אורנג' שירות לקוחות עסקי


אורנג' שירות לקוחות עסקי
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
אורנג' שירות לקוחות עסקי
1900-72-4827

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 8:30 – 19:00
שישי: 8:30 – 13:00

חברת אורנג' שירות לקוחות עסקי
פרטנר תקשורת הינה חברה ציבורית אשר המניות שלה נסחרות בבורסה לניירת ערך בתל אביב ובבורסה בארצות הברית. החברה הוקמה בשנת 1997 ונחשבת לחברת התקשורת המובילה בישראל. החברה מספקת מגוון רחב של שירותי תקשורת שונים, ביניהם נוכל למצוא תקשורת סלולארית, תקשורת ביתית קווית, שירותי שיחות בינלאומית מהארץ למדינות שונות באיכות גבוהה, שירותי אינטרנט במגוון מהירויות, שירותי מדיה ותוכן לטלפונים סלולאריים ומכשירים מתקדמים ועוד. השירותים הנ"ל ניתנים תחת מותגי החברה אורנג' ו- 012 smile. בישראל מספקת החברה שירותים לכ-3 מיליון מנויים.

שירות לקוחות עסקי אורנג' – ערוצי שירות
החברה מעמידה לרשות הלקוחות הקבועים שלה ועבור לקוחות מתעניינים מוקד שירות לקוחות עסקי גדול ונוח באמצעות הטלפון. באמצעות חיוג מספר אחד שהינו קל לזכירה ולחיוג מכל טלפון, מגיע הלקוח למערכת ניתוב השיחות הממוחשבת והחכמה, הניתנת בכמה שפות לנוחיות כל הלקוחות. באמצעות הקשה על מקשי הטלפון מובטח ללקוח שיגיע בדיוק אל הנציג שיוכל לעזור לו בצורה המהירה והמקצועית ביותר. בנוסף, קיימות עמדות שירותי ומכירה פרונטאליות ברחבי הארץ במרכזי קניות ראשיים. גם אתר האינטרנט מספק מגוון דרכי התקשרות באמצעות שליחת דואר אלקטרוני או פקס היישר אל מוקד השירות.

שירות לקוחות עסקי אורנג' – מספר טלפון
מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות הוא 1-800-800-054. המוקד פעיל בימים א' עד ה' בשעות 6:00 עד 19:00, ובימי שישי וערבי חג בין השעות 7:00 ל- 12:00. לרשות הלקוחות עומד מספר טלפון לדיווח על מקרי גניבה הפעיל 24 שעות ביממה. בנוסף למספר זה קיים מספר טלפון נוסף עבור פניות בנושא של תמיכה טכנית ותקלות בתחום האינטרנט הביתי והטלפונים הסלולאריים והוא 1-800-074-074. באמצעות חלוקה זו של יותר ממספר טלפון אחד בתחומים שונים מפחיתה החברה את העומס של הפניות ומבטיחה מענה מהיר וזמן המתנה קצר ככל האפשר לפונים.

שירות לקוחות עסקי אורנג' – טיפ
אתר האינטרנט של החברה מאפשר ביצוע מגוון רחב של פעולות באופן עצמאי על ידי הלקוח ללא צורך בהתקשרות אל מוקדי השירות של החברה. לקוח פוטנציאלי יכול לברר פרטים אודות מסלולים, תכניות, מכשירים ותעריפים, ולקוח קיים יכול להיכנס לאיזור אישי המוגן באמצעות סיסמא ובו הוא יכול לצפות בפרטי החשבוניות שלו, התכנית האישית שלו והודעות אישיות הקשורות למנוי שלו. בנוסף, מכל עמוד באתר האינטרנט ניתן לפתוח בשיחת צ'אט באופן חי עם נציג שיכול לענות על כל שאלה שמתעוררת אצל הלקוח ודרושה לה תשובה מהירה ומיידית.

אורנג' שירות לקוחות – שאלות נפוצות


אני לקוח עסקי של אורנג', ומעוניין להפעיל Sim חדש, מה עליי לעשות?

על מנת להפעיל Sim חדש, יש להיכנס לאתר האינטרנט העסקי של אורנג', בכתובת: www.partner.co.il, להקליק על 'הפעלת כרטיס סים', ולאחר מכן על 'התחל'.

אני לקוח עסקי של אורנג', ומעוניין בקבלת Sim חדש של פרטנר, מה עליי לעשות?

הדרך המהירה ביותר לקבלת Sim חדש, היא לפנות למרכז השירות הקרוב לביתך (הרשימה המלאה מופיעה באתר האינטרנט) או לחילופין לפנות לשירות לקוחות במספר 054* לקבלת SIM המותאם למכשירך.

כיצד ניתן להצטרף לשירות התיקונים ללקוחות העסקיים של אורנג'?

ניתן לגשת למרכז השירות הקרוב לביתך (הרשימה המלאה מופיעה באתר האינטרנט) או לשלוח טופס מקוון בדף 'אחריות ותחזוקה'.

כיצד אוכל לאתר בקלות את מרכז שירות אורנג' עסקי הקרוב לביתי?

באתר האינטרנט של אורנג', תחת 'מרכזי שירות', מופיעה הרשימה המלאה של מרכזי השירות של אורנג' עסקים בכל רחבי הארץ. אם בכל זאת נתקלת בקושי לאתר את המרכז המבוקש, ניתן לאתר מרכזי שירות לפי יישוב או לפי סוג התיקון המבוקש.

האם אורנג' מפעילה עבור לקוחותיה העסקיים שירות ב- SMS?

אכן כן. אורנג' מעמידה לרשות הלקוחות העסקיים שירות באמצעות SMS ללא תשלום, ומענה מנציג שירות מקצועי. כל שעליך לעשות הוא לשלוח את הודעתך למספר 540, ונציג ישיב לך כעבור זמן קצר. השירות ניתן בימים א'-ה' בין השעות 08:30-18:00 וביום ו' וערבי חג בין השעות 08:30-12:00.

האם ניתן ליצור קשר עם נציג שירות אורנג' עסקים גם בצא'ט?

אכן כן. אורנג' עסקים מעמידה לרשות לקוחותיה שירות מקיף מנציגי שירות בצ'ט, בנושאים כגון: החשבון שלי, תמיכה טכנית, דיבוריות, פרטנר בינלאומי ועוד. שעות הפעילות במוקד: בימים א'-ה': 08:30-17:00, ובימי ו' וערבי חג: 08:30-12:00.

כיצד יכולים לקוחות אורנג' עסקים ליצור קשר בנושאים טכניים?

ניתן ליצור קשר עם מוקד תמיכה טכנית, רשת מודמים, תפעול ותקלות מכשירים, בטלפון שמספרו: 054* או 1-800-800-054, בימים: א'-ה': 18:00 - 05:00 , ו': 12:00 - 07:00.

האם אורנג' מאפשרת ללקוחות עסקיים לצפות בחשבוניות או לעדכן פרטים אישיים?

בהחלט. הדרך היעילה ביותר היא לפנות למרכז שירות אורנג' בטלפון: 054 *, או במספר 1-800-800-054, מכל טלפון נייח בארץ. שעות הפעילות של מרכז השירות: א'-ה': 18:00 - 05:00 , וביום ו': 12:00 - 07:00.

מהן הפונקציות שמכילה האפליקציה של אורנג' ללקוחות עסקיים?

האפליקציה המתקדמת של אורנג' מאפשרת לכל אחד מלקוחותיה לקבל מידע מקיף על תפעול המכשיר, לבדוק את מצב החשבון וחבילות הגלישה ולהכין את המכשיר לחו'ל. להורדת האפליקציה, ניתן להזין את מספר הנייד בדף 'My Partner' או לסרוק את הקוד באמצעות הסמארטפון.

אני מעוניין לחפש מספר טלפון של לקוח עסקי ברשת אורנג'. כיצד אוכל לעשות זאת?

באחד משני אופנים:

  • חיפוש חופשי באתר- ע'י הזנת פרטים אישיים של בעל המנוי
  • מודיעין חינם- ע'י יצירת קשר עם מודיעין חינם פרטנר, 24 שעות ביממה, במספר הטלפון: 124454.


אורנג' שירות לקוחות לעסקים – עם מעט הומור 🙂


אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (6 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
אורנג' שירות לקוחות עסקי, 8.2 out of 10 based on 6 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

תגובה אחת על אורנג' שירות לקוחות עסקי

  • שירות גרוע

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות