אורנג' שירות לקוחות


אורנג' שירות לקוחות
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
אורנג' שירות לקוחות
1900-72-4732

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 9:00 – 17:00

אורנג' שירות לקוחות טלפון

חברת אורנ'ג נחשבת לאחת מבין שלושת חברות הסלולאר הגדולות והוותיקות בישראל. החברה הוקמה בשנת 1997, כאשר כיום היא מספקת מגוון רחב של שירותי טלפוניה סלולארית, נייחת, בינלאומית, אינטרנט ועוד. חברת אורנג' מספקת כיום שירות לכשלושה מליון לקוחות, כאשר נתח השוק שלה עומד על עשרים ותשעה אחוזים. כחלק משדרוג חבילת השירותים המוצעת כיום ללקוחות חברת אורנג', רכשה חברת אורנג' את חברת התקשורת 012 סמייל ובכך הפכה לקבוצת תקשורת גדולה ומובילה בשוק התקשורת הביתית והעסקית. חברת אורנג' מציעה ללקוחותיה שירותי תוכן ומדיה מתקדמים ביניהם נמצא את MY TV וMY BEAT, שמציעים מגוון רחב של תוכן טלויזיוני ומוזיקה בהתאמה. כתובת למשלוח מכתבים לחברת אורנג', הינה חברת פרטנר תקשורת בעמ, רחוב העמל 8, פארק תעשיות אפק. תד 435 ראש העין 48103.

אורנג' שירות לקוחות – טלפון

חברת אורנג' מציעה ללקוחותיה לחייג לשירות הלקוחות במספר 1900-72-0017. בטלפון זה תוכלו לקבל מידע רב אודות חבילות ומסלולים, ניוד מספרים, תפעול מכשירים ועוד.
שירות הלקוחות הטלפוני פעיל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 6:00 – 19:00 ובימים שישי וערבי חג בין השעות 7:00- 12:00. למוקדים אחרים כמו לדוגמה מוקד אורנג' בינלאומי ניתן לחייג ישירות למספר המקוצר *333.
לצורך קבלת מידע ושירות טכני בטלפון הקווי וספק האינטרנט של אורנג', ניתן ליצור קשר עם מוקד התמיכה הרלוונטי במספר 074-7073200 או 1800-074074 או במספר המקוצר *5474. מוקד זה פעיל במשך 24 שעות ביממה.

אורנג' שירות לקוחות – מדריך הטיפים למתקשר

חברת אורנג' מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים ומאפשרת להם לייצר סל תקשורת מוזל הכולל את מגוון השירותים הנחוצים לכולנו. כדי לממש את זכויותינו כלקוחות ולקבל את המחירים הטובים ביותר מומלץ לעקוב אחר הטיפים הבאים.

טיפ ראשון – במידה ואנו לקוחות חברת אורנג' ואנחנו מעוניינים לקבל שירות כלשהו, מומלץ קודם כל להיכנס לאתר החברה ולבדוק האם השירות שאנו מחפשים נמצא במסגרת השירותים המוצעים באופן עצמי באתר. באתר החברה נוכל לנייד מספרים, להזמין סים חדש, לשנות מסלולים קיימים, לצפות בחשבון שלנו, להכין את הטלפון לנסיעה לחו"ל ואפילו לשוחח עם נציג צ'ט אנושי וזאת בכדי לחסוך לעצמנו את זמני ההמתנה הארוכים על הקו.

טיפ שני – במידה ולא הצלחנו למצוא את התשובות הנחוצות לנו באתר, או שאין אפשרות לקבל מענה לצורך שלנו, נוכל לחייג לשירות הלקוחות של החברה. מומלץ לחייג לשירות הלקוחות מוקדם מאוד בבוקר (בסביבות השעה 7:00-8:00) או לקראת סגירת המוקד ב19:00 בערב. בשעות אלה הקווים של המוקד פנויים באופן יחסי ולא תאלצו להמתין זמן רב על הקו.

טיפ שלישי– עקבו אחרי המחירים בחברות הסלולאר המתחרות! לא מעט אנשים טוענים כי הם קשורים לחברת סלולאר מסוימת, או שאין להם אפשרות או אנרגיות בשביל הניוד של המספר. לא מעט אנשים חווים קשיים ראשוניים במעבר ולכן הם מוותרים על כך מראש. אך גם אם אינכם מעוניינים לנייד את מספרכם לאחת החברות המתחרות, אין זה אומר שלא תוכלו להשתמש בהן לצורך השגת מחיר זול יותר. חייגו לאורנג', אמרו להם שאתם מעוניינים להתנתק מכיוון שהמחיר שאתם משלמים גבוה מידי ושאתם מעוניינים לשמור את המספר עד לסיום הניוד. באופן מיידי יעביר אתכם הנציג למחלקת שימור הלקוחות, שכבר יידאגו להציע לכם הצעה מיוחדת שלא זמינה ללקוחות רגילים וחדשים.

טיפ רביעי– העבירו את כלל הקווים הביתיים שלכם לאורנג'! אורנג' מציעה כיום חבילה משפחתית, שכוללת הנחה משמעותית להחזקת מספר קווים באותה משפחה. ככל שתצרפו יותר אנשים במשפחה לאותה תכנית המחיר עבור כל קו יירד. כך לדוגמה בתכנית המשפחה ללא הגבלה עם 1 ג'יג'ה גלישה תשלמו בחבילה לארבעה קווים רק 80 ש"ח לקו, כאשר המחיר הרגיל הוא 99 ש"ח לקו.

 

אורנג' שירות לקוחות עסקי – שאלות נפוצות


כיצד ניתן לקבל מידע על חשבוניות אחרונות באורנג'?

תשובה: ניתן לפנות למרכז שירות אורנג' בטלפון: 054 *, או במספר 1-800-800-054, מכל טלפון נייח בארץ. שעות הפעילות של מרכז השירות: א'-ה': 18:00 - 05:00 , וביום ו': 12:00 - 07:00.

אני מתכנן נסיעה לחו'ל, כיצד אוכל לקבל מידע על מסלולי אורנג'?

ניתן ליצור קשר עם מרכז שירות 'בינלאומי Partner' בטלפון 333* או במספר: 1-800-800-054, למחייגים מחו'ל: 972-74-7054033. המוקד פעיל 24 שעות ביממה.

כיצד אוכל לקבל מידע שיענה על שאלותיי בנושאים פיננסיים, דוגמת תשלומים לאורנג'?

ניתן ליצור קשר עם מרכז השירות הפיננסי של אורנג', בטלפון 222*, או ב 1-800-800-054. המוקד פעיל בימים א'-ה': 17:00 - 08:30, וביום ו': 13:00 - 08:30.

לאן עליי לפנות לשאלות בנושאים טכניים לרשת אורנג'?

ניתן ליצור קשר עם מוקד תמיכה טכנית, רשת מודמים, תפעול ותקלות מכשירים, בטלפון שמספרו: 054* או 1-800-800-054, בימים: א'-ה': 18:00 - 05:00 , ו': 12:00 - 07:00. במקרי תקלות בקבלה והוצאת שיחות ניתן ליצור קשר 24 שעות ביממה.

לאן אפנה לקבלת מידע בנושא Data ברשת אורנג'?

ניתן לפנות באמצעות הצ'ט המקוון באתר, בימים א'-ה': 17:00 - 08:30 וביום ו': 12:00 - 08:30.

האם ניתן ליצור קשר עם נציג אורנג' ב-SMS?

אכן כן. שירות חדש מ- Partner, מאפשר לקבל שירות מנציג ללא תשלום, ע'י שליחת SMS למספר 540 עם השאלה המבוקשת. השירות ניתן בימים א'-ה' בין השעות 08:30-18:00 וביום ו' וערבי חג בין השעות 08:30-12:00.

כיצד ניתן לאתר את מרכז שירות אורנג' הקרוב לביתי?

ניתן לאתר בקלות מרכז שירות ע'י קליק על 'מרכזי שירות ומכירה באתר'.

מהן שעות הפעילות של הצ'ט המקוון באתר אורנג'?

שעות הפעילות של הצ'ט הן בימים א'-ה': 17:00 - 08:30 וביום ו': 12:00 - 08:30.

עבור אילו נושאים ניתן לקבל מענה בצ'ט התמיכה העסקי של אורנג'?

נציג שירות מיומן מספק מענה בנושאים הבאים:

 • הצטרפות לפרטנר
 • בירורים בנושא החשבון
 • פרטנר בינלאומי ושיחות לחו'ל
 • תמיכה טכנית וחיבור למחשב
 • דיבוריות
 • מעבר לשעון קיץ


עבור אילו נושאים ניתן לקבל מענה בצ'ט התמיכה העסקי של אורנג'?

על מנת להתנתק מאחד משירותי אורנג', ניתן לפנות בכתב באמצעות פקס: 074-7392261 או מייל: [email protected], בדואר בכתובת: רחוב העמל 8, פארק תעשיות אפק, ת'ד 435 ראש העין 48103, ליצור קשר באמצעות טופס מקוון, או ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות ב- 054*.

אני מעוניין להפסיק או לנתק אחת מחבילות האינטרנט הביתי של אורנג'. כיצד אוכל לעשות זאת?

על מנת להתנתק מאחת מחבילות האינטרנט, ניתן לפנות בכתב באמצעות פקס: 074-7392262, במייל: [email protected] , באמצעות מילוי טופס מקוון, או לפנות טלפונית ב *054.

כיצד ניתן לפנות לנציב תלונות הציבור של אורנג'?

ניתן ליצור קשר עם צביקה שיינפלד, נציג פניות הציבור של אורנג', במייל [email protected] (סלולר)
או במייל: [email protected] (אינטרנט ותקשורת קווית), או למלא טופס מקוון באתר.

יש לכם טיפים מועילים נוספים להתנהלות מול מוקד שירות הלקוחות של אורנג'? נשמח אם תשתפו אותנו בתגובה לעמוד!

 

אורנג' שירות לקוחות – עם מעט הומור 🙂

 


אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.6/10 (8 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 3 votes)
אורנג' שירות לקוחות, 7.6 out of 10 based on 8 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

4 תגובות על אורנג' שירות לקוחות

 • טיפ חשוב לכל הלקוחות שמתקשרים לשירות לקוחות של חברת אורנג':
  עשרות אלפי לקוחות בכל רבעון מניידים את מכשיר האורנג' שלהם לא בגלל שהם לא מרוצים חברת אורנג' אלא בגלל המחיר הגבוה שהם משלמים בכל חודש לחברת אורנג'. מיד עם תחילת תהליך הניוד הלקוח מקבל שיחת טלפון ממחלקת שימור לקוחות של חברת אורנג' עם הצעה חדשה "שאי אפשר לסרב לה". כמובן שההצעה החדשה ממחלקת שימור הלקוחות של חברת אורנג' אינה מפורסמת בכל המקורות הגלויים ומרבית הלקוחות מאשרים את ההצעה החדשה ומבצעים ניוד נוסף חוזר לחברת אורנג'. תופעה זו זוהתה לאחרונה ע"י משרד התקשורת שהוציאה הנחיה חדשה לכל מפעילי הסלולר האוסרת על ביצוע תהליך שימור לאחר ביצוע הניוד בפועל.

  לא יותר פשוט להתקשר באופן יזום לשירות לקוחות של חברת אורנג' לבקש להתנתק וגם שישמרו לכם את מספר האורנג' עד מועד הניוד בפועל. כמובן תוך כדי שיחה תועברו מידית למח' שימור הלקוחות של חברת אורנג' ותקבלו הצעה חדשה "שאי אפשר לסרב לה".

 • שמנהתחמצה

 • מעוניינת להעביר שאלה לתמיכה טכנית במייל. מדוע אין לכם אימייל לצרכי מתן שירות?

 • חברה שלא מחבדדת את עצמה
  שבוע שני מחכה לתשובה איןמלא קו ולא תשובה ולא טכנאי. התנתק בסוף

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות