לחודש.

האינטרנט של אינטרנט רימון מתנתק לעיתים קרובות. כיצד ניתן לטפל בבעיה?

ניתוקים חוזרים ונשנים באינטרנט עשויים להיגרם מסיבות שונות, לרוב תקלה מול חברת התשתית. ניתן לבדוק האם כל הנורות על הנתב דולקות /כבויות. במידה וחלק מן הנורות כבויות ככל הנראה קיימת תקלה מול חברת התשתית (הוט/בזק) ויש לפנות אליה.

כיצד מתקינים את רימון סלולרי? (אפליקציה של אינטרנט רימון בסלולר)

ניתן להעזר במדריך המופיע בקישור הזה- http://www.rimon.net.il/sites/www1.rimon.net.il/files/menu_old_client.pdf (לקוחות קיימים), או בקישור הבא- http://www.rimon.net.il/sites/www1.rimon.net.il/files/menu_new_client.pdf (לקוחות חדשים).


אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.4/10 (8 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 4 votes)
אינטרנט רימון שירות לקוחות, 6.4 out of 10 based on 8 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות