AVIS אוויס טלפון שירות לקוחות


AVIS אוויס טלפון שירות לקוחות
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
AVIS אוויס טלפון שירות לקוחות
1900-72-4782

התקשר לשירות לקוחות
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 08:00-18:00
שישי: 08:00-14:00

AVIS אוויס טלפון שירות לקוחות
. Avis היא חברה להשכרת רכבים שמעניקה ללקוחותיה שירותי השכרת רכב בישראל ובחו"ל. כחלק משירותיה החברה ניתנים ללקוחות גם שירותי ליסינג תפעולי ומימוני, השכרת רכב בארץ ובחו"ל וגם מכירת רכב מיד ראשונה ממבחר הרכבים ששייכים לצי הליסינג וההשכרה. לרשות לקוחות החברה פועל אתר אינטרנט שכתובתו http://rent.avis.co.il/. באתר ניתן לקבל מידע כללי על החברה, פועלה, על השירותים שמוצעים בה, על מערך כלי הרכב בחברה, קטלוג הרכבים שמוצעים למכירה, מבצעים, מועדוני לקוחות של החברה ועוד. ניתן ליצור קשר עם מוקדי השירות של החברה בנושא מכירה והשכרה דרך האתר על ידי טופס פנייה מקוון. החברה מענקה שירות ללקוחות פרטיים וללקוחות מהמגזר העסקי בעזרת עשרות סניפים בפריסה ארצית מהצפון ועד לדרום. מטה החברה נמצא בעיר בני ברק ובו נמצאת הנהלת החברה, מוקד הזמנות השכרת הרכב בישראל, מוקד השכרת הרכב בחו"ל, מוקד מכירת הרכב, מוקד שירות הלקוחות של החברה ומוקד הליסינג התפעולי של Avis. ניתן ליצור קשר גם על ידי מוקד טלפוני, מייל לכתובת [email protected] או לפנות באמצעות דואר ישראל לכתובת ברוך הירש 14 בבני ברק.

AVIS אוויס שירות לקוחות – מספר טלפון
אוויס מפעילה ללקוחותיה מוקד שירות לקוחות שבו ניתן לקבל מענה בנושאים מגוונים. מספר הטלפון של מוקד השירות הוא 1900-72-7458. ניתן לשלוח SMS לטלפון 2722 עם שם היעד המבוקש להשכרת רכב ונציגי החברה ישובו אליכם עם הצעה אטרקטיבית.

AVIS אוויס שירות לקוחות – טיפ
אוויס מעמידה ללקוחותיה כמה וכמה ערוצי שירות לקבלת מענה מהיר ויעיל בכל שאלה ובכל נושא. עם זאת לעתים קיים עומס על מוקדי השירות בלש הביקוש הגבוה. במקרים כאלה מומלץ להיעזר באתר האינטרנט כך שתקבלו מענה ללא המתנה. יוצרים קשר בעזרת האתר ונציגי החברה ייצרו עמכם קשר ברגע שיתפנו. מומלץ להיעזר בשירות שליחת SMS שמאפשר לכם לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ללא המתנה במוקד הטלפון. במקרה של הגעה לסניף מומלץ לוודא את שעות הפתיחה באתר האינטרנט של החברה. יתר על כן, כדאי לברר את מידת העומס בסניף על ידי טלפון מקדים. בכדי להבטיח לעצמכם מענה הולם ומקצועי נסו לקבוע פגישה עם אחד נציגי אוויס טרם ההגעה לסניף, כך שתימנע מכם המתנה ממושכת עקב עומס בסניף. בכל פנייה למוקד הקפידו להצטייד בכל פרטי הזיהוי של המנוי לרבות ארבע הספרות האחרונות של אמצעי התשלום, מספר תעודת הזהות ושם מלא של בעל השירות.

אוויס Avis שירות לקוחות – שאלות נפוצות


כיצד ניתן ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות של אוויס?

ניתן לפנות לחברה באמצעות הטופס המקוון המופיע באתר, או באמצעות המוקדים הטלפוניים: מוקד טלפוני למכירת רכב - 5326 *, או מוקד השכרת הרכב של אוויס במספר הטלפון: 03-6170000 או 2722*. מוקדי השירות של אוויס זמינים לרשות הלקוחות 24 שעות ביממה.

כיצד ניתן לחפש או לעדכן הזמנה קיימת של רכב אוויס?

לחיפוש הזמנה קיימת, יש להכנס לאתר האינטרנט של אוויס ללשונית ''השכרת רכב בארץ'' ואז ''חיפוש הזמנה'' ולהזין את מספר ההזמנה, שם המשפחה וכתובת הדוא''ל.

האם זה נכון שניתן להשיב את רכב אוויס השכור לחברה תוך 60 שניות?

אכן כן. שירות חדש של אוויס מקצר את משך החזרת הרכב השכור לכדי 60 שניות בלבד ! השוכר נפגש עם נציג השירות, הנציג בוחן את המכונית השכורה ומדפיס את החשבונית באופן מידי. כל התהליך מתבצע ב-60 שניות בלבד. המערכת זמינה בסניף אוויס בנמל התעופה בן גוריון.

מהו שירות קוויקי של אוויס?

שירות קוויקי כשמו כן הוא, מאפשר לכם לשכור רכב ב''קוויק'' (במהירות), לתקופה קצרה כמו סוף שבוע ארוך או קצר. המחיר של שירות קוויקי הוא אטרקטיבי ואחיד במשך כל השנה. להצטרפות והזמנות, יש להכנס לאתר האינטרנט של אוויס.

אלו מבצעים מיוחדים מוצעים לרוכשי רכב באוויס?

לפרטים אודות מבצעי החברה ולקבלת הצעות מחיר, יש להיכנס לאתר הבית של החברה, וללחוץ על לשונית ''מבצעים''.

היכן נמצא מטה חברת אוויס, וכיצד ניתן ליצור קשר?

מטה החברה של אוויס בכתובת ברוך הירש 14 בבני ברק. במטה יושבת הנהלת החברה ובנוסף מופעל דרכו מוקד הזמנת השכרת רכב בארץ, השכרת רכב בחו''ל, מוקד מכירות, מוקד שירות הלקוחות של החברה ומוקד הליסינג התפעולי. ניתן לפנות למטה גם בטלפון: 03-6170000, או בכתובת המייל: [email protected]

כיצד ניתן לאתר אחד מסניפי חברת אוויס?

לאיתור מהיר של סניפי החברה, ולצפייה במפה ושעות פעילות יש להיכנס ללשונית ''השכרת רכב בארץ'' ואז ''מפת הסניפים'' ולבחור את הסניף המבוקש לפי האזור בארץ.

מהו שירות Avis Express?

שירות אוויס אקספרס הינו שירות ליסינג פרטי ומהיר, המאפשר לקבל רכב חדש בעבור מקדמה נמוכה ותשלום חודשי נמוך. לפרטים נוספים על מסלול זה ועל מסלולי ליסינג נוספים יש למלא את טופס צור הקשר באתר.

כיצד ניתן להצטרף למועדון הלקוחות של אוויס בפייסבוק?

הצטרפות למועדון הלקוחות של אוויס, מקנה למצטרפים הטבות ייחודיות ובלעדיות. לפרטים נוספים, מומלץ לבקר בעמוד הפייסבוק של החברה בכתובת: http://www.facebook.com/Avis.Israel.

מה כולל ליסינג תפעולי של חברת אוויס?

עסקת ליסינג תפעולי בחברת אוויס, כוללת בתוכה את המאפיינים הבאים:

  • כיסוי ביטוחי מלא- כיסוי חובה ומקיף
  • אחזקה שוטפת של הרכב
  • שירותי דרך וגרירה
  • רכב חלופי מדגם דומה למקרים של גניבה, נזק או אובדן
  • שירותי שינוע וביצוע טסט
  • מוקד חירום לתקלות ותאונות- פעיל 24 שעות ביממה
  • תשלום של אגרת רישוי ואגרת רדיו
  • ועוד ועודאנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.3/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 2 votes)
AVIS אוויס טלפון שירות לקוחות, 3.3 out of 10 based on 3 ratings
ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות הלקוחות של הספק (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר שירות-לקוחות.קום אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

הוסף תגובה אנונימית

רשימת חברות וארגונים

ארגונים נוספים

אפליקציית שירות לקוחות